Kolczasta Łapa

Data rejestracji:
29.09.2021
Data urodzenia:
ukryto (20 lat)
Czas lokalny:
29.11.2022, godzina 12:08
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
17.10.2021 14:36
Razem postów:
19 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
7 Godzin, 3 Minut, 6 Sekund
Grupa:
Cień
Wygląd:
smukła, wysoka i urodziwa, długowłosa, biała kocica. jej lewe oko jest niebieskie, a prawe zielone. nos, wnętrze uszu i opuszki łap są jasnoróżowe. zdecydowanie odziedziczyła piękno swojej matki, a po ojcu… cóż, z pewnością wzrost, ponieważ jest na drodze do dorównania swojej matce, a później jej przerośnięcia. z pewnością wyrośnie na jednego z najwyższych kotów w klanie.
Mistrz:
Polna Gwiazda [Chwast]
Płeć:
Kotka
Matka:
Kruchy Listek
Ojciec:
Sucha Kora
Charakter:
kolec jest… nietypowym kotem. jest bezpośrednia i szczera, choć znacznie lepiej wychowana od swojego ojca, ponieważ nie czuje potrzeby bycia wredną przy wytykaniu innym ich błędów. sama kotka krytykę przyjmuję z łatwością, choć nie zawsze się nią przejmuje. jest dumna i nie brakuje jej pewności siebie, co czasem może zakrawać o arogancję. jest też dość oschła w obyciu, czasem wręcz pozbawiona emocji - a przynajmniej tych bardziej intensywnych z natury. posiada fascynację rzeczami, które uznaje za piękne i ceni je ponad wiele innych rzeczy, choć w jej opinii czasem piękne są rzeczy, które dla innych są paskudne. często ma problemy ze zrozumieniem czemu czuje pewne rzeczy w taki a nie inny sposób.
Multikonta:
lniane futerko (gk), ciernisty kwiat (gk), barani róg (nkt), sztormowa chmura (gk), azalia (z), bluszcz (nkt), kwas (nkt)
Statystyki - lvl:
1
Siła:
5
Zręczność:
7
Szybkość:
4
Zmysły:
4
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
5/100
MED EXP:
0/100
Discord:
royal scandal#9575
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej
Płeć:
Kobieta