Rysia Łapa
(chaos)


Data rejestracji: 01.04.2023
Data urodzenia: 21.08.2003 (20 lat)
Czas lokalny: 27.05.2024, godzina 19:10
Status: Offline
Informacje o Rysia Łapa
Dołączył: 01.04.2023
Ostatnia wizyta: 16.03.2024 00:22
Razem postów: 199 (0 postów dziennie | 0,04 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 4 Dni, 7 Godzin, 10 Minut
Sygnatura użytkownika Rysia Łapa

We are the reckless, we are the wild youth
Chasing visions of our futures
One day, we'll reveal the truth
That one will die before he gets there
  
Dodatkowe informacje o Rysia Łapa
Grupa: Wicher
Księżyce: 27
Wygląd: Kiedy pierwszy raz się widzi Rysia, to widzi się chaos na jej futrze. I nie chodzi tutaj o jej umaszczenie, a o wszystkie liście i patyczki i piach, który się tam wplątały. Ryś jest długowłosym kotem, smukłej budowie pyszczka oraz ciała. Na pewno należy do tych wyższych kotów, już jako kocię! Jej futro jest koloru ognia! Ale tak naprawdę, to jest to po prostu rdzawa. Ma ciemne pręgi na grzbiecie, pyszczku, na ogonie oraz palcach, i trochę jaśniejsze pręgi na nogach. Zdarzyło się też tak, że jej brzuch, pyszczek oraz łapy są pokryte rozjaśnieniem. Grzbiet jest pokryty ciemniejszym nalotem. Jej oczy są intensywnie pomarańczowe, nosek ma koloru cegły, a poduszki łap ciemnoszare, skóra w uszach jest o wiele jaśniejsza. Ma długie wibrysy i zawsze figlarny wzrok, gotowy do przyjęcia każdego wyzwania. Dodatkową, na pewno charakterystyczną cechą jest jej wiecznie napuszone futro.
Mistrz: Jaśniejący Płomień
Płeć: kotka
Matka: Roziskrzona Noc!!
Ojciec: Łabędzia Gwiazda????
Partner: twoja matka
Charakter: Ryś z charakteru to czysty diabełek trochę, od młodego! Nie myśli nigdy nad tym co mówi, dla niej liczy się przygoda i radość i nowe doświadczenia. Jest lekkoduszna i nie myśli nad konsekwencjami swoich akcji. Jest bardzo otwarta do innych, rozmowna i to zawsze ona ma jakieś pomysły co teraz zrobić. Jest trochę… trochę bardzo chaotyczna w tym co robi, ale zazwyczaj się jakoś układa. Jest wielkim optymistą. Nic nie jest dla niej problemem, zawsze się da tę przeszkodę przeskoczyć, nie masz psychy tego nie zrobić. Łatwo ją podpuścić, jako że jej temperament jest iście ognisty. Mimo wszystko Ryś jest kotką troskliwą o swoich najdroższych i chce dla nich jak najlepiej. Ona w ogóle chce, aby wszystko wychodziło jak najlepiej, ale czasami są po prostu z tym problemy. Nie jest pamiętliwym kotem. Wszystko na tym świecie widzi jako jakąś możliwość, w którą trzeba wskoczyć, zanim się skończy. Jest kotem, który potrafi żartować ze wszystkiego, a czasami nawet za długo ciągnie ten żart. Tak długo, że staje się wkurzający i nieśmieszny; ale Ryś z niego dalej rechocze. Jest ciekawska wszystkiego, co się dzieje wokół.
Multikonta: Szumiący Wodospad, Świetlik [KC], Sol [P], Różyczka [KG] | Rysi Pomruk, Nawałnicowy Ryk, Mleczna Struga, Żbik [GK]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 6
Zręczność: 7
Szybkość: 7
Zmysły: 6
HP: 55
Wytrzymałość: 55
EXP: 135/150 [październik]
Discord: Arietes#9930
Zaimki: ona/jej, on/jego
Płeć: Osoba Niebinarna