Wojownicy - Artemida
Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Wersja do druku

+- Wojownicy - Artemida (https://artemida.webd.pl)
+-- Dział: Strefa Postaci (https://artemida.webd.pl/forum-242.html)
+--- Dział: Mioty i Adopcje (https://artemida.webd.pl/forum-125.html)
+--- Wątek: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] (/thread-8357.html)

Strony: 1 2


Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Świetlistooki - 23.06.2021

Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Lśniące Futerko oraz Lisi Ogon:


[Obrazek: DsQCRwR.png]

Imię: Lśniące Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 99

Wygląd: Z wyglądu mocno wdała się w Liliową Sadzawkę. Jest dość wysoką kocicą, co zawdzięcza swoim długim, chudym łapom. Także dzięki nim potrafi bardzo szybko biegać, w czym też pomaga jej smukła sylwetka. Lśniąca jest szczupła, ale nie na tyle, by było już jej widać kości. Cała jest pokryta krótkim, lśniącym futrem o barwie białej jak śnieg, które stara się utrzymywać w czystości i ładzie. Jej oczy są koloru błękitnego, lecz jedno z nich jest mętne. Dokładniej mówiąc, to na lewe oko nie widzi, ale na całe szczęście drugie jest całe i zdrowe. Ma jasnoróżowy nos, niewielkie uszy i dość długi ogon.

Charakter: Sprawia wrażenie głupiutkiej, beztroskiej kotki, chociaż kiedyś była poważna, logiczna i bardzo opanowana, może wręcz nieco sztywna. Dzisiaj, po chorobach w wieku kocięcym i terminatorskim oraz utracie ojca, przykłada mniejszą wagę do wszystkich spraw - liczy się dla niej jak najlepsze wykorzystanie każdego dnia. Nie wraca myślami do przeszłości, wychodząc z założenia, że było, minęło, a i nie bardzo przejmuje się przyszłością. Zazwyczaj chodzi z uśmiechem na pysku, mówi szybko i radosnym głosem, a na dodatek pozytywnie myśli o sobie i innych. Lubi mieć zajęcie i rozmawiać z kotami, ale bardzo łatwo można ją rozproszyć: często w rozmowie bardziej zwraca uwagę na otoczenie, o ile jest ciekawe, niż na sam temat rozmowy. Ciekawa świata, z przyjemnością zwiedza tereny klanu, ale i chce być przydatna dla klanu. Choć nie widzi na jedno oko, przyzwyczaiła się do tego faktu i radzi sobie mimo to, nie przykładając do tego specjalnej wagi.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Córka Liliowej Sadzawki i Popielatego Skrzydła. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Lśniące Futerko była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).[Obrazek: hJIX5MH.png]

Imię: Lisi Ogon
Płeć: Kocur
Wiek: 91

Wygląd: Kocur, którego cechą charakterystyczną są pokaźne rozmiary i równie pokaźna szczęka… oraz wiecznie niezadowolony wyraz pyska, który dużą część kotów po prostu odstrasza. Wojownik jest nie tylko wysoki i masywny, dysponuje także rozbudowanymi mięśniami, a w jego łapach drzemie duża siła, której jednak nie wykorzystuje specjalnie często. Jego ciało jest pokryte lśniącym, długim futrem w kolorze płomiennej rudości, na której widać grube, ciemniejsze nieco zawijasy, na łapach i ogonie zamieniające się w zwykłe grube pręgi, a w niektórych miejscach maluje się także śnieżna biel – konkretnie to widać ją na stopach i palcach wojownika, jego szyi oraz pod nosem. Ma niezbyt duże, często leniwie przymrużone jasnozielone ślepia, i duże, zakończone bujnymi pędzelkami uszy. Jego ogon ma proporcjonalną do reszty ciała długość i jest bardzo puszysty.

Charakter: Lisi Ogon zazwyczaj przemyka gdzieś w tle, nie dając się dobrze poznać większości spośród rzecznych kotów: w pewien sposób jest nieuchwytny i zdystansowany, nie tylko od swoich klanowiczów, ale i od wszelkich sporów między nimi, wychodząc z założenia, że nie warto się tym przejmować. Lubi przebywać na klanowych terenach albo i poza nimi, chociaż wciąż w pobliżu, urządzając sobie wycieczki krajoznawcze, podczas których głównie obserwuje naturę. To nie tak, że nie obchodzi go w ogóle klan – czuje się w nim dobrze, szanuje władzę i Kodeks Wojownika, ale nie przepada za integracją z innymi… ani za robieniem czegoś więcej, niż się od niego wymaga, w związku z czym chodzi na patrole i poluje, ale bez przesady. Wydaje się nie tylko spokojny i opanowany, ale wręcz apatyczny i leniwy, ożywia się jednak wyraźnie wśród tych nielicznych kotów, które zdobyły jego zaufanie… oraz wśród kociąt, z którymi jednak woli się bawić, niż rozmawiać.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.Historia:To nie tak, że Lśniące Futerko i Lisi Ogon nie chcieli mieć kociąt po raz kolejny. Po prostu… nie było na to czasu ani możliwości, gdyż sama kotka, po odchowaniu swoich pociech, zaczęła mieć dużo więcej obowiązków niż wcześniej. Nie myślała o tym, by stać się Klanową Matką na pełen etat, jednak gdy Czerwona Gwiazda przydzieliła jej pod opiekę kocięta Zroszonego Listka Lśniące Futerko zwyczajnie podjęła decyzję o przeniesieniu się do kociarni na stałe. Okazało się, że było to coś, w czym nie była zła, jak i jej pomoc okazała się być nieoceniona w Chruśniaku. Dodatkowa para łap zawsze była mile widziana, zwłaszcza wtedy, gdy Klan miał sporo kociąt. Biała kotka pomagała w opiece nad miotami innych kocic, nie potrafiąc w tym wszystkim znaleźć czasu na to, by pomyśleć o własnych.
W końcu doszło do sytuacji, gdy, niemal jednocześnie, w Klanie Rzeki były trzy mioty po osiem kociąt - Ciemnej Mordki, Pajęczej Nogi oraz Zachodzącego Światła. Był to najgorszy moment na rodzenie własnych kociąt, ze względu na to jak przepełniona była kociarnia i ile dodatkowej pracy miała Lśniące Futerko. A jednak, pewnego dnia uświadomiła sobie, że, faktycznie, jest po raz drugi w ciąży. Na szczęście miała wsparcie swojego partnera, Lisiego Ogona, który postanowił zadbać o swoją ukochaną najlepiej, jak tylko był w stanie.
Mimo, iż kociąt Ciemnej Mordki nie było już w kociarni, to zostały dwa duże mioty Pajęczej Nogi oraz Zachodzącego Światła i córka Liliowej Sadzawki martwiła się trochę o ilość wolnego miejsca dla siebie samej i swoich małych. Z drugiej strony wiedziała również, że starzała się nieubłaganie i niedługo będzie już zbyt stara, by w ogóle móc mieć kolejne kocięta, co trochę ją martwiło. Musiała zatem przyjąć na siebie to wszystko, co się działo, mimo stresu i przepracowania,
W końcu urodziła. Na całe szczęście jej miot był raczej mały, bo była pewna, że Klan i Opiekunowie mogliby mieć problem z utrzymaniem w Chruśniaku trzech olbrzymich miotów. W dodatku mała liczba kociąt pozwoliła jej w pełni się im poświęcić. Lisi Ogon stanął na wysokości zadania i starał się wyręczyć partnerkę w tylu rzeczach w ilu tylko był w stanie, widząc, w jak kiepskim ta jest stanie ze względu na swój wiek oraz ilość obowiązków, jaką miała na swoich barkach.
Rodzicami są dobrymi. Lśniące Futerko jest wesoła, otwarta i opiekuńcza. Chucha i dmucha na swoje kocięta, starając się zapewnić im tyle opieki ile tylko jest w stanie. Natomiast jej partner, mimo, iż to kocur raczej wycofany i małomówny, też poświęca swoim dzieciom olbrzymią ilość czasu starając się z nimi bawić, przynosząc im piórka i listki a także dokarmiając Lśniące Futerko.


Jest możliwość wcielenia się w czwórkę kociąt (jest możliwość rozszerzenia miotu do piątki). Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec czerwca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się trójkę rodzeństwa z miotu, ósemkę rodzeństwa ze starszego miotu (Owczą Łapę, Karmazynową Łapę, Srebro, Spienioną Łapę, Karasiową Łapę, Nocną Łapę, Leszczową Łapę i Sroczego Ogona) a rodzicami są Lśniące Futerko i Lisi Ogon.

Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Dodatkowe informacje:
  • z pierwszego miotu rodziców kociąt jest teraz w Klanie już tylko jeden syn, Sroczy Ogon
  • kocięta mają w Klanie Rzeki ciotkę ze strony matki, Wiewiórczy Skok (kuzynkę Lśniącego Futerka)
  • kocięta są spokrewnione z Płotkowym Potokiem, Węgorzowym Gardłem i Concordem, nie mają jednak prawa tego wiedzieć, gdyż jest to tajemnica którą zna tylko Wydmowy Wiatr
  • kocięta są spokrewnione ze sporą częścią Klanu Rzeki ze strony ich dziadka, Popielatego Skrzydła, jest to jednak bardzo dalekie pokrewieństwo
  • kocięta mają rodzinę w Klanie Cienia, o której nikt w Klanie Rzeki nie ma prawa wiedzieć; Ważkową Sadzawkę, Modliszkowy Zagajnik [NPC], Czterolistną Koniczynę, Biedronkową Łapę
  • matka kociąt, Lśniące Futerko, piastuje w Klanie funkcje Opiekunki, oraz jest już w podeszłym wieku i od razu po odchowaniu kociąt zmieni rangę na starszyznę
  • Lśniące Futerko nie widzi na jedno okoLista chętnych:
x Czapla -> Raniuszek (już gra)
x Bielik (już gra)
x Żuraw (już gra)
x Wilga (już gra)
x Kosodrzewinka (już gra)


Budowa ciała: Europejska.

Długość futra: Krótkowłose lub długowłose

Umaszczenia: (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie) Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia.

Pręgowanie: Kocięta mogą być jednolite (niepręgowane) lub pręgowane tygrysio lub klasycznie.

Biel: Kocięta mogą być całe białe. Kocięta mogą być pozbawione bieli, albo mogą mieć dowolną ilość białych znaczeń.

Kolor oczu: Dowolny naturalny kolor. Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (oczy w dwóch różnych kolorach). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Gruszkowa Łapa - 23.06.2021

Biorę jedno miejsce!


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Kukułcza Łapa - 23.06.2021

Aaaaaa, porwę Wiewiórką na sesje, ukocham Was mocno! <33


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Barwna Woda - 23.06.2021

młodsze rodzeństwo mojego chłopaka......... [ociera łezkę] good.


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Płonące Niebo - 23.06.2021

(23.06.2021 04:08)Gruszkowa Łapa napisał(a): Biorę jedno miejsce!
W porządku, dopisuję. Przypominam jednak, że w takim wypadku nie będziesz mogła dołączyć do miotu Żubr.


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - .Jaśmin - 24.06.2021

Proszę miejsce


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Bukowa Łapa - 24.06.2021

Awwe, jeśli jest taka możliwość, to poproszę..


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Płonące Niebo - 24.06.2021

Dopisuję was oboje!


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Tsunami - 25.06.2021

cześć, to ja, brakuje mi kilku postów ale czy mogę się zgłosić i w ciągu tego tygodnia ogarnąć kp


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Zbożowa Łapa - 25.06.2021

Zgłoszenie może wisieć, ale na listę zostaniesz dopisanx dopiero jak dobijesz do wymaganej ilości postów. Plus pamiętaj, że w tym miocie jest możliwość poszerzenia ilości miejsc o jedno, więc raczej nikt ci nie podbierze ostatniego miejsca. C:


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Barwna Woda - 25.06.2021

ale teraz mam posty!! można mnie dopisać teraz por favor


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Płonące Niebo - 25.06.2021

Tsunami dobiłx posty, więc dopisuję do listy.


Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany, to przypominam, że jest możliwość poszerzenia tego miotu o dodatkowe miejsce.


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Łopianowa Łapa - 30.06.2021

zgłaszam się :pensivecowboy:


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Rybołowia Łapa - 30.06.2021

Rozszerzam o jedno miejsce i dopisuję! Możesz zakładać konto.


RE: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC] - Okopcona Gałązka - 13.07.2021

Jako, że konto Jaśmin zostało zbanowane, w miocie zwalnia się jedno (dodatkowe) miejsce.