Króliczy Sus

Data rejestracji:
15.06.2019
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
24.01.2022, godzina 16:05
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
14.01.2022 22:01
Razem postów:
329 (0 postów dziennie | 0,08 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
4 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
5 Godzin, 8 Minut, 11 Sekund
Klan:
grom.gif
Księżyce:
33; lipiec
Wygląd:
Najłatwiej było by go chyba opisać trzema słowami - kopia swojej matki i dla każdego, kto zna Cichy Strumyk zupełnie by to wystraszyło, a mało uważny obserwator mógłby pewnie Królika z nią pomylić. Jeśli jednak ktoś nigdy Cichego Strumyka na oczy nie widział, trzeba by wejść w szczegóły, a więc: Królik to całkiem urodziwy młody wojownik o sylwetce kota orientalnego. Szczupły i smukły, jednak nie wychudzony, ale też raczej niezbyt umięśniony, o długich i równie smukłych łapach, sprawiających, że jest kotem naprawdę wysokim, znacznie przewyższającym swoją matkę. Po niej odziedziczył również długi, biczowaty ogon, duże uszy oraz krótkie, gładko przylegające do ciała futro barwy białej o które Królik zawsze stara się dbać. Tym, co najbardziej odróżnia go od Cichego Strumyka są oczy - lekko skośne tak jak u niej, jednak zupełnie różnej barwy: lewe błękitne, a prawe żółte.
Mistrz:
jakiś rudy frajer i guess; rydzowe futro
Płeć:
kocur
Matka:
cichy strumyk
Ojciec:
wężowy język
Partner:
lmao
Charakter:
Inteligentny, spostrzegawczy kocur o świetnej pamięci, który gdyby tylko chciał, mógłby osiągnąć wiele. Tak jednak się składa, że wcale nie chce, bo przy tym wszystkim Królik jest też całkowicie pozbawiony jakichkolwiek ambicji, na niczym też mu nie zależy. Jedyne czego w życiu pragnie, to móc w spokoju zajmować się swoimi sprawami, tak, by nikt mu w tym nie przeszkadzał; nie lubi, kiedy inni czegoś od niego chcą lub stawiają mu jakiekolwiek wymagania. Za nic ma klanowe wartości, jednak raczej się z tym nie obnosi - jest całkiem dobry w niewychylaniu się i sprawianiu wrażenia, że jest tylko kolejnym nic nieznaczącym wojownikiem z tła, który grzecznie wypełnia swoje obowiązki, jednak rzeczywistość nie może być od tego bardziej daleka. Królik jest też bowiem niesamowicie wręcz leniwy i nigdy nie robi niczego, jeśli naprawdę nie musi, a jeśli już musi, to wkłada w to jak najmniej wysiłku, jak tylko się da, znacznie bardziej woląc zwyczajnie leżeć i się obijać. Stał się odrobinę bardziej otwarty i czasem pozwala sobie na ucinanie z innymi kotami niezobowiązujących pogawędek, wciąż jest introwertykiem, który bardziej od rozmawiania z kotami woli je obserwować. Nikomu to chyba nie przeszkadza, bowiem Królik nie jest zbyt przyjemnym kompanem do towarzystwa: raczej małomówny, traktujący wszystkich tak, jakby byli tylko nic nieznaczącym pyłkiem. Jemu samemu też nie bardzo to przeszkadza, bo raczej nie ma zamiaru wikłać się w niepotrzebne przyjaźnie.
Multikonta:
czereśniowa gałązka; krz, kapsel; s, jaśmin; kw | konwaliowa łapa; gk, rudzikowy ogon, blada łapa, jaśniejąca łapa, makowa łapa, marchewkowa łapa; nkt
Statystyki - lvl:
3
Siła:
7
Zręczność:
10
Szybkość:
11
Zmysły:
5
HP:
80
Wytrzymałość:
40
EXP:
180/200
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
on/jego, onx/jex, oni/ich