Żądlący Rój
(Zaginiony)


Data rejestracji: 25.06.2021
Data urodzenia: November 12
Czas lokalny: 04.12.2023, godzina 01:55
Status: Offline

Informacje o Żądlący Rój
Dołączył: 25.06.2021
Ostatnia wizyta: 4 godzin(y) temu
Razem postów: 157 (0 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 5 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Tygodni, 5 Godzin

Sygnatura użytkownika Żądlący Rój
[Obrazek: K3fpaVh.png]

  
Dodatkowe informacje o Żądlący Rój
Grupa: Grom
Księżyce: 60
Wygląd: Żądło to krótkowłosa, czarno-ruda i tygrysio-pręgowana kotka z białymi znaczeniami (około 50%). Pomarańcz przeważa w jej barwie. Jest smukła oraz koścista, a jej tułów jest utrzymany przez kończyny z widocznymi ścięgnami. Na krągłej głowie z zmierzwionymi polikami i oraz skrzywioną żuchwą, znajdują się wąskie i spiczaste uszy. Teraz nabrała mięśni.
Mistrz: Wężowy Błysk
Płeć: kotka
Matka: Żubrza Gwiazda, Cyprysowa Łuska
Ojciec: Elliot
Charakter: Jedna rzecz dręczy Żądło. Nie tęskni za matką. Brakuje jej tej ważnej roli, ale nie pamięta Cyprysowej Łuski. Jakoby dziura. Chciałaby mieć dwojga rodziców, jednak jaka była Cyprys? Czy była ona wzorowa? Jaka ona właściwie była? Skrucha goni kotkę niczym lis króliki.
Jednak to nie była jedyna pogoń. Szylkretka uparcie ściga za swoimi ambicjami! Musi przegonić rodzeństwo w nauce oraz w jak najbliższym czasie zostać Żądlącą Gwiazdą! Odczuwa presję, może wyimaginowaną, że musi dorównać rodzicielce w stanowisku! Nie chce zawieść kotów, które mogą uważać, że ona ma wspaniałe warunki do rozwoju z taką matką! Cztery księżyce to za dużo różnicy! Ma skłonności do zazdrości oraz stara się zbawić świat, nawet jeśli świat tego nie potrzebuje.
Uważaj! Możesz dostać po pysku od córki Żubrzej Gwiazdy! Ma, albowiem ona zwyczaj żreć się z każdym! Spojrzałeś się krzywo? Ho, ho, ho! Za ładnie wyglądasz z tą równomierną sierścią! Sprzecza się już dla zasady oraz nigdy nie przyzna Ci racji. Jest odważna, bo… baza neuronów, jeszcze nie została zaktualizowana. Ten móżdżek właśnie porasta kurzem. Może gdyby trochę pomyślała i uznała, że czas trochę pomyśleć... Jedyna rzecz, jaka ją przeraża to pszczoły, jeśli jakaś zacznie się kręcić dookoła, to kotka wpadnie w szaleńczy taniec!
Przywódczyni powinna zafundować wszystkim w klanie aparaty słuchowe na starość, albowiem decybele wywodzące się od Żądła, zdecydowanie przekraczają normę! Posiada ona bogaty katalog dźwięków. Wszelkie ochy i achy atakują twoje uszy! Kiedy tak wrzeszczy, zdarzy się jej napluć rozmówcy w twarz. Swoje słowa wymawia niewyraźnie oraz szybko.
Czasem luty ostro kuty, czasem w luty same pluty! Chaotyczny ma nie tylko chód, ale także sposób myślenia. Ta jedno mucha koło nosa może sprawić, że kotka rozpęta konflikt na cały obóz. Wszystko to jeszcze wspiera jej otwartość w mowie oraz to, że te świeże zęby stałe nie zawsze zdążą, ugryźć język! Jest raczej lekkoduchem. Zawsze znajdzie jakieś dobre strony. My też takowe znajdźmy oraz miejmy nadzieję, że wyrośnie z tego wszystkiego.
Multikonta: Akonitowa Łapa [KG/nkt], Zmrożona Łapa [KC/nkt], Goździkowa Łapa [KRz/nkt]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 10
Zręczność: 6
Szybkość: 6
Zmysły: 5
HP: 75
Wytrzymałość: 35
EXP: 155/150
MED EXP: 0/100
Discord: kowboj#8738
Interwencja MG: Tak
Zaimki: obojętnie
Trwałe urazy: skrzywiona żuchwa, trzy płytkie poziome blizny na gardle
Płeć: Brak