Artemida - Wojownicy PBF
Poszukiwania postaci i relacji - Wersja do druku

+- Artemida - Wojownicy PBF (https://artemida.webd.pl)
+-- Dział: Administracja (https://artemida.webd.pl/forum-241.html)
+--- Dział: Organizacja (https://artemida.webd.pl/forum-4.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (https://artemida.webd.pl/forum-32.html)
+---- Wątek: Poszukiwania postaci i relacji (/thread-8003.html)Poszukiwania postaci i relacji - Świetlistooki - 09.02.2021

W tym temacie możesz zamieścić ogłoszenia o poszukiwaniu postaci do budowania lub odegrania ustalonych relacji. To ty decydujesz o strukturze twojego postu z poszukiwaniami, ale postaraj się jasno wytłumaczyć czego szukasz i zawrzyj możliwie najwięcej informacji o twoich preferencjach.

Uwaga! Pamiętaj, żeby oznaczyć w swoim poście, czy dane poszukiwania jest aktualne, zarezerwowane czy nieaktualne.


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Tundra - 24.08.2021

Postaci zdolnej do płodzenia kociąt


Tundra pragnie kociąt ale jako że u kotów partenogeneza nie występuje, i oczywiście do tanga trzeba dwojga. Nie chce się angażować uczuciowo, chce po prostu silnego, zdrowego ojca (ojców?) dla swojego potomstwa.

Masz postać powyżej 20 księżyców zdolną do spłodzenia potomstwa? Uważasz, że Twoja postać zgodziłaby się na taki układ? Napisz do mnie! PW na Tundrze, a najchętniej na Discordzie Jeż Anaszpan#3016


Niektualne


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Brzoskwiniowa Pestka - 14.09.2021

Poszukuję chętnych na dzieci mojej przyszłej postaci, samotniczki.

Informacje:

Miałam zamysł by kocięta miały aktualnie po 10 księżycy. Mieszkałyby z matką w gospodarstwie w którym mam plan by mieszkała Sago. Ilość dostępnych kotów jest całkowicie dowolna ale, jeśli nie będzie dużo zgłoszeń może być też jedno. Uwaga! Jeśli dzieci będą nalegały matka może spróbować wcisnąć je jakoś do Nowego Świtu. Sago będzie matką dość uległą jeśli więc chcesz mieć rozpuszczoną i rozpieszczoną postać to zapraszam. Oczywiście jakieś wymogi będzie stawiać (ale, na pewno na wszystko ją przekonacie dzieciaki ładnie prosząc i robiąc słodkie oczka).

Wyglądy:

Całkowicie dowolne! Sago zadawała się w tak krótkim czasie z tak rozmaitymi kocurami że kociaki mogą mieć dowolny wygląd.

aktualne


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Czarnowron - 24.10.2021

AKTUALNE


Poszukuję osób chętnych na walki i sparingi (lub bardziej rozbudowane sesje zawierające takie elementy). Możliwości:
  • Ćwiczenie umiejętności w formie sparingu.
  • Ćwiczenie umiejętności w formie walki, z ranami, uzgodnione między postaciami - walka bez zagrożenia życia.
  • Zwykła walka. Czarnowron może występować w roli intruza na terenach Klanu, lub może to być zwyczajny konflikt pomiędzy postaciami, który zakończy się bijatyką.
  • Jesli chcesz, by twoja postać miała bliznę lub została okaleczona w inny sposób, to chętnie się tym zajmę. Możliwe wszystkie formy, kształty i dzikie, kreatywne pomysły. Ze strony Czarnowrona doprowadzenie do takiej sytuacji jest bardzo proste.
  • Te rzeczy można także rozwijać w stronę ciekawej fabuły lub relacji. Zawsze mam dużo pomysłów. Obecnie snuję wizje interesujących intryg!


Szukam także osób zamierzających porzucić postać:
  • Jeśli chcesz porzucić postać poprzez uśmiercenie jej i masz jeszcze siłę odegrać nią sesję, to Czarnowron może taką postać zabić. Byłbym przeszczęśliwy, gdyby znalazł się ktoś chętny do odegrania takiej akcji. Myślę, że to może być ciekawe zakończenie historii postaci. Na przykład, zamiast klasycznie ginąć z łap drapieżnika lub być wykończonym przez chorobę, postać mogłaby umrzeć bohaterską śmiercią broniąc terenów Klanu. Inne scenariusze także będą super.RE: Poszukiwania postaci i relacji - Tundra - 09.02.2022

Gdyby był ktoś, kto planował stworzyć postać samotniczki i mogłaby to być młoda koteczka w wieku 8 księżyców i chciałby iść ze mną (kocurek, 8ks) do Nowego Świtu to zapraszam na priv, mam ciekawy pomysł i chętnie się podzielę, rozegram to z kimś jeszcze ;>

Edit: okej, to nie musi być kotka


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Księżycowa Łapa. - 23.10.2022

Dzień dobry!

Dawno, dawno temu pięcioro nadzwyczajnych samotników, dowiedziawszy się o Klanach i ich sytuacji, postanowili przybyć do lasu jako giermkowie apokalipsy. Ich cel? Zająć się naprawą zepsucia lokalnych kotów, wymierzyć karę grzesznikom, nagrodzić sowicie sprawiedliwych.

Brzmi dobrze? Tym samotnikiem możesz być i Ty!

Troje młodych, inteligentnych i utalentowanych ludzi poszukuje dwojga chętnych do stworzenia postaci należących do grupy samotników inspirowanych świtą Wolanda z Mistrza i Małgorzaty.

Jak dotąd, nasze postaci inspirowane są Wolandem, Azazellem i Behemotem.

Szczegóły ustalone zostaną, kiedy zbierze się cała grupa.

(aktualne!)


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Zmierzchająca Nadzieja - 01.01.2023

Ogłoszenie matrymonialne... (AKTUALNE)
Poszukuję "konkurenta" dla Zmierzch. Generalnie może być starszy albo młodszy, może być kocur, a może być kocica...
Wymogi są dwa:
-nie chciałabym, żeby to było zauroczenie od pierwszego posta (wolałabym kilka spotkań, może się zacząć burzliwie, a może spokojnie, a może plot twist typu: zrobię na złość Księżycowemu Jezioru)
-nie chciałabym też, żeby przyszły "kot/kotka" grali na kilka frontów

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to poproszę o PW (na forum bądź discord) :3


RE: Poszukiwania postaci i relacji - Kunie Gardło - 01.02.2023

nieaktualne
kurde nie sądziłxm że tak szybko kc was

Od zawsze marzyłxś o dzieciach/młodszym rodzeństwie dla swojej postaci ale nigdy nie było ci to dane? Jeśli tak to mam idealną ofertę dla Ciebie!
Tylko wbiję odpowiednią liczbę postów i zamierzam zapisać małego wkurzającego gremlina (mogę później wysłać rozpisany charakter na pv), który z racji bycia samotnikiem będzie poszukiwał rodziny zastępczej. Tak też, jeśli twoja postać ma zbyt dużo cierpliwości, lub pilnie potrzebuje nawet najbardziej wkurzającego członka rodziny, to zapraszam :DD

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw (forum albo discord)!