Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Splątane Futerko x Iwan
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Splątane Futerko oraz Iwan:


[Obrazek: NHCgXQQ.png%5D]

Imię: Splątane futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 58

Wygląd: Splątane Futerko bynajmniej nie należy do drobnych, filigranowych kotek. Częściowo zawdzięcza to mięśniom i szerokim ramionom, a częściowo - gęstemu, puszystemu futerku, o które... niekoniecznie dba. Stąd własnie jej miano. W czasie parszywej pogody kremowe włosy często zwisają w smutnych strąkach, a gdy wiatr zawieje cieplejszym podmuchem - sterczą chaotycznie na wszystkie strony, jakby kocicę kopnął prąd. Przez to nikt by jej pewnie nie posądził o pokrewieństwo ze swoim dziadkiem, a jednak, fakt pozostaje faktem. Z listy klasycznych piękności skreśla ją również szeroki, masywny pysk i trochę małe, złote oczy, ale za to ma bardzo ładny uśmiech. Jeśli zdecyduje się do ciebie uśmiechnąć.

Charakter: Patrząc na Splątane Futerko można powiedzieć, że minęła się trochę z powołaniem, bo niezależność i mało chęci do udzielania się społecznie nie są raczej cechami pożądanymi u typowego Klanowicza. Wojowniczkę rzadko można zobaczyć w obozie, bo do jej głównych hobby zaliczają się samotne, ekhem, patrole, a mówiąc kolokwialnie - często włóczy się gdzieś po terenach. Te przywary nadrabia jednak lojalnością - Klan Cienia to dla niej całe życie i biada temu kto chociaż spróbuje wziąć pod wątpliwość jej przywiązanie i wierność. Sprawia wrażenie nieprzyjaznej i antysocjalnej, ale dla swoich kociąt ma dobre, czułe serce i naprawdę się stara... czasami aż za bardzo.

Urodzona: w Klanie Cienia

Pochodzenie: Córka Jelenia i nieznanej wojowniczki Klanu Cienia.


[Obrazek: SWU19Nm.png]

Imię: Iwan (Waniuszka dla przyjaciół)
Płeć: Kocur
Wiek: 81

Wygląd: Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to dziki kotek... przynajmniej nie w naszym zrozumieniu tego słowa. Ma smukłą, szczupłą sylwetkę i długie, sprawiające wrażenie wiotkich nogi, ale nic bardziej mylnego. Mimo swojej wątłej aparycji nie jest to typowy pieszczoch. Sierść, jakby w kontraście dla jego partnerki - sporadyczna, prawie niewidoczna, najmocniej zaakcentowana na mordce, grzbiecie i łapach, o burej, niewyróżniającej się szczególnie barwie. Wzdłuż kręgosłupa przebiega nieco ciemniejsza pręga, natomiast łapy ma upstrzone delikatnymi prążkami. Oczy zielone, skośne, w kształcie migdałów, natomiast uszy nieproporcjonalnie wielkie i sterczące ku górze, z czego oba poszarpane na brzegach.

Charakter: Patrząc na niego aż nasuwa się skojarzenie z domowym pieszczoszkiem. Orientalny, wiotki, prawie łysy... na pewno pieszczoszek, prawda? Posadźmy go na kanapie i zróbmy mu z włóczki sweterek. A tu figa, bo z charakteru Waniuszka kompletnie do tego stereotypu pieszczocha nie pasuje. Jest impulsywny, narcystyczny, bywa agresywny, klnie jak stary marynarz i raczej średni z niego kotek do głaskania. Urodził się w gnieździe Dwunogów, ale na tym jego powiązania z nimi się kończą. Większość życia spędził jako członek jednego z kocich gangów pałętających się po osiedlu i w związku z tym jest pragmatyczny i pozbawiony skrupułów - inaczej ciężko byłoby mu przeżyć wśród mieszczuchów. Dlatego nawet jeśli nie wygląda na większe zagrożenie - zdecydowanie nie warto z nim zadzierać. Oprócz tego, że pozory mylą i daje sobie radę w walce, to jeszcze ma wielu... wpływowych znajomych w miejskim półświatku.
Urodzony: poza Klanem Cienia
Pochodzenie: Osiedle


Historia: Splątane Futerko i Iwan spotykali się rzadko, ale zawsze starali się mieć jakiś kontakt i uważali się za parę. Ich poprzedni miot dorósł, a od jego narodzin minęło około trzydziestu księżyców. Okazja na dłuższe spotkanie nadarzyła się gdy cztery klany w końcu wyruszyły na wyprawę w poszukiwaniu nowych terenów. Złożyło się tak, że przewodnicy poprowadzili ich przez osiedle, na którym rządził gang Waniuszki. Splątana oczywiście doskonale o tym wiedziała i czmychnęła prawie niezauważalnie na jakiś czas, odcinając się od korowodu klanowych kotów. Właśnie wtedy Iwan zniknął na parę dni i żaden z jego karków nie mógł go odnaleźć. Wszyscy już wiedzieli, że zapewne spotkał się ze swoją cienistą partnerką. Klanowe koty jeszcze nie wiedziały co się święci, a przynajmniej nie wszystkie, natomiast samotnicy z gangu Iwana mieli pewność, że niedługo znowu na świat przyjdą małe kluski, czyli potomstwo kremowej, krągłej kocicy i chudego zakapiora. Ten czas wystarczył, by para wzięła się do roboty i tak oto wojowniczka z Klanu Cienia przybyła na nowe tereny z kociętami rozwijającymi się w jej brzuchu, by jakiś czas później jako pierwsza urodzić kocięta w nowym obozie.


Jest możliwość wcielenia się w siódemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak. W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się szóstkę rodzeństwa z miotu oraz starsze rodzeństwo: Czosnkowy Kieł, Nawałnicę, Korzenną Łapę, Sporysza, Jelenią Łapę i Słomianą Łapę, a rodzicami są Splątane Futerko i Iwan.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Kocięta mogą być: (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie) Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub ticked. Krótkowłose lub długowłose; mogą pojawić się minimalne białe znaczenia (np. skarpetki).

Kocięta skończą 1 księżyc 15.04, a pod koniec kwietnia będą miały 2 księżyce.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
wrak kota z futrem lśniącym gwiazdami
o m g Iwan znowu zaliczył Splątaną, tego się nie spodziewałam tbh
OSA BĘDZIE TULIŁ I UCZYŁ JAK ŻYĆ I BĘDZIECIE RAZEM OBRAŻAĆ I TAK JUŻ MARTWĄ TRASZKĘ AAA tak
l a s t thing i remember ....-..,.. i was running .,.for the door
i had to f i n d the passage back to the place.. i was before
relax - said the night man, we are programmed to receive
you can check out any time you like

but... you... can... n e v e r... l e a v e
Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 345/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 44/100
#3
Wygląd
Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
...Matke serio (y)
A tak to starsza siostra Nawałka chętnie zaprasza na sesje jak zostaniecie Termami >:3c
blooming ever-sweet, the evil flower reaps
drowning in c o l o r s til it’s all you can see
pitiful as ever, they were growing by her side
just to pave the road ahead for her
THEIR DESTINY TO DIE
Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Niebo, jak każdy inny kociak przypomina na tym etapie kluskę. Dobra, może jest delikatnie chudszy, ale cicho. Jego całe ciałko pokrywa krótka(acz puchata!) sierść która jest... bura. Kocurek jest najzwyklejszym brązowym kociakiem w tygrysie prążki. Jego plama jest ciągnięta od kącików, jak na razie, niebieskich oczu przez całe ciało aż do końcówki ogona, która jest biała. Tylko jeszcze na jego przedramieniu, do połowy ramienia(od wewnątrz) ciągnie się plama, oraz delikatne zabarwienie koło nosa(z prawej strony), który jest różowo-czarny. Cała reszta jest biała. Cały ten obraz niszczy podnoszące się, raz na jakiś czas futerko. A jest to spowodowane tikiem nerwowym, które na stałe zagościło w ciele, w przyszłości, bursztynowookiego kocurka.
Jezu... brałabym mocno... ale nie moge, kwik zD

Polecam ten miot, mocno
[Obrazek: plNDrbA.png]
kłe kłe
Statystyki - lvl: 0 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Czosnek to wszystko, czego można się spodziewać po doświadczonej samotniczce i córce miejskiego gangstera. Choć trochę jej brakuje do zakwalifikowania się do grupy najwyższych kotów, wciąż jest imponującego wzrostu. Długie, kudłate i splątane futro jest szaro-bure z czarnymi pręgami na głowie i łapach, a także ciemnym płatem pokrywającym grzbiet i ogon; barwy kocicy o zanikającym pręgowaniu są dość ciemne na całej powierzchni ciała, tylko na pysku, szyi i brzuchu widać jaśniejsze przebłyski. Jej bokobrody nie są najdłuższe, lecz wokół szyi posiada długą i gęstą kryzę. Sylwetkę ma masywną, pod grubą warstwą brudnej i zakurzonej sierści zarysowane są mocne mięśnie. Wąsy, którymi ozdobiony jest pysk, wywijają się do góry, nos jest barwy wątrobianej, a wyżej znajdują się lodowate, szaro-błękitne oczy. Blizny: parę szram na głowie, ślad po oderwanym płacie skóry na lewej przedniej łapie, postrzępione krawędzie uszu.
R O D Z E Ń S T W O . omg, będzie kogo tresować. >:DDD *zaciera łapki*
<table><tr><td>[Obrazek: GrahmtT.png]</td><td><br>we've gone way too fast for way too long<br>
and we were never supposed to make it half this far<br>
and I lived so much life, lived so much life<br>
I think that God is gonna have to kill me twice

</td></tr></table>
enter,ok
x
Statystyki - lvl: 6 | S: 18 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 130/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 65/100
#6
Wygląd
Motyl, chociaż nie jest największy i nie może poszczycić się masywną sylwetką, ma inne atuty: długie łapy, pozwalające mu szybko biegać. Jego sierść jest krótka, tak jak matki, Kukułczej Łapy, i ma barwę srebrnoniebieską. Kocur posiada również pręgi i białe znaczenia obejmujące łapy i brzuch. W żółtych ślepiach często widać radosne iskierki, kiedy siedzi zamyślony i zapomina o całym świecie.
Szczerze? Wiedziałam, że tak będzie XD

Chętnie wezmę kiedyś któreś z kociąt na sesję uwu
[Obrazek: GpnI40M.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 15/400
Stat. Med. - lvl: 2 | MED.EXP: 20/200
#7
Wygląd
Pręgowany buro-rudy kot. Rudy występuje na brzuchu, szyi oraz mordce i pod oraz nad oczami. Ciemniejszy brąz, prócz barwienia zawijasów na całym krótkim futrze, tworzy ciemne skarpetki, farbuje uszy i końcówkę ogona. Głównie na pyszczku pojawia się nieco bieli. Oczy mają jasnozielony, niezbyt intensywny kolor.
!!! :0
Też przygarnę na sesję bb chętnie, a może i na super bezużyteczne nauki chowania się przed obowiązkami
[Obrazek: _free_to_use___pixel_terrarium_icon_by_t...adx9lf.gif]
Kiedy przychodzi miłość
wzruszamy pogardliwie ramionami

Silni cyniczni
z ironicznie zmrużonymi oczami
Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 65/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Czarna jak smoła kotka. Zdobi ją para zielono-żółtych oczu. Na lewym policzku posiada bardzo wąskie, niewidoczne gołym okiem zadrapania, a na barku rozciętą skórę. Lekko wychudzona, z szeroko rozstawionymi nogami.
Omg

Chrząszczyk przyjmie na nauki :3c

omg w ogóle grałabym ale ten, posty i porzucenie
ded
Statystyki - lvl: 2 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 4 | Zm: 3 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 90/150
Stat. Med. - lvl: 69 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Wysoka, kształtna, buro-ruda z białymi znaczeniami kotka o limonkowych ślepiach. [KP]
Bralabym, ale jestem martwa :'|.

[Obrazek: 8Lj2Xtc.png]
I'm on the highway to hell
on the highway to hell
highway to hell
I'm on the highway to hell

and I'm goin' down
all the way
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 30/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Na pewno nie budzi w pobratymcach strachu. Agrest to mały wielkości kot o zadbanej i zawsze czystej rudej krótkiej sierści i z tygrysimi pręgami. Jest mniejszy od kotów w swoim wieku i od rodzeństwa, przypomina raczej kota mającego 6 księżyców a nie 12. Nie ma żadnych białych łatek na ogonie albo reszcie ciała, nawet łapki i pyszczek ma całkiem rude. Nie jest ani gruby ani chudy, raczej jest w sam raz żeby dołączyć do grupy przeciętnych osobników. Jego oczy są żółtopomarańczowe, nogi i ogon są krótkie, a uszy małe. Ma za to długie jasne wąsy.
Chciałabym zaklepać miejsce~
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 25/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Długowłosy, tygrysio pręgowany rudy kocur o żółtych oczach. Ma bliznę idącą od lewego oka, pod nos i do prawego oka oraz na szyi, z prawej strony, po wyrwanym płacie skóry. Oprócz tego, na karku, z lewej strony, posiada również ślad po ugryzieniu przez lisa.
Chce któreś na nauki i w ogóle :0
Statystyki - lvl: 7 | S: 26 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 295/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Ja jestem chętna na kocię ::D
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#13
Wygląd
Zaklepuję jednego malucha od matki brudaski i ojca alkoholika.
Edit: jeszcze, jak coś, proszę mnie nie dopisywać do chętnych i nie zajmować miejsca, wciąż się zastanawiam!
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#14
Wygląd
Jasnoszary terminator z ciemnymi pręgami na głowie, tułowiu, łapach i posiada na ogonie- teraz kikucie. Jego ogon jest tylko 1/4 poprzedniej długości. Brak ogona mu przeszkadza na polowaniach... Ba! Nawet gdy chodzi się chybocze. Oczy- szare jak księżyc o kształcie wielkich szmaragdów. Smukły, a nawet lekko umięśniony kocur. Ma zaokrąglone uchy, a na ich końcach pędzelki. Nos jest mały, a po bliźnie na nim, zostałą jedynie ryska. Druga rzeczy, która mu prawdopodobnie zostanie do końca. Terminator zaczyna przewyższać rodzeństwo- nieznacznie ale jednak.
Aaa brałabym, gdyby nie uśmiercenie Potoka :v mam nadzieję, że jakaś kluska by chciała nauki z Ważką
[Obrazek: black_rose_page_divider__f2u__by_night_h...bdkikt.png]
[Obrazek: arrow_left_by_drawn_mario-d7yqvjz.gif][Obrazek: larger_blinking_text_cursor_by_neripixu-d6lwrhn.gif]Run w i l d, run f r e e[Obrazek: larger_blinking_text_cursor_by_neripixu-d6lwrhn.gif][Obrazek: arrow_right_by_drawn_mario-d7yqvvu.gif]
✩ The sky's beneath our feet ✩
[Obrazek: larger_blinking_text_cursor_by_neripixu-d6lwrhn.gif][Obrazek: arrow_left_by_drawn_mario-d7yqvjz.gif]Run w i l d, run f r e e[Obrazek: arrow_right_by_drawn_mario-d7yqvvu.gif][Obrazek: larger_blinking_text_cursor_by_neripixu-d6lwrhn.gif]
✩ Won't hide what we were meant to be. ✩
[Obrazek: black_rose_page_divider__f2u__by_night_h...bdkikt.png]
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 25/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#15
Wygląd
Nieszczęściu, imię twoje - kobieta! Nie zmieniła się zbyt wiele od swojej ceremonii na terminatora, niestety, a może i na szczęście, za wyjątkiem nabycia kilku centymetrów wzwyż. Kolokwialnie rzecz biorąc - urosła, i tyle. Teraz plasuje się gdzieś w granicach średniego wzrostu, ale wyżej niż niżej, chociaż nie można też jej nazwać gigantem. Śnieżnobiałe futerko, szczególnie gęste i nieco dłuższe na piersi i przy uszach dość gładko przylega do ciała na długich, zgrabnych łapach. Oczy duże, jadowicie zielone, pełne roztańczonych iskierek, a barwą przywodzące na myśl świeżą trawę Porą Młodych Liści. Na środku mordki intensywnie jasnoróżowy nos, od którego kocica wzięła zresztą swoje miano. Oj, wygląda jak anioł, ale nawet anioły mogą pokazać czasem zęby. W uśmiechu - słodkim jak maliny i ostrym jak ciernie. W starciu z lisem straciła ogon.
Agrest, Stonka - wpisuję na listę, czekamy na KP :>

Prążka - zgodnie z życzeniem jeszcze nie wpisuję, ale jest jeszcze sporo miejsca
[Obrazek: zqG2Jtv.png]
Caviar and cigarettes, well versed in
etiquette,
extraordinarily nice, she's a

= K I L L E R = Q U E E N =
gunpowder, gelatine; dynamite with a laser beam
Guaranteed to blow your mind
      • Anytime ♡  ̖́-
Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 80/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości