Kornikowy Konar

Data rejestracji:
21.06.2018
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 06:14
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
15.09.2022 14:06
Razem postów:
678 (0 postów dziennie | 0,16 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
8 (0 wątków dziennie | 0,09 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Dni, 13 Godzin, 9 Minut
Grupa:
Rzeka
Wygląd:
Wyrósł na wysokiego i masywnego kocura. Zaczął nawet ogarniać swoje przerośnięte gabaryty i chociaż nadal porusza się flejowato i nie raz zdarzy mu się potknąć, czy zaszurać łapami, kiedy zepnie się w sobie, jest w stanie chyżo biegać czy skutecznie się skradać. Zwykle garbi plecy, chowając głowę między szerokimi barkami i łypie spod byka ślepiami, wybarwionymi na jaskrawą - jak u Czerwonego Maku - pomarańcz. Od koniuszka ogona, aż po nos jest czarny jak węgiel. Futerko ma krótkie, zazwyczaj rozczochrane i brudne, bo szkoda mu czasu na takie szczegóły jak jego układanie. Przez całe swoje dzieciństwo nie wymawiał "r" i nadal mu się zdarza zapomnieć o tej niepotrzebnej spółgłosce, zwłaszcza, gdy włączy tryb pospieszny w mówieniu.
Księżyce:
102
Mistrz:
Czerwony Mak / Cisowa Jagoda
Płeć:
kocur
Matka:
Czerwony Mak
Ojciec:
idk
Partner:
Zachód
Charakter:
Rozwój emocjonalny Konika zakończył się dawno temu, jeszcze zanim na dobre się rozpędził. To duży (no dobra, BARDZO duży) dzieciak. Księżyce przeżyte samodzielnie poza Klanem dodały mu co prawda trochę powagi i zapobiegliwości, ale co gorsza, również pewności siebie i buty. Nie do końca wprawnie ocenia swoje dobre i słabe strony, a należy zaznaczyć, że jest nieuleczalnym fajtłapą, a do tego zapominalskim roztrzepańcem. Mówi zdecydowanie szybciej niż myśli i bywa bezczelnie bezpośredni. Z kontrolą emocji jest również na bakier i niewiele mu trzeba by się zezłościć, czy rozbawić, ale znacznie więcej by posmutnieć, bo w ogólnym rozrachunku to bardzo pozytywny gość.
Multikonta:
Wronia Łapa (KC) Zielna Łapa, Koścista Łapa (KRz)
Statystyki - lvl:
5
Siła:
22
Zręczność:
8
Szybkość:
7
Zmysły:
8
HP:
80
Wytrzymałość:
60
EXP:
050/400
Discord:
Viridis #1213
Interwencja MG:
tak
Trwałe urazy:
długa, zlokalizowana na lewym boku, odznaczająca się pod krótkim futrem blizna po borsuczych pazurach; na przednich kończynach blade ślady po drucie; natomiast na końcu ogona swoje zęby odcisnął szczupak
Płeć:
Brak