Jesion.
(Blood is thicker)


Data rejestracji: 08.05.2021
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 02.06.2023, godzina 15:22
Status: Offline

Informacje o Jesion.
Dołączył: 08.05.2021
Ostatnia wizyta: 29.05.2023 17:23
Razem postów: 140 (0 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Dni, 12 Godzin, 35 Minut

Sygnatura użytkownika Jesion.
[Obrazek: NHH4nLd.png]

  
Dodatkowe informacje o Jesion.
Grupa: Nowy Świt
Wygląd: Dopóki nie zbliżysz się do niego na odległość pozwalającą go powąchać, będziesz przekonany, że masz do czynienia z kotką. Kociak ten jest bardzo mały, o bardzo delikatnej, kruchej budowie. Ma małą, trójkątną głowę, cienki ogonek, drobne, wysoko osadzone uszka i wąski, ciemnoróżowy nos z ciemną obwódką.
Gronostaj jest drobny i nieduży i są to zdecydowanie jego wady. Jego w zasadzie jedyną zaletą jest to, że… no cóż, jest prześliczny. Posiada wielkie, zielono-żółte oczy z ciemną oprawą, która koloruje na czarno również kącik jego oka, co sprawia, że wydaje się ono dłuższe i jakby potraktowane ludzkim makijażem. Ma jasne, prawie zupełnie białe futerko z niemal zupełnie czarnymi, tygrysimi pręgami (broken mackerel). Większość jego wąsików jest biała, jednak kilka z nich miło akcentuje na czarno. Wąski pasek futerka wokół oczu Gronostaja jest biały i mimo, że można odnieść wrażenie, że wszystko, co nie jest pręgami na jego futerku jest białe, kiedy patrzy się na owe paski przy oczach, okazuje się, że jednak nie do końca.
Księżyce: 28
Mistrz: Kos
Płeć: kocur
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Ostry Cień Mgły
Charakter: Niewiele można o nim powiedzieć. Starsze od siebie koty traktuje z szacunkiem i lekkim przestrachem. Jest spostrzegawczy i ciekawski ale zdecydowanie nie brawurowy. W zasadzie nie odróżnia się od innych kociąt: potrzebuje ciepła, uwagi i zabawy. Jeżeli ma te trzy czynniki po swojej stronie, jest szczęśliwym, zdrowym i grzecznym kocurkiem. Może się wydawać, że Gronostaj jest nieco za mało ruchliwy, jak na kociaka. Zamiast bójek czy biegania w kółko, często wybiera rozmowę o interesujących go sprawach.
Multikonta: Tundra (NŚ)
Statystyki - lvl: 3
Siła: 10
Zręczność: 13
Szybkość: 4
Zmysły: 6
HP: 70
Wytrzymałość: 50
EXP: 20/200
Discord: Jeż Anaszpan#3016
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Płeć: Kobieta