Zbożowa Łapa

Data rejestracji:
17.08.2020
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
20.01.2022, godzina 21:41
Status:
Online (Czyta wątek Martwe Pnie @ 22:39)
Ostatnia wizyta:
2 minut(y) temu
Razem postów:
285 (1 postów dziennie | 0,07 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 tydzień, 3 Dni, 2 Godzin
Klan:
Rzeka
Księżyce:
36 (I)
Wygląd:
Zboże jest małym kotem. Ba, wręcz jednym z najmniejszych. Ewidentnie wdało się w mamę ze swoją wielkością, bo pomimo swojego wieku wciąż wygląda jak taki ledwo co terminatorski podrostek. A jakby tego brakowało to jej drugą właściwością jest to, że jest długie i wąskie. Długie kościste łapy na długim tułowiu, z długim ogonem który wiecznie sterczy do góry. Pewnie gdyby nie jej intensywnie rude krótkie futro, pokryte tygrysimi pręgami, to by łatwo po prostu rozpłynęło się w powietrzu od swojej mikrości.
Za to mordę ma dość zwykłą, z takimi o typowymi bursztynowymi oczami, różowym nosem i białymi wąsami. Pewną dozę ciekawości do wyglądu Zboża dodaje brak lewego ucha. Kiedyś było uszczerbione, ale ostatecznie Zboże miało pecha by stracić je zupełnie. Gdzieś pod futrem schowana jest cała gama blizn, które Zboże zawdzięcza samotnikom mieszkającym na osiedlu dwunogów, ale nie są to blizny na tyle duże, by dało się je łatwo zauważyć. Ot, w paru miejscach jej futro jest odrobinę mniej gęste, to tyle.
Mistrz:
Płonące Niebo
Płeć:
trans fem nonbinary (zapach ukrywany pod kwiatami)
Matka:
Żołędziowa Cętka
Ojciec:
Słony Wiatr
Charakter:
Ktoś mógłby pomyśleć, że sekretnym planem na życie Zboża jest sprawianie kłopotów. Nie jest to prawdą, bo ono nie planuje tych kłopotów, co nie zmienia faktu, że te kłopoty jakby się jej trzymały. Wszędzie łazi, wszędzie szuka, jest głośne i gadatliwe, a w jej głowie roi się tysiące myśli na minutę. Ale tych wszystkich myśli nie wypowiada, o nie. Trzyma je dla siebie, bo trochę ich za dużo by to wszystko powiedzieć. Z tego co myśli wylewa się na świat tylko co nieco, sprawiając niekiedy wrażenie, jakby przeskoczyło od jednej myśli do drugiej znienacka, ale to nieprawda, po prostu rozmówca nie miał dostępu do jej całego toku myślowego. Mimo tego zewnętrznie miłego obrazu jaki Zboże kreuje, ma ono tendencje do kłamania by zyskać na swoim. Ma też tendencje do wybuchów złości i kumulowania w sobie wszystkiego co najgorsze. Stara się nie pokazywać światu tego wszystkiego tylko dlatego, że żyje w przekonaniu, że więcej zyska wciąż udając nieco głupie i urocze Zboże, jakim było dawniej.
Multikonta:
Pochmurny Sen || Jabłoniowa Łapa, Śpiewająca Łapa
Statystyki - lvl:
3
Siła:
9
Zręczność:
8
Szybkość:
9
Zmysły:
6
HP:
60
Wytrzymałość:
60
EXP:
65/200
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
on/jego, ono/jego
Trwałe urazy:
Brak lewego ucha.
Płeć:
Osoba Niebinarna