Sienna Łapa
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 29.12.2020
Data urodzenia: 23.05.2000 (22 lat)
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 11:28
Status: Offline

Informacje o Sienna Łapa
Dołączył: 29.12.2020
Ostatnia wizyta: 26.01.2023 23:26
Razem postów: 66 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Dni, 16 Godzin, 6 Minut

Sygnatura użytkownika Sienna Łapa

trzy metry ponad ziemią płynie dzień
nie mierzy czasu, nie odlicza ran
ja w hibernacji przekoczuję czas

l poczekam tu na ciebie kilka lat

  
Dodatkowe informacje o Sienna Łapa
Grupa: Cień
Wygląd: Przeciętnej urody i wzrostu, krótkowłosa, cętkowana, w połowie biała, w połowie bura kotka. Jej charakterystyczną cechą jest w większości biała głowa, zdobiona jedynie największą burą plamą na prawej powiece, biegnącej do czoła, i kilkoma mniejszymi na samym czubku głowy, a także przy uszach. Na grzbiecie spora łata, przelewająca się bardziej na lewy bok, zajmująca też cały ogon. Kilka mniejszych na łapach. Ma łaciate poduszki i różowy nos. Na świat patrzy oliwkowymi ślepiami. Kiedy mówi, słychać w jej głosie charakterystyczną chrypę, pozostałość po przebytych chorobach.
Mistrz: Mleczna Struga, Ciernisty Kwiat
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka*
Ojciec: Miękki Obłok
Charakter: Kotka zdaje się być bardzo oficjalną w kontaktach z innymi; zwraca się pełnymi zdaniami, imionami. Pozbawiona dzieciństwa szybko wydoroślała, czy zwyczajnie starała się stać dorosłą. Jednocześnie będąc w tym wszystkim do bólu wręcz uprzejmą. Nie sposób doświadczyć z jej strony docinek, złośliwości. Kontroluje to, co mówi, a emocje nie wzburzają jej zachowania, choć... Może to jedynie kwestia braku dostatecznie mocnych bodźców. Lub może wcale nie po drodze jej z emocjami. Nie jest empatyczna, nie potrafi wczuć się w czyjeś przeżycia, doświadczać ich razem z drugą osobą. Jednocześnie wykształciła w sobie ogromne poczucie obowiązku względem innych, przez co mimo, że nie wczuwa się w ich uczucia, to w razie potrzeby reaguje, mniej lub bardziej odpowiednio, nie potrafiąc zostawić potrzebującego. Trochę sztywna towarzysko, ciężko wyłapać jej sarkazm, a i z żartami miewa problemy. Dużo myśli, analizuje i obserwuje.
Multikonta: lete, mimoza (s), jaszczurza łapa (kr) | szałwiowy dym, jeleni ryk, karasiowy kieł, wieczorna łapa (gk); zaćmiony księżyc (npc)
Statystyki - lvl: 1
Siła: 4
Zręczność: 5
Szybkość: 6
Zmysły: 6
HP: 70
Wytrzymałość: 30
EXP: 40/100
Statystyki Medyczne - lvl: 1
MED EXP: 62/100
Discord: mara#8535
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Trwałe urazy: ciągła chrypa
Płeć: Kobieta