Rysi Pomruk

Data rejestracji:
19.04.2020
Data urodzenia:
21.08.2003 (19 lat)
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 05:53
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
19.07.2022 21:05
Razem postów:
655 (1 postów dziennie | 0,15 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
5 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Dzień, 2 Godzin, 53 Minut
Grupa:
Wicher
Wygląd:
Wzrostem przewyższa większość Klanu. Futro ma kremowe z burymi odznaczeniami na pysku w kształcie maski, na łapkach. Bury ma również ogon. Na całym ciele można zauważyć klasyczne pręgi. Natura obdarzyła Rysia białymi akcentami na palcach wszystkich czterech łap, brzuchu oraz końcówce ogona. Po lewej stronie pyska można bez problemu zauważyć goliznę, jaką kocur nabył podczas pożaru. Blizna jest dość obszerna. Co do blizn, to można zauważyć również na jego prawej łapie, na nadgarstku, szarpaną bliznę spowodowaną samookaleczaniem się podczas pogrzebu Porywistej Gwiazdy. Futro kocura jest miękkie, zadbane i puszyste. Jest ono również długowłose, błyszczące. Mimo wszystko Ryś dba o swoje futro, wiedząc, że jest ono dość ważnym elementem wyglądu. Niebieskie ślepka pointa są jakby za mgłą. Nie widać w nich radosnego błysku, po prostu są. Pod oczami widać wory spowodowane zmęczeniem. Wibrysy ma chropowate, nie widać ich po lewej stronie pyska tam, gdzie ma bliznę po poparzeniu.
Mistrz:
Racza Sadzawka, Biały Puch
Płeć:
kocur
Matka:
Pohukująca Sowa [NPC]
Ojciec:
Bażancie Pióro [NPC]
Partner:
to chyba nie dla mnie
Charakter:
Wyciszył się. Kocur jest mało rozmowny, ogółem dość.. smutnawy. Można często go zobaczyć, jak siedzi gdzieś z boku i myśli, jest rzadkością zobaczenia uśmiechu na jego pyszczku. Spokojny point zazwyczaj zachowuje powagę, walcząc w środku, aby się nie rozpaść i nie rozpłakać. Często próbuje grać przed innymi, próbuje być wesołym kotem, jednak wychodzi mu to.. cóż. Słabo.
Jest dość inteligentnym kotem, a rozmowa z nim to bardziej monolog, gdzie Ryś słucha z uwagą tego, co mówi rozmówca i raz po raz przytakuje. Czasami, jeśli poczuje się lepiej w towarzystwie danego kota, może się dłużej odezwać, nawet o coś zapytać. W większości jest miły dla innych, jeśli ktoś mu nie podpadł to może ze spokojem podejść do kocura. W obecności kociaków stara się być jak starszy brat.
Podsumowując, pobliźniony point jest cichy, spokojny, dość smutnawy. Zawsze chętnie wyciągnie łapę, aby komuś pomóc. Cechuje go również bycie miłym wobec większości Klanu, z kilkoma wyjątkami.
Multikonta:
Mleczna Struga (KC), Nawałnicowy Ryk (KG), Gawron (KRz), Żbik (S)
Statystyki - lvl:
4
Siła:
12
Zręczność:
8
Szybkość:
10
Zmysły:
9
HP:
70
Wytrzymałość:
60
EXP:
035/300 (IV)
Discord:
Arietes #9930
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej, on/jego
Trwałe urazy:
blizna po ugryzieniu na prawej łapie, wypalona lewa strona pyska
Płeć:
Brak