Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Modliszkowy Zagajnik x Świergot
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Modliszkowy Zagajnik oraz Świergot:


[Obrazek: SCVG4wP.png]

Imię: Modliszkowy Zagajnik
Płeć: Kotka
Wiek: 33

Wygląd: Modliszkę można by opisać bardzo krótko: po prostu ładna. Ale dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej, jest ona zgrabną, choć nie maleńką i nie wychudzoną, kotką, plasującą się gdzieś w okolicach średniego wzrostu. Porusza się wdzięcznym krokiem, z lekko uniesionym kolorowym ogonem i zawsze szeroko otwartymi zielonymi ślepiami. Jej krótkie futro jest kolorystycznie idealną mieszanką tego rodziców. Brzuch, szyja, przednie łapy i większą część mordki pokrywa śnieżna biel, resztę ciała natomiast spore czarne i rude, pokryte nieznacznie tylko ciemniejszymi wąskimi pręgami, łaty, w tym po jednej na każde oko: ruda na prawym i czarna na lewym. Jedna niesforna plamka usadowiła się również zaraz przy jej różowym nosku.

Charakter: Szylkretowa kotka jest istotą raczej dziecięco nieśmiałą i niepewną co do otaczającego ją świata. Wszystko co nieznane budzi w niej mniejszą lub większą dozę nieufności, lub nawet strachu który jednak powoli stara się przełamywać. Wyjątkiem jest otaczająca ją natura, której z pewnością jest największą fascynatką w klanie Cienia. Potrafi godzinami przyglądać się kroplom deszczu, robakom między źdźbłami trawy, czy też ptaszkom w gnieździe, na które wszak powinna polować. Potrafi nawet w trakcie spotkania z innym kotem odpłynąć do swojego własnego światka przemyśleń i fantazji. Przez długi czas po śmierci matki, Żmijowego Ogona, w ten sposób kotka zastępowała sobie brak możliwości konwersacji z innymi kotami, gdyż wskutek traumy stała się niemową. Po opuszczeniu lecznicy po trwającej kilka księżyców chorobie zaczęła jednak to przezwyciężać i, choć wciąż pozostała kocicą małomówną i cichą, jest w stanie normalnie mówić. Bardziej niż cokolwiek innego uwielbia kocięta, lubi spędzać z nimi czas i opowiadać im bajki, jest jednak gotowa do wypełniania innych obowiązków, takich jak patrolowanie granic klanu czy polowanie.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Córka Żmijowego Ogona i Zachodzącej Łapy. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Modliszkowa Łapa była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).

[Obrazek: jyof01Q.png]

Imię: Świergot
Płeć: Kocur
Wiek: 29

Wygląd: Nie jest tego świadom, ale wygląda łudząco podobnie do swojej zmarłej matki, oprócz tego, że jest, w przeciwieństwie do niej, silnie zbudowany i wysoki. Jest posiadaczem długiego, zadbanego futra w złocistym kolorze, które jest pokryte ciemniejszymi, prawie czarnymi pręgami, które wąskimi paskami pokrywają cały jego grzbiet, łapy i ogon, na czole zaś tworzą charakterystyczną literę "M". Na jego szyi i pysku widać jednak przebłysk bieli, podczas gdy końcówka ogona samotnika ma czarną barwę. Świergot uważnie obserwuje otoczenie przez parę bladozielonych oczu, osadzonej na delikatnie okrągłej głowie ponad ciemnoróżowym nosem i długimi wąsikami. Ma bardzo przyjemny, dźwięczny czy wręcz śpiewny głos, stąd wzięło się jego przezwisko, którego szybko zaczął używać jako imienia.

Charakter: Najogólniej mówiąc, Świergot jest włóczykijem, beztroskim podróżnikiem o odważnym, spragnionym przygód sercu. Prawdziwy lekkoduch, który nie przywiązuje się ani do miejsc, ani do kotów. Nie znaczy to jednak, że nie jest kocurem towarzyskim, wręcz przeciwnie: uwielbia czarować innych i opowiadać historie, jest zawsze pogodny, uśmiechnięty i nigdy nie narzeka. Jego pewność siebie i nadmierna wręcz swoboda w towarzystwie sprawiają jednak, że często pakuje się w kłopoty, z których zawsze udaje mu się wyjść cało dzięki charyzmie i sprawnemu posługiwaniu się słowem. Ma w sobie pewną elegancję i szarmanckość, a przede wszystkim inteligencję, którą wykorzystuje do świetnego radzenia sobie wszędzie tam, gdzie się uda, nawet jeżeli jest w danym miejscu po raz pierwszy.

Urodzony: poza klanami.
Pochodzenie: Syn samotniczki Brzask i Szuwarowego Brzegu z Klanu Rzeki. Nigdy nie dowiedział się, kim są jego rodzice. Jego matka umarła przy porodzie, a życie uratował mu kocur o imieniu Drops, który zabrał go do przyczepy pewnego dwunoga. Został przez niego nazwany Tofik. Pewnego dnia starszy kot jednak zaginął, a w wieku mniej więcej dwunastu księżyców pieszczoch zdecydował się na rozpoczęcie życia na własną łapę. Zdaje się mieć kontakty wśród kotów w całym siedlisku dwunogów, często jednak podróżuje poza jego granice i jest nieuchwytny przez całe księżyce. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Świergot był odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


Historia: Patrzą na charaktery rodziców można było spodziewać się takiego obrotu sprawy, kiedy tylko się poznali. Świergot - włóczykij i lekkoduch, Modliszka - niepewna siebie niewinna istota o sercu pełnym miłości. Poznali się chwilę przed tym, jak kocica ukończyła trening i została matką. Na jednym z patroli szylkretka zapuściła się nieco za daleko i wyszła poza tereny Klanu Cienia, zapewne rozkojarzona z powodu śpiewu ptaków, czy innych uroków natury, które rozbrzmiewały w lesie odkąd nastała Pora Młodych Liści. Los chciał, że wpadła na Świergota siedzącego sobie pod jednym z drzew rosnących na grądach i właśnie tak rozpoczęła się ich historia. Sympatyczny, szarmancki kocur o wyjątkowej urodzie urzekł Modliszkę i wręcz oczarował ją swoją osobowością. Kocica również mu się spodobała, dlatego od tamtej pory spotykali się regularnie, często kryjąc się po kątach. Pewnego razu Świergot wpadł na cienisty patrol, kiedy chciał przekroczyć granicę i zrobić Modliszce niespodziankę, ale szczęśliwie wywinął się z tego bez szwanku, zagadując Jastrzębia i okręcając go sobie wokół palca. Ba, można powiedzieć, że i z nim zaczął się kolegować, choć ukrył przed swoim nowym znajomym fakt, że z Modliszką łączy go coś więcej. Ich relacja rozwijała się dynamicznie i namiętnie. Pewnego razu niedługo po tym, jak otrzymała nowe imię dali się ponieść chwili w okolicach Pierzastego Lasu. Modliszka nie wiedziała, że od tamtej pory będzie nosiła jego kocięta. W początkowych fazach ciąży chciała spotkać się z nim znowu, jednak kocur nie stawił się na umówione spotkanie. Lekkoduch zwyczajnie zapomniał, zaafiszowany innymi wydarzeniami. Długo się nie widzieli, aż w końcu Modliszka zapytała o Świergota Jastrzębia. Niestety, sama nie mogła opuszczać już obozu ze względu na ogromny brzuch, przez który zaczęła przypominać beczułkę, dlatego Jastrząb postanowił jej pomóc, jednak bezskutecznie. Słuch po kocurze zaginął. Poród przebiegł zdecydowanie lepiej, niż w przypadku jej matki, jednak przy asyście innych matek i medyczki. Modliszka postanowiła powiedzieć swoim kociętom, że ich ojciec zginął w bohaterskiej potyczce z drapieżnikiem w obronie innego kota. Jastrząb podzielił się plotką ze swoją partnerką, ale, o dziwo, zarówno on, jak i Łasica zachowali historię tej pary dla siebie. Przynajmniej na razie. Kocica jest przede wszystkim opiekuńcza i pobłażająca. Jej potomstwo jest dla niej wszystkim i na pewno byłaby w stanie zrobić dla nich wszystko. Co jak co, ale kocięta, pomimo braku ojca, trafiły na matkę, która daje z siebie wszystko i choć brakuje jej ostrości, którą zastępuje łagodnością, to stara się wychować kocięta na dobre koty, a na dodatek bardzo zależy jej na ich szczęściu.

Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec maja: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Modliszkowy Zagajnik i Świergot.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x NocListekPromyczek (już gra)
x Ziarenko (już gra)
x Cis (już gra)
x Bez (już gra)
x Ptaszek (już gra)
x Szyszka (już gra)
x Cedr (już gra)
x Koniczynka (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, czarne złote pręgowane, czarne złote cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie pręgowane, niebieskie złote pręgowane, niebieskie złote cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, czarno-rude złote pręgowane*, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Owsiana Łuska jest długofutrym białym kotem z kremowym ogonem i tyłem uszu. Kremowe plamy poprzecinane są ciemniejszymi pręgami. Jest chudy, wysoki i dość długi. Jego pysk i jest podłużny, a na nim znajduje się różowy nos z ciemniejszymi kropkami. Poduszki łap kocura są w tym samym kolorze co nosa. Uszy są długie, równocześnie wąskie, zakończone pojedynczym, białym frędzlem. Oczy ma w kolorze złotym z ciemniejszą otoczką wokół. Prawe oko jest zamglone i nie widzi przez nie prawie kompletnie.
Ważka ciocią??????

Siostrzyczko dziekuje ci!!
Biedzcie kociaki póki gorące :swietlik:
 • <table><td><p align="left">XXXXXXXXXX[Obrazek: midnight_kitter_by_paw_kitten-dbmj5kd.png]
  iXXw a sXXm e a n tXXt oXXb eXXy o u r s!
  • we. were meant to be .one
   i.. can't. make .this ..alone
   finish.. what we've ..begun
   you were meant to be mine
   i am.. all.. that ..you ..need
   You carved. open .my heart
   can't just leave me to bleed
  </p></td>
  <td> <p align="right">[Obrazek: 2p7veQc.png]</p></td></table>
Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#3
Wygląd
Jest dość rozpoznawalny pośród swojego rodzeństwa. Jako jedyny w miocie posiada nieskazitelny odcień futra, jest to czarny dymny kocur z krótką sierścią na której widać tygrysie pręgi. Jeżeli chodzi o pręgi to są nieznacznie ciemniejsze niż futro. Na brzuchu jednak posiada nieco jaśniejszy kolor futra. Jest chudym kocurem, przez co jego ruchy są płynne i spokojne. Jest wysoki więc bardzo łatwo go zauważyć w tłumie. Jego ogon stosunkowo do innych kotów jest dłuższy. Natomiast jego oczy koloru jak na razie niebieskiego wybarwią się niedługo na kolor miętowy które będą przepełnione powagą i spokojem.
*patrzy na ładne umaszczenia * 👀👀👀👀

Podpisuje się pod Owsiak, Bierzcie!

SO SHE SAID
what's the problem, baby?
what's the P R O B L E M ? I don't know!
well, maybe I'm in love
think about it e v e r y t i m e
I THINK ABOUT IT, CAN'T STOP THINKIN' ABOUT IT
Statystyki - lvl: 5 | S: 16 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 285/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 290/100
#4
Wygląd
Ogromna, wysoka wojowniczka o masywnym karku i dobrze zarysowanych mięśniach. Ma długie łapy zakończone ostrymi pazurami. Jej ogon jest długi i gruby, przeważnie uderza nim o ziemię albo macha nim na boki. Jej futro jest krótkie i niezbyt gęste, bure w ciemniejsze, tygrysie pręgi. Jedyne jaśniejsze miejsce to biała plamka na brodzie. Oczy są w jasnym odcieniu zieleni, przypominającym trawę. Często je mruży. Nos jest ceglany, momentami ciemniejszy, a na jej szyi, od czasu walki z bratem, widać gęste zadrapania po pazurach i ślad po ugryzieniu. Nie próbuje zasłaniać blizn, nosi je jak trofeum.
Patrzcie! Będą koledzy do denerwowania!
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 170/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#5
Wygląd
Mysz to całkiem ładna, szczupła kotka o zgrabnej sylwetce i długich łapach. Jedna z najwyższych kotów w klanie. Posiada zadbane, puszyste i miękkie futerko w kolorze ciemnej szarości na grzbiecie, zaś na brzuchu, łapach, pyszczku i szyi stopniowo przechodzące w płowy (niebieski abisyńczyk). Jej kolejną cechą charakterystyczną jest długi, puszysty ogon, na którym futerko wydaje się być jeszcze bardziej puchate. Pyszczek kotki ma smukły, nieco trójkątny kształt, zaś zdobi go para dużych, szeroko rozstawionych uszu, dwoje okrągłych, zielonych oczu oraz ciemnoróżowy nosek otoczony białymi wąsami. Nie zapominajmy też o wiecznym uśmiechu. Po mamie odziedziczyła ładny, melodyjny głos.
Gasp złote dzieci w Cieniu
You taught me the courage of stars before you left
How light carries on endlessly even after death
[Obrazek: vk70qUn.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 12 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 360/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.
Klepie miejsce :)
Jeszcze nie jestem pewna czy dostanę zgodę na multi,ale posty mam napisane,a jutro mi mija miesiąc od założenia ostatniego konta. Umaszczenia też są fajne,więc chyba wezmę sobie kocurka z tego miotu.
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 50/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#7
Wygląd
Czarna, krótkowłosa kotka z żółtymi oczami. Przeciętnego wzrostu, najmniejsza ze swojego miotu.
Chętnie zabiorę Migotką na sesję, jeśli tylko Wunsz mnie do klanu przyjmie :>
Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 8 | Zm: 3 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 80/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Biorę miejsce.
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#9
Wygląd
Kocur dużo się nie zmienił. Wciąż jest tym samym, brudnym Puchaczem. Dalej jest przekonany, że nie opłaca się czyścić swej sierści, ponieważ zaraz to wszystko wróci. Pod tymi śmieciami kryje się długie, bure pręgowane klasycznie futerko. Nie jest on najmniejszy, ale rozmiarami również nie grzeszy. Pod grubym futrem kryje się pokryte mięśniami ciało. Na pyszczku, szyi oraz brzuchu uwydatniła się biała plama. Podobnie zresztą na łapkach; widać na nich białe skarpetki. Na świat patrzy dzięki żółtym oczom, nie rzadko mocno zmrużonych. Kiedy jednak nie są zmrużone zazwyczaj widać w nich figlarne iskierki, które oznaczają, że ten oto kot zaraz coś odwali. Nos jest w kolorze cegły, u nasady lekko różowy. Jego pysk nie rzadko jest wykrzywiony w wyraz pogardy. Posiada długie uszy zakończone pędzelkami. Ma długie, białe wąsy.
*Gasp*
Te umaszczenia. :o Ino broć!
[Obrazek: v3KIHAQ.png]
Statystyki - lvl: 7 | S: 23 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 11 | HP: 90 | W: 70 | EXP: 335/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Szczupły, wysoki, niebieski, tygrysio-pręgowany kocur o długim futrze, z białymi znaczeniami i zawsze wypielęgnowaną sierścią. Posiada złote, chłodne oczy, obserwujące wszystko dookoła.
Wezmę na sesje!
[Obrazek: b40S8Rw.png?1]
Statystyki - lvl: 7 | S: 21 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 305/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
To już nieistotne
Wujek Wiewior (w końcu to wnuki najlepszego przyjaciela >:)) chętnie sie zaopiekuje maluchami i poopowiada o dziadziusiu
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me
then everything's alright
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Krępa, czarna kotka, o krótkiej, wiecznie rozczochranej sierści i silnych, mocnych łapach. Większa od przeciętnego kota, jednak zdecydowanie nie należąca do czołówki najwyższych kotów. Ma głęboko zielone oczy, które rozjaśniają się niemal do żółci na krawędziach. Blizny: urwana 1/4 prawego ucha. | KP
:00

polecam, polecam, bierzcie to, Żuczek was ukocha... z GK, ale ukocha
before I die, I'm gonna
see something through
[Obrazek: dac0409-7119042b-f648-4380-b8c3-dcb3f936...rde8A2od4Q]
standing tall, the place I grew up
I BLOW A KISS
'cuz soon they'll see a "me"
that they never knew
Statystyki - lvl: 4 | S: 19 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 285/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#13
Wygląd
Kocurek posiada długie futerko w kolorze kremowo-brązowego, lecz przybiera ono coraz bardziej ciemno-brązowe znaczenia które coraz to bardziej przybierają kolor czarny, kocur owe znaczenia posiada w szczególności na jego średniej długości łapach, puszystym ogonie i pysku. A na jego twarzy znaczenie przybiera niemalże kolor czarny. W skrócie, długowłosy mink z białymi znaczeniami i morskimi oczami. ||KP||
:000 chętnie porwe Porzeczką na sesje nowe kluski
[Obrazek: art_trade_by_olimpek312_ddac1mk-pre.png?...hKd8lxCrtM]

We have been, we've been everywhere
To the stars and back again, yes my friend
We have seen, we've seen everything
But will I ever see you again, my old friend?
Friends 'til the end~
http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/...php?t=4116
Faq sobie zapisze bo co
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 180/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Taki Piotrek v2 tylko wersja łagodniejsza, imteremsting
[Obrazek: 2LAzKX3.png]
IF I WAS DYING ON MY KNEES
You would be the one to rescue me
And if you were drowned at sea
I'd give you my lungs so you could breathe

Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#15
Wygląd
Biało-niebieski kocurek, z długim gęstym futrem. Szarawy odcień pręgowany jest klasycznie i pokrywa połowę pyszczka, grzbiet oraz cały długi i puszysty ogon. Podbrzusze, klatka piersiowa, łapki oraz drugą połowę pyska pokrywa biel. Jego jasnoróżowy nosek odznacza się na tle jasnego koloru pyska, a oczy mienią się barwą słonecznika. Jest wielki. Wysoki, a do tego puszysty. Naprawdę.[...-> KP]
Też powinnam dostać zgodę na multi. Posty mam i miesiąc mija >w< Więc jak coś to dam znać ♥
seasons, they will change
life will make you grow
dreams will make you cry
__________________________cry
___________________________________CRY
[Obrazek: p6tf5KT.png]
everything is temporary
everything will slide
love will never die
________________________die
___________________________________DIE
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 110/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości