Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Mysi Krok x Bukowa Kora
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Mysi Krok oraz Bukowa Kora:


[Obrazek: ACRc04C.png]

Imię: Mysi Krok
Płeć: Kotka
Wiek: 71

Wygląd: Mysi Krok swoje imię otrzymała nie bez powodu. Zawsze była najmniejsza z rodzeństwa, a teraz będąc już dorosłą wojowniczką również nie przytłacza swoim rozmiarem kotów z Klanu Rzeki. Kocica odznacza się długimi, smukłymi łapami oraz drobną posturą. Potrafi się skradać, jak mało kto, co zawdzięcza niewielkiej masie. Ma małe szpiczaste uszy i długi, cienki ogon. Jej krótka sierść mocno przylega do jej ciała i lśni w słońcu. Zapewne to z powodu rybnej diety, charakterystycznej dla rzeczniaków. Nie znajdzie się u niej mocno zarysowanych mięśni, ani zbędnej tkanki tłuszczowej. Przypomina raczej giętką, młodą gałązkę. Cechą charakterystyczną Mysiego Kroku są dwubarwne tęczówki, bowiem jej lewe oko przybrało bladożółtą barwę, a drugie jest ciemnobłękitne. Mysz w głównej mierze pokrywa czarna sierść, ale można zobaczyć u niej również białe znaczenia, które zajmują jej przednie stópki, a na tylnych sięgają kolan; brzuch oraz klatkę piersiową i pysk. Co ciekawe, mały fragment nosa Mysiego Kroku jest różowy, a resztę zajmuje czerń, która ciągnie się na białe futerko tworząc zabawny wąsik.

Charakter: Czarno-biała wojowniczka jest raczej cicha, czego można domyślić się po jej imieniu. Nie mówi za wiele i nie przepada za towarzystwem. Trzyma się raczej na uboczu. Mimo wszystko należy do całkiem sympatycznych i miłych kotków, które są skore do pomocy innym. Tyle, że... jej altruistyczne zapędy hamuje ogromna nieśmiałość, którą bardzo trudno jej przezwyciężyć. Dlatego właśnie większość kotów jej nie zna, nawet czasem nie zauważa. Jedynie zdarza im się zwracać uwagę na jej kolorowe ślepia, ale to tyle. Woli raczej nie uciekać się do przemocy, a na dodatek stara się kierować honorem oraz zasadami. Lubi się bawić, całkiem jak kocię; czasami wrzuca innym w sierść koszyczki kwiatowe łopianu, podkrada im zwierzynę i udaje, że to bynajmniej nie jej sprawka, chociaż trzeba zaznaczyć, że robi to tylko wobec kotów, których reakcję jest w stanie przewidzieć i którzy się nie obrażą. Psotnica o obliczu uroczego aniołka... jednak trzeba przyznać, że odkąd jej poprzedni partner, Gilowe Gardło, znalazł sobie nową kocicę, nieco dojrzała i po pierwszym okresie załamania zrobiła się bardziej pewna siebie, być może pod wpływem obecności Bukowej Kory. Jej stan pogorszyły zaginięcia kolejnych kocia, długie staranie się o kolejny miot, a teraz jest cicha, wycofana; żyje w bólu i z poczuciem, że niedługo odejdzie na Srebrną Skórkę. Stara się, w miarę swoich niknących możliwości, być jak najbardziej obecna dla swoich kociąt, za którymi może już nie podąży poza kociarnię, ale może chociaż je ostrzec przed zagrożeniami, jakie mogą je spotkać w życiu... i poprosić je o to, by na siebie uważały.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.

[Obrazek: mUsp3Pw.png]

Imię: Bukowa Kora
Płeć: Kocur
Wiek: 82

Wygląd: Dobrze zbudowany i muskularny bury kocur z białymi znaczeniami - tak krótko można opisać Bukową Korę, brata Wierzbowej Gałązki, z którą łączy go nie tylko imię od drzewa (pomijając oczywiście pokrewieństwo), ale także budowa. Z tym, że Buk osiągnął zdecydowanie pokaźniejsze rozmiary od siostry, a na dodatek geny rodziców obdarzyły go krótką, ściśle przylegającą do ciała sierścią, która nie utrudnia mu w żaden sposób polowania. Średniej wysokości kocur jest zbity i krępy, ale przy okazji dobry z niego wojownik oraz łowca. Szczególnie lubuje się w polowaniu na szczupaki i inne większe ryby mogące sprawić problem mniejszym i słabszym kotom. Całe jego ciało pokrywa brązowawe futro z czarnymi, tygrysimi pręgami, jedynie na palcach trzech łap, gardle i pysku niknie pod białymi plamami. Nad wątrobianym nosem z różową plamką w lewym górnym rogu znajdują się okrągłe, bystre oczy o zielonożółtych tęczówkach, które łypią często nieprzyjemnie na inne koty.

Charakter: Oj, Bukowa Kora i Wierzbowa Gałązka różnią się jak ogień i woda. Ona - wrażliwa i delikatna (chociaż jej aparycja wcale na to nie wskazuje), on - nieprzyjemny i chamski. Od buro-białego kocura bije wręcz przesadna pewność siebie, a jego spojrzenie często ciąży na rozmówcy jak jeden z największych kamieni, jakby coraz bardziej przygniatając drugiego kota. Bardzo lojalny, zasadniczy kot. Wszyscy uważali go za nieprzyjemnego kocura, który nie dawał sobą pomiatać i często miał dość ostre opinie… do czasu. Pod wpływem ciężkiej sytuacji rodzinnej i stanu psychicznego Mysiego Kroku, a ostatecznie także pod wpływem bardzo trudnej ciąży, porodu i wciąż istniejącego zagrożenia życia dla kocicy… kocur zmiękł, a przynajmniej wobec własnej rodziny. Czuje się odpowiedzialny za kocięta, które swoim przyjściem na świat niemal pozbawiły życia jego partnerkę – on jednak tego nie interpretuje w ten sposób, kocha je nad życie, podobnie jak Mysz. Nie ma już tak wysokich wymagań wobec własnych kociąt, ale stara się, by te wyrosły na lojalnych, w miarę zdyscyplinowanych członków klanu Rzeki. Utrzymywał bardzo dobre stosunki z Jaśniejącym Pazurem, gdy ten jeszcze żył, pomimo niechęci do swojej siostry, którą uważa za zbyt miękką i słabą. Teraz jednak lekko zrewidował swoje poglądy na jej temat i traktuje ją cieplej.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Brat Wierzbowej Gałązki.


Historia: Oj, trzeba przyznać, że Mysi Krok… nie miała wiele szczęścia w życiu.
Nie dość, że pierwszy partner, Gilowe Gardło, zostawił ją dla innej kocicy, to jeszcze z jej obu miotów, zarówno z Gilem, jak i Bukiem, w klanie został jedynie Czarny Bez. A przecież nie urodziła mało kociąt – łącznie dwunastkę! Gdy kolejne dzieci znikały z życia dwójki wojowników, Mysia popadała w coraz większą depresję, pogłębiającą się z czasem i z ilością miotów innych kocic, które przychodziły na świat w Klanie Rzeki. Kocica nieświadomie zaczęła spędzać coraz więcej czasu poza obozem i odsunęła się od własnego partnera, który to czuł się coraz bardziej bezradny… ale z czasem wojowniczka zaczęła odczuwać wielką potrzebę spłodzenia kolejnego miotu. Chociaż zniknięcia i śmierci kolejnych kociąt sprawiały obojgu ogromny ból, w pewnym momencie kocica uświadomiła sobie – z pomocą Bukowej Kory – że musi iść dalej. Że nie może całe życie za nimi płakać, chociaż nie miało to oznaczać, że teraz o nich zapomni, wręcz przeciwnie.
Starali się o kocięta… długo. Parę razy Mysi Krok była przekonana, że w końcu jest w ciąży, ale tak nie było. Gdy byli już bliscy poddania się, gdy zaczęli się między sobą kłócić, że może Gwiezdny Klan nie ma już tego dla nich w planach… kotka jednak zaszła w ciążę. Niestety, przeszła ją wyjątkowo źle. Pomijając fakt, że wojowniczka była bardzo słaba i odczuwała spory ból, to nie miała w ogóle apetytu i w pewnym momencie była praktycznie niedożywiona, a ostatnią część ciąży spędziła w lecznicy. Bukowa Kora czuwał przy partnerce, gdy tylko mógł, i w końcu urodziła ona kocięta… ale było ich zdecydowanie za dużo, jak na jej możliwości. Ten poród był dla niej o wiele cięższy, niż pierwszy i drugi, nawet jeżeli już w miocie z Gilowym Gardłem z pewnym trudem urodziła siódemkę dzieci; ta akcja była bardzo długa i wyczerpująca, a przy ostatnich kociętach pojawiło się zagrożenie życia Mysiego Kroku. Chyba tylko dzięki jej determinacji – albo, jak stwierdziliby niektórzy, cudem – kotka dała radę przeżyć i wykarmić kocięta przez pierwszy księżyc ich życia. Nie da się jednak ukryć, że Mysia wciąż gasła… i gaśnie w oczach. Ma coraz mniej mleka, praktycznie nie jest w stanie chodzić… a choć jest nadzwyczaj słaba, choć musi polegać na Buku i innych klanowych matkach w opiece przy kociętami i choć każdy dzień przynosi jej ból… wciąż żyje. Patrzy na swoje kocięta z wielką miłością i tak, jak gdyby każdy spędzony z nimi dzień mógł być jej ostatnim – bo faktycznie tak może być. Siłą rzeczy to na ojcu spoczywa teraz wychowanie ich wspólnych kociąt; Bukowa Kora stał się jednak nieco miększy wobec swoich dzieci, niż w przypadku poprzedniego miotu, zapewne ze względu na pogarszający się stan jego partnerki. Wojownik czuje się odpowiedzialny za ich wspólne dzieci, stara się być po prostu dobrym ojcem, który owszem, wprowadza pewną dyscyplinę, ale przede wszystkim będzie bronił swoich dzieci do ostatniej kropli krwi, nie pozwoli, by im się cokolwiek stało i będzie gotów je wysłuchać, co może trochę dziwić, biorąc pod uwagę, jakim kotem był wcześniej.
A Mysi Krok zobowiązała go do tego, by pielęgnował w ich kociętach pamięć o niej, jeżeli jednak odejdzie na Srebrną Skórkę.

Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec listopada: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu oraz:
X przyrodnie rodzeństwo po matce z jej pierwszego związku z Gilowym Gardłem: Liliowa Łapa, Miętowa Łapa, Czekoladka (Kasztan), Czarny Bez, Szara Łapa, Oszroniona Łapa, Lodowa Łapa;
X rodzeństwo ze starszego miotu rodziców: Koniczynowa Łapa, Nietoperzowa Łapa, Rwąca Łapa, Borsucza Łapa i Bieluń.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Pożar (już gra)
x OgieńJajo (już gra)
x ŻarGorycz (już gra)
x SkraZaskroniec (Pożar) (już gra)
x PłomieńJaszczurka (już gra)
x PopiółSkra (już gra)
x Wieczór (już gra)
x Skwar (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, białe.
Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Aksamitne, zakrywające pręgi o tygrysim stylu, niebieskie futerko stało się jedwabiste i gęste, przez co wymaga teraz jeszcze dłuższej pielęgnacji. Dłuższej i monotonnej. No ale do rzeczy. Kocur nie zmienił się za wiele z wyglądu. Przynajmniej nie według niego. Wciąż przewyższa każdego rówieśnika i odrobinę starszego kota w klanie, jego duże ślepia przybrały barwę świeżej trawy Pory Zielonych Liści, a jego barki stały się szerokie i masywniejsze. Ma ogromne łapy, którymi bez problemu mógłby złapać jakąś pulchną mysz. Ma dość chudą sylwetkę, jednak wygląda na bardzo potężnego. Aż trudno uwierzyć, że praktycznie dopiero rozpoczął trening! Urody dodają mu jego długaśne, bialutkie wibrysy. Plama na jego piersi przypomina ogromną, bialutką śnieżkę, która lśni w promieniach słońca. Nic dodać, nic ująć! Piękniś!
Ulala, Rudy porwie na sesyjki
[Obrazek: db6zojy-f2eb848f-5f33-4b93-8bf6-5bbf2863...bsaX3VxgCU]
e̷v̷e̷r̷y̷o̷n̷e̷ makes mistakes
I've had more than my s̷h̷a̷r̷e̷
But it's o̷k̷a̷y̷ 'cause


ɪ'ᴍ ɢᴏɴɴᴀ ʀᴇᴘᴀɪʀ ɪᴛ

They ʏ there are no r̷e̷t̷a̷k̷e̷s̷
But I just don't agree, no, this ʜ
Is of my own m̷a̷k̷i̷n̷g̷
Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 65/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Niewielki szkrab o wyjątkowo długich łapkach i wychudzonym, szczupłym ciele na którym można policzyć wszystkie kości, w szczególności te kręgosłupa. Pożar nie wygląda jak przeciętny kociak, ponieważ nie jest pączkiem na czterech serdelkach, ale już dobrze wyglądającą kotką, która w przyszłości na pewno będzie dostojnie powyciągana i smukła. Ma krótkie futerko koloru podpalanego brązu, bądź ciemnej rdzy, jak kto woli, przy czym przez jej głowę i grzbiet ciągnie się czarny pas, który rozlewa się na boki i tworzy gradient, przechodzący do jaśniejszego podbrzusza. Niemalże biały pyszczek Pożar jest również smukły i ma dobrze zarysowane kości policzkowe, dzięki czemu wygląda szlachetnie, a jej skośne, duże oczy są koloru niebieskiego, co w przyszłości jeszcze się zmieni.
Wezmę kociszcze
[Obrazek: 5hazkgj.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
Już dopisałam na listę.
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 29/100
#5
Wygląd
Trzaskający Mróz jest wojownikiem średniej wielkości, ale zdecydowanie sprawia wrażenie dużego przez swoje szerokie boki oraz grube, długie, gęste futro. Jego łapy są grube i proporcjonalne do reszty ciała, ale te tylne są zdecydowanie bardziej umięśnione. Jego ogon jest gruby oraz puchaty. Posiada również nieco większe małżowiny uszne, które od środka przybierają kolor delikatnego różu. Jego nos natomiast jest cały czarny. Dużą część jego futra zajmuje kolor biały, który obejmuje jego pierś, podbrzusze, gardło, łapy, całkiem spora są część pyska oraz prawe ucho.Drugim kolorem zaś jest czarny. Zajmuje głównie tył głowy, grzbiet, ogon oraz górną część pyska. Charakterystycznymi elementami są dwie czarne plamy na nosie, jedna większa, obejmująca nos oraz kawałek dolnej wargi, a obok niej druga oraz czarna plamka na lewej, przedniej łapce i czarna, większa plamka na prawej, przedniej łapie. Oczy kocura są duże i posiadają kolor świeżej trawy.
Zapraszam na sesje z Mrozem, który jest matkiem - zapewni wam bezpieczeństwo, opowie historię i się chętnie z wami pobawi, w końcu to jego praca :>
[Obrazek: pwPXtIX.png]
Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 50/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Owsiana Łuska jest długofutrym białym kotem z kremowym ogonem i tyłem uszu. Kremowe plamy poprzecinane są ciemniejszymi pręgami. Jest chudy, wysoki i dość długi. Jego pysk i jest podłużny, a na nim znajduje się różowy nos z ciemniejszymi kropkami. Poduszki łap kocura są w tym samym kolorze co nosa. Uszy są długie, równocześnie wąskie, zakończone pojedynczym, białym frędzlem. Oczy ma w kolorze złotym z ciemniejszą otoczką wokół. Prawe oko jest zamglone i nie widzi przez nie prawie kompletnie.
Ojej, przyszła-mama wydma się z pewnością zaopiekuje dzieciakami jej koleżanki
 • <table><td><p align="left">XXXXXXXXXX[Obrazek: midnight_kitter_by_paw_kitten-dbmj5kd.png]
  iXXw a sXXm e a n tXXt oXXb eXXy o u r s!
  • we. were meant to be .one
   i.. can't. make .this ..alone
   finish.. what we've ..begun
   you were meant to be mine
   i am.. all.. that ..you ..need
   You carved. open .my heart
   can't just leave me to bleed
  </p></td>
  <td> <p align="right">[Obrazek: 2p7veQc.png]</p></td></table>
Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#7
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Zapraszam do Rzeki! Nie możecie być rude, więc nikt nie będzie was oceniał :D
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Krótkie futerko kotki jest czarne szylkretowe z białym. Posiada tygrysie pręgi na rudym. Złotobrązowe oczy.||Reszta w KP
Gdy tylko będę miała już Karpika - porwę na sesyjki, aby młody podostawał paniki :lisi:

[Obrazek: N28Ww6R.png]

Pitch black, pale blue
There was a stained glass, variation of the truth
And I felt empty handed
You let me set sail
With cheap wood
So I patched up every leak that I could
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 2 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 130/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Nie dba o siebie. Jego futro to była katastrofa. No w miarę. Nadal jest długie i na ogół nie takie złe, gdyby nie to, że nie jest tak jakoś puchate. Jego włosie opada na dół bez kompletnego szału. Tak smutne jak jego wnętrze. Oczy nadal niby tak kolorowe jak wcześniej, bo żółte i błękitne, ale bez blasku. Małym dzieciom nadal będą zapierać dech w piersiach, bo O MATKO DWA KOLORY, ale na ogół smutne takie te ślepia. Bez siły. Gdy ktoś ma okazję widzieć ich białka to z łatwością zauważy lekką czerwień. Jak duży był tak i jest. Kwadratowy i chudy. Czy to to się komuś spodoba? No nie za bardzo. Jego barki i ogólnie wszystko jest takie kościste i ostre. Uwaga nie pokłóć się. Ale w miarę maskuje to futerko na szczęście. Łapy ma spore i bardzo takie miziu miziu. Przy opuszkach ma gęste kłębki futerka, które czasem potrafią irytować, ale lubi to. Jego ogon jak miotłą był tak jest. Długi i strasznie puchaty. Kocięta mogą się w nim chować do woli, tylko właściciel dostanie zawału. (kp)
A ja nadal bez postów :(( Może następnym razem
[Obrazek: Xtg3xZL.gif]
Late into the night I hear i.t storming
And into the rain is
what I pray and I'm hoping
Now I feel the pressure of the city
Oh, h.o.w it eats me whole

[Obrazek: cAp4ivo.gif]

6e6cf0 ⟶ ➛
Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 035/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
masywna, długowłosa kotka z buro szylkretowym futrem i bladożółtymi oczami.
Jak już Pstrąg wyjdzie to z chęcią się z wami pobawi :cukier:
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 65/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Ogień jest długowłosy, a jego maść to bura pręgowana ticked. Jego futro jest szorstkie i puszyste, a w dodatku na ogonie jeszcze dłuższe. Ma futro bure z czarną pręgą na grzbiecie, która oprósza całą sierść tak samo czarnym nalotem, przez co wygląda jakby miał na sobie teksturę. Ma pręgi na głowie i ogonie, a jego podbrzusze, szyja i gardło są nieco jaśniejsze. Jest postawny, ma szerokie barki i masywne łapy. Na pewno wyrośnie na dużego kota. Jego oczy są niebieskie, a w przyszłości żółte.
Wezmę :lelen:
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 4 | Sz: 7 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0 | 100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
Zapraszamy, dopisałam na listę.
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 29/100
#13
Wygląd
Niewielki szkrab o wyjątkowo długich łapkach i wychudzonym, szczupłym ciele na którym można policzyć wszystkie kości, w szczególności te kręgosłupa. Pożar nie wygląda jak przeciętny kociak, ponieważ nie jest pączkiem na czterech serdelkach, ale już dobrze wyglądającą kotką, która w przyszłości na pewno będzie dostojnie powyciągana i smukła. Ma krótkie futerko koloru podpalanego brązu, bądź ciemnej rdzy, jak kto woli, przy czym przez jej głowę i grzbiet ciągnie się czarny pas, który rozlewa się na boki i tworzy gradient, przechodzący do jaśniejszego podbrzusza. Niemalże biały pyszczek Pożar jest również smukły i ma dobrze zarysowane kości policzkowe, dzięki czemu wygląda szlachetnie, a jej skośne, duże oczy są koloru niebieskiego, co w przyszłości jeszcze się zmieni.
Go for fire names. 🔥🔥🔥
[Obrazek: 5hazkgj.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Wysoki i bardzo szczupły. Jest chodzącą tyczką i gdyby był człowiekiem to na pewno miałby ponad 2 metry, dlatego nie dziw się, że przewyższa cię o co najmniej głowę. Nie jest przez to za silny, ale za to jaki przystojny! Rozżarzone kocurzysko ma jeszcze niebieskie oczy i w ogóle sam jest w połowie niebieski. Cały jego grzbiet, łeb, boki i łapy mają taką barwę, a tylko dół ciała jest jaśniejszy i nie, nie niebieski, a jakiś kremowy, albo kremowo-mleczny. Ma krótkie futro, ale zawsze dobrze ułożone i czyste. Jego nos jest łososiowy.
tematycznie imiona, powiadacie XDDDDD wątpię, żeby to wyszło przy tak dużym miocie, ale można spróbować. Wezmę kociaka i nazwę go... idk. Żar? Jeszcze można by zrobić płomień, pożogę, skrę, iskrę, albo jakiś skwar albo gorąc, lub DYM taki po ogniu. No, podrzucam propozycje przyszłym bombelkom, jakby ktoś chciał się przyłożyć do gorącego [wink wonk] rodzeństwa i tak proszę mi zająć miejsce w liście, dziękuję ;D KP wrzucę jakoś na dniach, dziś na pewno nie, może jutro, może pojutrze.
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 7 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#15
Wygląd
Urósł? To na pewno! Tygrysiopręgi terminator o krótkim kremowym futrze stał się dość duży, mimo iż jak się urodził to wszyscy go przewyższali. Ba! Nawet jest praktycznie we wzroście swojego nienawidzącego go brata, Burzowej Łapy! Jego oczy stały się dość duże i przybrały intensywną barwę mieszaniny żółto-zieleni. Jego łapy stały się grubsze, ale nie oznacza to, że przybrał na wadze. Wręcz przeciwnie! Właściwie, to zrobił się dość chudy, ale również stał się bardziej masywny, niż ktokolwiek by przypuszczał.
Nazwij ktoś kociaka Płomień, może też być X"D
[Obrazek: z4bZUvV.png?width=630&height=630]
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 8 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 80/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości