Śpiewająca Knieja

Data rejestracji:
04.08.2021
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
27.11.2022, godzina 02:56
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
10.10.2022 14:37
Razem postów:
161 (0 postów dziennie | 0,04 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
5 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
2 Dni, 6 Godzin, 28 Minut
Grupa:
Cień
Wygląd:
Pieśń to całkiem spora kulka, która w większości składa się z bieli. Jednak prócz bieli ma dwa inne kolory, jakimi są rudy i bury. Na głowie ma dwie malutkie rude plamki w miejscu brwi, i dwie większe koło uszu, przy czym po prawej stronie głowy, do rudej plamki przyczepiona jest bura. Na prawym uchu ma jedną drobną rudą plamkę, a za to na karku, po jego lewej stronie ma o wiele większą rudą plamę. Prócz tego ma kolorowy ogon, gdzie przeważa rudość, zaczynająca się u nasady, by przejść w burość, by jednak skończyć na rudym czubku. No i ma też burą sporą plamę na tylnej lewej nodze, po jej wewnętrznej stronie, zahaczając przy tym o piętę. Futerko już teraz pokazuje, że będzie długie, a całe ciałko urośnie na całkiem spore, pewnie większe od mamy czy taty. A oczka, na razie nieotwarte, kiedyś wybarwią się na dwa różne kolory - jedno zielone, drugie brązowe.
Księżyce:
31
Mistrz:
Tonący KAMYK
Płeć:
kotecka
Matka:
Ostry Kwiat!!
Ojciec:
Polna GWIAZDA!!!
Charakter:
Jeśli drzewa nie miałyby swoich imion, Pieśń by je wymyśliła. Jeśli woda szumi w lesie, Pieśń dowie się skąd wypływa. Jeśli gwiazdy wędrują po niebie, Pieśń będzie chciała poznać ich szlaki.
Pieśń jest radosna, Pieśń jest wszędobylska, Pieśń urodziła się z uśmiechem na pyszczku i ciężko ten uśmiech z jej pyszczka zedrzeć. Jeśli coś się dzieje, Pieśń chce tam być. Jeśli cos jest do zbadania, Pieśń będzie chciała to poznać. Pieśń odnajduje radość we wszystkim co się dzieje, nie szczędząc słów by to opisać, nie bojąc się jednocześnie wypomnieć, jeśli coś jej nie odpowiada. Jest gotowa się kłócić i przeklinać i wyklinać wszystko co jej nie spasuje. Pieśń jest gotowa biec radośnie przez las, przeklinając każdy kamień pod jej łapami, nie zwalniając ani na chwilę.
Jednocześnie jest w niej coś takiego, co sprawia, że jest bardzo fizyczna. W okazywaniu czułości jak i złości. W okazywaniu uczyć, w pokazywaniu co sądzi, w ustawianiu rzeczy tak jak chce by były. Czy to na pewno to co powinna robić? Nie wie, bo nie rozumie do końca tego, że ktoś może nie lubić dotyku.
Multikonta:
Zbożowy Kłos, Pszczela Łapa || Pochmurny Sen
Statystyki - lvl:
3
Siła:
15
Zręczność:
8
Szybkość:
6
Zmysły:
4
HP:
70
Wytrzymałość:
50
EXP:
130/200
Płeć:
Brak