Mglista Łapa.

Data rejestracji:
12.03.2020
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
06.12.2021, godzina 19:29
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
02.12.2021 00:14
Razem postów:
91 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Godzin, 47 Minut, 30 Sekund
Księżyce:
trzydzieści (czerwiec)
Wygląd:
Drobniutka niebieska dymna szylkretka. Mała kluseczka, której ciało zdobi puchate, długie futro. Na jej brodzie, szyi i piersi rozlewa się biel. Nieco krótki pysk zdobi różowy nos z dwoma ciemnymi plamami i duże, jeszcze niewybarwione, niebieskie ślepia.
Mistrz:
Ćmi Zmierzch
Płeć:
kotka
Matka:
Świetlikowy Zagajnik
Ojciec:
Wietrzny Wąs*
Charakter:
Idealna córeczka rodziców, a przynajmniej stara się nią być, bowiem momentami ciężko jest jej ukryć swoją prawdziwą naturę. Pewna siebie i żądna wiedzy, a także cholernie ambitna - gotowa zrobić wiele, jeśli nie wszystko, by stać się tą najlepszą. Pragnie wiedzy, pragnie doświadczeń, toteż zasypuje dorosłych pytaniami, by wiedzieć. Wiedzieć dużo, a przynajmniej więcej, niż inni. Nie lubi krytyki, nie bardzo potrafi panować nad złością, która wtedy ją ogarnia, a stąd już krok do tragedii. Ciągnie ją do kotów u władzy, szanowanych przez klan, wartościowych; przy nich stara się zachowywać jak najlepiej, by i ją szanowano, postrzegano jak najlepiej. Gorzej przy tych stojących u samych stóp hierarchii, tych zapomnianych przez świat i klan, nieposiadających zbyt wielkiej wartości. Przy nich nie stara się zatrzymać swojego paskudnego jęzora, potrafi rzucić niestosowną uwagą, nieprzyjemną i raniącą, pławiąc się przy tym w satysfakcji, zupełnie, jakby postrzegała siebie za kogoś lepszego, jakby oni nie byli w stanie jej nic z tego powodu zrobić, nijak zaszkodzić. Nie przepada za obcymi, woli trzymać się swoich, czyli własnego rodzeństwa i rodziców. Lubi zabawy, lubi przepychanki, choć nie z byle kim. Uwielbia stroić sobie żarty z innych, zostawiać "niespodzianki" w ich legowiskach, by potem z miną niewiniątka twierdzić, jakoby to nie ona była odpowiedzialna za takie wybryki. Ona? To jej przecież nie przystoi.
Multikonta:
sienna łapa, niezapominajka | szałwiowy dym, jeleni ryk, wieczorna łapa, psi pomruk, karasiowy kieł (gk); goździk, nocna łapa (nkt); zaćmiony księżyc (npc)
Statystyki - lvl:
1
Siła:
5
Zręczność:
7
Szybkość:
5
Zmysły:
3
HP:
65
Wytrzymałość:
35
EXP:
70/100
Discord:
mara#8535
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak