Szemrząca Łapa
(Zaginiony)


Data rejestracji: 08.04.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 02.06.2023, godzina 23:08
Status: Offline

Informacje o Szemrząca Łapa
Dołączył: 08.04.2018
Ostatnia wizyta: 09.02.2019 21:42
Razem postów: 211 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 3 (0 wątków dziennie | 0,03 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

  
Dodatkowe informacje o Szemrząca Łapa
Grupa: wicher.gif
Wygląd: Wyrosła. Niegdyś była chudym, wysokim kociakiem z patykowatymi łapami. To nie uległo zmianie - wciąż jest wysoka i góruje nad swoimi rówieśnikami, lecz nie jest już tak przeraźliwie chuda, jest zwyczajnie szczupła, chociaż nie widać tego przez grube, gęste i bardzo puchate śnieżnobiałe futro, które niektórym może skojarzyć się z owczym runem.
Wygląda niepozornie - słodkie uosobienie niewinności z dużymi ciemnobłękitnymi oczami. Ma duże, nieco zbyt duże uszy zakończone małymi pędzelkami. Ogon zwyczajnej długości, ale za to wyjątkowo puszysty.
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Zaćmiony Księżyc
Ojciec: Lodowa Skóra
Charakter: Cicha, wrażliwa strachliwa i wycofana z życia. Stroni od kontaktów z kotami, woli przebywać we własnym towarzystwie, w pełni akceptuje jedynie rodzinę i koty, które obdarzyła zaufaniem bądź sympatią. Jest małomówna głównie przez fakt, iż ma trudność z wymową większości słów, czego się wstydzi i stara się to ukrywać poprzez uporczywe milczenie. Każda porażka w kontaktach z klanem niezmiernie ją dobija, przez co stara się odzywać jak najmniej. Zazwyczaj kiwa po prostu głową, a jeśli wymagają od niej więcej ucieka. Jest dosyć ufna, lecz jeśli ktoś ją zawiedzie - nie przebacza i trzyma się od takiego osobnika z daleka.
Multikonta: Ciemniejące Niebo, Gwiazdka [KRZ], Ćmia Łapa[KC], Liściasta Łapa [KG]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 8
Zręczność: 9
Szybkość: 5
Zmysły: 4
HP: 65
Wytrzymałość: 45
EXP: 110/150