Akonitowa Łapa

Data rejestracji:
30.08.2021
Data urodzenia:
November 12
Czas lokalny:
01.12.2021, godzina 02:33
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
29.11.2021 22:46
Razem postów:
45 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 tydzień, 4 Dni, 21 Godzin
Klan:
Grom
Księżyce:
8 [XI]
Wygląd:
Długowłosy, smukły, kościsty, bardzo wysoki biało-rudy kocur z długim ogonem. Na plamach można znaleźć ciemne pręgowanie. Na trójkątnej mordce znajduje się ceglasty nos w kształcie serca. Puszysty. Posiada oczy w kolorze bladej zielonkawej-żółci.
Mistrz:
Łuskowy Grzbiet
Płeć:
kocur
Matka:
Cebulowa Skórka [NPC]
Ojciec:
??? (oficjalnie Źdźblasty Chwast [NPC])
Charakter:
Wyrzucenie matki zdaje się, że go odmieniło. Dla kotów związanych z tą decyzją oraz Żubrzą Gwiazdą podchodzi z uprzedzeniem. Często rzuci jakimś nieprzyjemnym epitetem oraz zasyczy. Nie szanuje przywódczyni oraz prywatnie uważa, że jest niesprawiedliwa. W czasie ceremonii oraz zebrań stara się rzucić jej wyzwanie, poprzez nawiązanie z nią kontaktu wzrokowego. Jednak dla swojej rodziny jest naprawdę miły. Co prawda zdarzy mu się przekomarzać z nimi, ale nie jest to na poważnie. Swoją złość przeżywa cicho, ale ostro.
Jednak wciąż jest tym samym rudzielcem. Nadal jest zbyt łatwowierny, czy strachliwy. Nadal lubi towarzystwo innych kotów. Nadal jest przyjacielski i unika kłótni. Niestety nadal podczas rozmowy czasami najpierw miauczy, a potem myśli. Nadal nieraz spotkasz go oderwanego od rzeczywistości. Nadal trudno mu się skupić. Nadal często buja w obłokach oraz nadal duma o nierealistycznych ideach. Nadal jest ciekawski oraz nadal często zwiedza. Nadal nie lubi, gdy ktoś mu rozkazuje, a jednocześnie nadal nie potrafi sam decydować.
Ma zwyczaj mówienia za głośno, o wiele głośniej niż wymaga tego sytuacja. Wszystko bierze do siebie oraz odbiera dosłownie. Jeśli powiesz mu (choćby w przekomarzaniu), że ma głupio ułożone futerko, prawdopodobnie przez najbliższe pięćdziesiąt księżyców, będzie spędzał cenny czas na układaniu swojej sierści, tak aby jego kłaki wyglądały, jak najlepiej. Sam proces starannie ukrywa. Bardzo się denerwuje przed ważnymi wydarzeniami, co nie zawsze pozwala mu na normalne funkcjonowanie. Mianowanie na wojownika? Chodźmy powymiotować ze stresu! Często mówi zbyt oficjalniei za szybko. Podczas biegu często się potyka, czy ślizga w zakrętach.
Multikonta:
Żądląca Łapa [klan gromu]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
4
Zręczność:
6
Szybkość:
5
Zmysły:
5
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
30/100
MED EXP:
0/100
Discord:
rogal#8738
Interwencja MG:
Tak
Zaimki:
obojętnie
Trwałe urazy:
rotacyzm (wymawia [r] podobnie do [d]), seplenienie świszczące
Płeć:
Brak