Nietoperz.

Data rejestracji:
09.04.2018
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
26.01.2022, godzina 10:56
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
06.02.2020 12:26
Razem postów:
12 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
grom.gif
Księżyce:
7
Wygląd:
Prawie całkiem czarny puchaty kociak z białą muszką na szyjce. Duże ciapowate łapki i uszy wraz z dwukolorowymi oczkami stanowią jego znak rozpoznawczym {Prawe ślepie ma błękitne, lewe zaś miodowe}.
Futerko ma trochę skosmacone, ukrywa ono raczej mizernej budowy kocię, wszystko za sprawą choroby, która troszkę dała mu się we znaki, obecnie jednak wraca do zdrowia i coraz częściej można go zobaczyć jak próbuje doprowadzić swój wygląd do normy.
Płeć:
Kocur
Matka:
Kromka, Sójczy Śpiew, Olchowy Listek
Ojciec:
Jaskier
Charakter:
Z początku wszędzie było go pełno, mordka rzadko mu się zamykała uwielbiał gadać o wszystkim i o niczym, byle gadać. Zupełnie jak przybrana mamusia, kotka chyba była mu wzorcem, jedynym i słusznym. Pakował się przez to w tarapaty, a fakt że był strasznie roztrzepany wcale mu z nich wyjść nie pomagał.
Gdy rozchorował się stał się trochę drażliwy, często nie miał sił, zaczął unikać towarzystwa i innych by spać, marudzić na wszystko jeśli nie spał i.. jeszcze raz spać.
W gruncie rzeczy niewiele się zmienił, z zdrowiem wróciła też jego pogoda ducha, możliwe że jest troszkę mniej roztrzepany i zastanowi się chociaż raz zanim spróbuje zdenerwować bączka zbierającego nektar z kwiatów. Odwykł też odrobinę od gadulstwa.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
8
Zręczność:
5
Szybkość:
3
Zmysły:
4
HP:
55
Wytrzymałość:
45
EXP:
0/100