Szczypiorowa Łapa
(Zaginiony)


Data rejestracji: 02.04.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 02.06.2023, godzina 22:57
Status: Offline

Informacje o Szczypiorowa Łapa
Dołączył: 02.04.2018
Ostatnia wizyta: 13.09.2020 15:07
Razem postów: 210 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 4 (0 wątków dziennie | 0,04 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

  
Dodatkowe informacje o Szczypiorowa Łapa
Grupa: wicher.gif
Wygląd: Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy.
Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
Mistrz: Borsucze Futro
Płeć: kocur
Matka: Zaćmiona Łapa
Ojciec: Lodowa Skóra
Charakter: Spoważniałem i przestały mnie interesować jakieś głupie romanse. Kiedyś chciałem otaczać się kotkami i robić z nich harem, widziałem w każdym kocurze rywala ale teraz wszystko jest inne. Dorosłem i dojrzałem, a moim głównym celem jest zostanie wojownikiem i tego będę się trzymał. Nie chcę już na siłę szukać tej jedynej dlatego też zostawię to w rękach gwiezdnego klanu albo przynajmniej tajemniczego losu.
Jestem odważny i nie można powiedzieć że nie. Nie boję się niczego i nikogo, tak to brzmi jak głupota, ale do odważnych świat należy. Wiedz że nie jestem typem, który przymyka oko na wszystko. Nie dam sobie w kaszę dmuchać i będę śmiało pokazywał wszystkim wokół swoje zdanie, bo nie boję się go głośno wypowiedzieć.
Statystyki - lvl: 2
Siła: 7
Zręczność: 7
Szybkość: 6
Zmysły: 6
HP: 55
Wytrzymałość: 55
EXP: 30/150