Przepiórczy Śpiew
(dollface)


Data rejestracji: 18.12.2021
Data urodzenia: 16.04.2004 (18 lat)
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 03:36
Status: Offline

Informacje o Przepiórczy Śpiew
Dołączył: 18.12.2021
Ostatnia wizyta: 22.11.2022 20:14
Razem postów: 250 (1 postów dziennie | 0,06 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 5 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 5 Dni, 10 Godzin, 42 Minut

Sygnatura użytkownika Przepiórczy Śpiew
[Obrazek: IFwD875.png]
they tell me that im special, i smile and shake my head
ill give them stories to tell friends about the things i said
they let me lie to them and dont feel like theyve been misled
they give so much to me, im losing touch, get me?
served on a silver platter, ask for seconds, they just let me

  
Dodatkowe informacje o Przepiórczy Śpiew
Grupa: Wicher
Wygląd: Z małego pisklęcia wyrosła na elegancką kocicę, ponadprzeciętnego wzrostu, o długich, smukłych łapach i wysublimowanej sylwetce. Wciąż okryta jest pięknym, nieskazitelnie czystym, białym futrem, które na mordce, łapach i ogonie obdarowane jest rudoczarną barwą (czarny szylkretowy point), rozpływającą się jak karmel z lekkim węglowym zabarwieniem po jej ciele. Palce u jej łap są białe, przerywając sielankę dwóch barw, jednak nie zaburza go na jej ogonie. Uszy, bardzo ekspresyjne i zawsze pokazujące prawdziwe emocje Przepiórki są czarne, przeplatane rdzawością.
Głębokie, błękitne oczy, przypominające kolor bezchmurnego nieba, osadzone są jak dwa kryształy szlachetne na jej pyszczku, którymi spogląda uważnie na świat - czy też z krytyką, gdy coś jej się nie spodoba, czy też zadowoleniem i uznaniem, gdy czemuś uda się trafić w jej gust. Mordka przyozdobiona jest różowym noskiem, na którym znajdują się czarne plamki.
Porusza się z gracją i powabnością, dba o swój wygląd i nie pozwoli, by ktokolwiek zobaczył ją chociażby z jednym kosmykiem futra nie na swoim miejscu. Jest jak prawdziwa dama, za którą się również uważa - na innych patrzy z góry, przenikając ich swoim wzrokiem. Ale jeśli zaskarbili sobie sympatię Przepiórczej Łapy - spoglądać będzie na nich jak na najśliczniejszy brylant!
Księżyce: 28
Mistrz: Jodłowa Gałązka
Płeć: kotka
Matka: Pohukująca Sowa [npc]
Ojciec: Bażancie Pióro [npc]
Charakter: Zdawać by się mogło, że Pohukująca Sowa i Bażancie Pióro w końcu zdołają odetchnąć, chociażby przy jednym z kociaków. Albowiem koteczka, gdyby tylko mogła - miałaby nad swoją głową anielską aureolę jako potwierdzenie swoich dobrych cech. Przepiórka jest ambitna i pragnąca wiedzy, zawsze z uwagą słuchając słów i opowieści rodziców, dopytując ich o szczegóły wojowniczego życia, chcąc od najmłodszych księżyców wypaść lepiej od wszystkich, a zwłaszcza swojego rodzeństwa. Przez to powoli rozkwita w niej narcystyczna osobowość - już teraz uważa się za lepszą, piękniejszą i fajniejszą od innych, każdemu wpychając to prosto w pysk i popadając w samozachwyt za każdym razem, gdy usłyszy pochwałę. Uwielbia słuchać komplementów, mrucząc przy tym z zadowoleniem i pozwalając sobie na chłonięcie ich jak gąbeczka.
Posiada krótką cierpliwość, łatwo się frustruje i denerwuje, co objawia się małymi łezkami w kącikach jej oczu oraz niezadowolonym tupaniem nóżką i trzepanie puszystym ogonem - wraz z niezrozumiałym mamrotaniem pod nosem, a czasami też rzucaniem zirytowanych słów piskliwym głosikiem.
Ma słabość do ładnych rzeczy - czy to kamyczków, czy piórek, mogąc przyglądać im się dłuższą chwilę i próbując dostrzec każdy z detali, który owy przedmiot zawiera i zachwycać się nim, jakoby był najpiękniejszym, co w życiu widziała.
Multikonta: Stokrotkowa Łapa [kw]; Alaska [nś]; Żbicza Łapa [kg] | Sosnowy Ogon [gk]
Statystyki - lvl: 3
Siła: 9
Zręczność: 9
Szybkość: 8
Zmysły: 7
HP: 80
Wytrzymałość: 40
EXP: 85/200
Discord: xxinclt#8760
Interwencja MG: nie
Zaimki: ona/jej
Płeć: Osoba Niebinarna