Jabłoniowa Łapa

Data rejestracji:
19.05.2021
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 05:57
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
29.07.2022 14:59
Razem postów:
111 (0 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Dzień, 21 Godzin, 28 Minut
Grupa:
Wicher
Wygląd:
Jabłoniowa Łapa jest jednym z największych kotów w klanie, jeśli nie największym, nie ważne jak bardzo tego nie chce. Góruje nad rodzeństwem, a gdyby mama żyła górowałaby i nad nią. Próbuje znaleźć sposoby na wydawanie się mniejszą - garbiąc się, chowając we własnym futrze, starając się być niewidoczną, ale jest to uciążliwe zadanie. Jej rozmiary jak i jaskrawo rudy kolor futra sprawia, że zawsze pozostaje widoczna.
Gdyby spróbowała część jej futra dałaby radę wtopić się w śnieg. W końcu posiada też trochę bieli na ciele - na pyszczku nieregularna biała plamka otacza pyszczek i część nosa, niżej bo od gardła, przez pierś aż do brzucha rozlewa się duża biała łata, a na łapach ma białe skarpetki, z przodu otaczające tylko palce, z tyłu całe stopy. Jednak reszta jej długiego futra bardziej przypomina pstrokate liście pory opadających liści, błyszcząc jaskrawo, z grubymi tygrysimi pręgami, które zdają się pochłaniać cały grzbiet, nie zostawiając dużo miejsca dla jaśniejszych części futra.
Tylko jej oczy zdają się wtapiać w otoczenie. Ciemnobrązowe i niezbyt wielkie oczy patrzą na świat wypełnione lękiem, unikając spojrzeń innych.
Księżyce:
33
Mistrz:
Ostry Kolec, Jodłowa Gałązka
Płeć:
kotka
Matka:
Błękitna Łapa
Ojciec:
kto to wie
Partner:
a takie drzewko może kiedyś
Charakter:
Dominującym uczuciem w życiu Jabłonki stał się lęk. Nie do końca wie przed kim lub przed czym, ale boi się praktycznie zawsze. Świat wydaje się odrealniony, jakby istniał obok niej, a ona szła przez mgłę ciemną nocą. Chciałaby by było inaczej. Chciałaby być odważna. Ale nie jest. I nie umie tego zmienić. Słowa które wychodzą z jej pyszczka często są urywane, nieskładne, niepewne. Ma trudność z zebraniem myśli na tyle, by tworzyć zbyt długie wypowiedzi, a gdy już próbuje są one poszarpane.
Wciąż ma nadzieje, wciąż ma marzenia, wciąż ma rodzinę. Ale zupełnie nie wie, co z tym wszystkim zrobić.
Multikonta:
Zbożowa Łapa, Śpiewająca Knieja, Miód
Statystyki - lvl:
2
Siła:
11
Zręczność:
7
Szybkość:
4
Zmysły:
4
HP:
60
Wytrzymałość:
50
EXP:
5/150
Płeć:
Osoba Niebinarna