Nieobecności
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Jeżeli nie będzie Cię na forum dłużej niż 3 dni, poinformuj nas o tym:

Kod:
[b]Konta:[/b]
[b]Termin:[/b]

[b]Fabularne przyczyny nieobecności:[b]
Należy pamiętać, że tylko zgłoszona tutaj nieobecność chroni twoją postać przed postępem choroby lub oddaniem do adopcji.

Przypominamy, że w profilu należy wypisać pełne imiona wszystkich swoich aktualnych multikont.

Jeżeli wolisz uniknąć potencjalnych nieporozumień na fabule, wynikających z nieobecności gracza na forum (powyżej dwóch tygodni lub na czas nieokreślony), możesz podać przyczynę nieobecności postaci w życiu Klanu w punkcie „fabularne przyczyny nieobecności”. Ta rubryczka nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy do jej wypełnienia.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Nieco przydługie łapy, krótkie i przylegające, błyszczące czarne futro z białymi znaczeniami na piersi i palcach u przednich łap, błękitne oczy, których intensywność zmienia się wraz z humorem kocicy. Wiecznie widoczne pazury. Długi, biczowaty ogon. || kp
Again szpital od jutra do środy wieczór (24.10 - 26.10). Ogólnie jestem w szpitalu co dwa tygodnie na trzy dni. Nie będę więcej tego zgłaszać, tylko aktualizować w profilu jakby co <3
[Obrazek: 90sIroA.png]
Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 65/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0
Odpowiedz
Wygląd
Średniej wysokości kocur o delikatnie przysadzistej budowie. Nie posiada nadprogramowych kilogramów, ale widać, że jest dobrze odżywiony. Krótkie futro Pszenicy ma jednolicie liliową barwę, na którą w kilku miejscach nachodzi biel. Na przednich łapach tworzy króciutkie skarpetki, sięgające niewiele ponad paluszki, na tylnych natomiast biel sięga aż do stawu skokowego. Biała sierść znajduje się również na grzbiecie nosa, po prawej stronie mordki, brodzie oraz szyi i brzuchu. Futro kocurka często bywa przykurzone albo zmierzwione, a najczęściej można zauważyć oba te stany jednocześnie! Porusza się pewnym krokiem, a ogon zakończony białą plamką często jest wysoko uniesiony. Na czubku okrągłego łebka znajduję się para trójkątnych, szpiczastych uszu zakończonych małymi pędzelkami, różowy nosek i długie białe wąsiki. Jego oczy mają bladożółtą barwę.
administracyjna nb wstępnie do końca stycznia, ale pewnie krócej
babcia wyszła ze szpitala po złamaniu nogi, jest leżąca, więc jak nie będę w pracy, to będę mamie przy niej pomagać
od dłuższego czasu czuję się strasznie przybita, w styczniu zaczynam terapię, ale ogólna sytuacja nie pomaga, więc biorę sobie trochę wolnego

posty pewnie będą się pojawiać, ale ciężko mi powiedzieć, w jakiej ilości
Statystyki - lvl: 3 | S: 13 | Zr: 11 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 55/200
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
Odpowiedz
Wygląd
Dymna kuleczka. Zaskakująco duża i zaskakująco postawna, ale wciąż kuleczka. Różne rodzaje szarości, pręgowane klasycznie, pokrywają całe ciało, od czubka uszu do ogonka. Oczka ma jeszcze niewybarwione, ledwo otwarte, w kolorze niezachmurzonego nieba, które w najbliższych księżycach będą powoli przeistaczać się w kolor zielony. Szary tańczy na jego futerko, przyjmując różne poziomy intensywności. Ciemnoszary pokrywa większość mordki, podczas gdy pozostałe futerko jest nierównomiernie pokryte różnymi odcieniami szarości, przez prawie białe to bliskich czarności plamek. Nosek również jest czarnawy, może taki pozostanie, może stanie się jaśniejszy kto wie. Uszy ma długie, smukłe i zakończone frędzelkami. Futerko ma bardzo długie, ciepło otulające całe ciało.
zmniejszona aktywność od początku roku do wsm połowy lutego.

sesja + zdrowie + praca heh.

strumyk i skowyt
[Obrazek: 0057d92e1a5fbee22727db9997fd09d1.gif]
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 15/100
Odpowiedz
Wygląd
Kolejny biały kociak, niezbyt wyróżniający się swoim futrem, czy też posturą. No, tyle tylko, że wydaje się być nieco szarawy, ba, czasami nawet pojawiają się czarne plamy! Z tym, że te plamy migrują to tu, to tam bo wcale nie są łatami innego koloru - to brud. Obłok jakoś nie potrafi zatrybić o co chodzi z tym całym "myciem". Co prawda mama Wirka próbowała mu to tłumaczyć i czasami coś tam go liźnie... Ale on chwilę później pobiegnie na zwiedzanie i to by było na tyle jego czystości. Za to tym co go może wyróżnić zdecydowanie są oczy. Odziedziczył je po tatusiu! Szkoda, że go nie zna, bo by go pewnie polubił i wtedy może mama powiedziałaby mu, że te oczy to ma po nim... A tak to jedyne co może zrobić to patrzeć na świat tymi tak jasno błękitnymi oczami, że czerwone nitki krwi nadają im fioletowego odcieniu.
Pieśń & Konwalia
co najmniej do niedzieli

jestem ciałem ale nie duchem bo użeram się z magisterką. zero postów w tym czasie poza porodem

Nie byle kto, umie się cieszyć byle czym
I byle co, choć byle jak, bylebyś ty, byleby być
Bylebym mógł, odkurzyć mózg choć trochę
I gdy będziesz jak skała zawsze zmieniać się w wodę

Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 135/150
Odpowiedz
Wygląd
Do końca tego tygodnia. Może nie będzie tak źle, ale to co się dowiedziałam mnie rozwaliło, a nie mam nawet siły o tym myśleć :)

Korzeń, Onyks, Wilk

Może poodpisuje w czymś, może nie, nie wiem.
[Obrazek: 2LAzKX3.png]
IF I WAS DYING ON MY KNEES
You would be the one to rescue me
And if you were drowned at sea
I'd give you my lungs so you could breathe

Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 55/150
Odpowiedz
Wygląd
Należy do kotów szczupłych i raczej delikatnych, ale da się już stwierdzić, że zaczyna już wyrastać na dość wysokiego kocura. Pokrywa go krótkie, gładkie futro, na mniej więcej połowie powierzchni białe, a w pozostałej części bure. Biel widoczna jest na jego brzuchu, szyi i części pyszczka, gdzie tworzy wychodzącą kawałek ponad nos strzałkę, a także na dolnej części każdej z czterech łap. Na grzbiecie, reszcie głowy, górnych partiach boków oraz kończyn i ogonie obecna za to jest brązowa sierść, przecinana ciemniejszymi pręgami. Oczy niedawno zmieniły kolor z kocięcego błękitu na zielony.
Muchomorowa Łapa, Skalista Łapa, Siniak, Szafran

Prawdopodobnie zmniejszona aktywność do 10 lutego.

sesja na studiach
Legend has it that the moss grows on
The north side of the trees
Well, legend has it when the rain comes down
All the worms come up to breathe

But have you heard the story of the rabbit in the moon?
Or the cow that hopped the planets while straddling a spoon
Or she, who leapt up mountains, while whistling up a tune
And swapped her songs with swallows while riding on a broom
Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 70/200
Odpowiedz
Wygląd
Od dawna wiadomo było, że z Kruka nie będzie nikogo budzącego postrach czy szacunek samą aparycją.Wzrost co najwyżej przeciętny, łapy wciąż jakby lekko za długie w porównaniu z resztą ciała i tylko trochę grubsze od pierwszego lepszego patyka. Dodajmy do tego ogólnie szczupłą sylwetkę i oto jest przedstawiciel nowego pokolenia Wichrowców. Nabrał mięśni, ale są one prawie niezauważalne pod lekko odstającą, krótką białą sierścią. Dzięki ciągłym spacerom i patrolom krok ma o wiele bardziej pewny niż wcześniej, ale nigdy nie będzie poruszać się z gracją czy wdziękiem. Winowajca - skrócony ogon - magicznie nie odrósł, pozostał jedynie kikutem, nad którego nasadą widnieje brązowa plamka. Oczy, niezmiennie zielone, stały się lekko przygaszone, mało co potrafi przywołać dawne rozbawienie czy ciekawość. Trójkątny pyszczek zwieńczony różowym nosem stał się jakby bardziej poważny w wyrazie. Na karku ma bliznę po oderwaniu stosunkowo małego płata skóry przez lisa.
Trujący Kieł, Drewniany Kolec, Piołunowa Łapa

do 22.01 włącznie.

myślałem, że dam radę, ale jednak nie. mam za dużo rzeczy do zrobienia na studia, a do tego rozliczenie roczne w pracy i wszystko mi się na siebie nakłada. na discordzie będę normalnie dostępny, więc jeśli post ode mnie będzie specjalnie potrzebny (na jakiejś cerce czy coś), to można mnie śmiało pingować.
zgromadziły się złowrogie chmury
smutne ptaki ryczą gniewne pieśni

.
a jeśli uda się wydostać .s.t.ą.d
do tego słońca, w które wierzę
jeżeli można, zapominając o wszystkim,

ZACZĄĆ .JESZCZE .JEDEN .RAZ .OD .NOWA
Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 235/500
Stat. Med. - lvl: 1 | MED.EXP: 33/100
Odpowiedz
Wygląd
Ciężki do uchwycenia osobnik, wyraźnie lubiący kamuflować się wśród leśnej roślinności, dzięki swojemu ciemnemu umaszczeniu. Imponującego wzrostu, atletycznie zbudowany, smukły kocur. Łapy ma długie i szczupłe, a gibkie i sprężyste ciało zwinnie porusza się między drzewami i krzewami. Na klatce piersiowej widnieją delikatne zarysy żeber, pysk ma suchy, z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Czarna, miejscami nieco zbrązowiała od słońca. krótka sierść jest szorstka, mocno poczochrana i zmierzwiona, często brudna. Ślepia szaroniebieskie. Dziąsła i język poplamione są ciemnymi znaczeniami, a kilka jego wibrysów połamało się lub skrzywiło.
Polna Gwiazda, Niedźwiedzia Łapa, Toń

zmniejszona aktywność do 8 lutego

zaczyna mi się sesja, a przed nią mnóstwo egzaminów i zaliczeń i to na tym chcę się skupić. Odpisywać raczej będę, ale nie tak aktywnie, chyba, że komuś mocno zależy, to można mnie trącać na discordzie

z puzzli domów samochodów i wind
.mieszkańców m ę t ó w przekrętów.
psów sklepów dyskotek i kin
szpitali cmentarzy i gliniarzy
bazarów, browarów i kiosków
hipermarketów g a d ż e t ó w
pseudofacetów i superkobitek
m o j e .miasto przestrzeni rozbitek

Statystyki - lvl: 5 | S: 16 | Zr: 14 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 〈 345 / 400 〉
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 〈 4 / 100 〉
Odpowiedz
Wygląd
Od zawsze wiadome było, że z Sosnowego Ogona nie będzie nic małego. Kocur jest szczupły, z delikatnie zarysowanymi mięśniami na ciele. Ma długie, smukłe łapy na których czasem chodzi nieuważnie, wpadając przy tym na mniejsze koty. Z łatwością można powiedzieć, że jest jednym z najwyższych kotów z Czterech Klanów. Jego futro jest burej barwy, na której rysują się ciemniejsze, tygrysie pręgi. Zaś jego pyszczek i opuszki przednich łap są barwy białej, nie skażonej żadnym innym kolorem. Co jeszcze znajduje się na jego mordce? Bystre, złote ślepia patrzące na każdego z uprzejmością oraz nigdy nie schodzący z jego pyszczka uśmiech.
who would've guessed!!!!

alaska, stokrotkowa łapa, żbicza łapa, pączkująca łapa

do końca stycznia

źle się czuję i jestem zmęczona egzystencją<3
✧・゚I won't act my a g e・゚✧
Time is just an invention that is made
No, I won't act my a g e
。.。☆✼★ [Obrazek: dd8a1126c0e656233f4a1ac9bfa13c70-d9w6lye.png] ☆✼★。.。
It's just my reflection that is out of date
'Cause it's all in your attitude
It's all in your point of view
✧・゚I won't act my a g e・゚✧
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 50/200
Odpowiedz
Wygląd
Dość rosły kocur o długim, złotym futrze z charakterystycznym czarnym nalotem ciągnącym się od końca grzbietu aż do łap. Nalot przechodzi również na jego puchaty, długi ogon, który mimo, że nieco ciemniejszy, jest biały od spodu. Ma dość mocno bursztynowe oczy. Posiada biel ciągnącą się od nosa i "rozlewającą się" w kryzę. Nieco niżej ma również kolejną plamę bieli, która zakręca aż na tył jego przednich łapek. Po matce odziedziczył dość długie wąsy, natomiast po ojcu, charakterystyczną "M-kę" z pręg na czole. Ma pręgowanie ticked.
Kunie Gardło, Apollo

zmniejszona aktywność do 23.01

dużo się u mnie teraz dzieje i szkolnie i w sprawach prywatnych, odpisywać raczej będę, ale raczej powoli, postaram się jednak nadal być aktywnx w treningu i ważniejszych sesjach!

You got what you been asking for
★【 Your fantasy wheels and everything you think
】★

And everythink you feel
Is alright, alright, ALRIGHT, ALRIGHT, A L R I G H T
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 5/200
Odpowiedz
Wygląd
Przeciętnej budowy i wzrostu, bura tygrysiopręgowana kotka z bielą o długiej sierści i zielono-żółtych oczach.
Wiewiórczy Skok, Truskawkowy Gąszcz, Kukułka, Puszczykowy Huk, Puchaczowa Łapa

Ograniczona aktywność na... nwm, co najmniej do niedzieli i think?
Dużo się wczoraj w nocy działo i... teraz nie mam głowy do postów w sumie. Pewnie raz na jakiś czas sobie siądę i napiszę, by odwrócić myśli, ale mogę pisać gniotami jak coś, za co im sorry
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Odpowiedz
Wygląd
Wyrósł, bardzo. Pajęczyna jest teraz dużym, dostojnym kocurem o długiej, lśniącej, jednolicie białej sierści. Ta zawsze, bez wyjątków, jest zadbana i porządnie ułożona, choć zdarza się że nagle staje się nastroszona – wraz z napływem gniewu u swojego właściciela. Jednak ten poważny, silny kot zazwyczaj wygląda na bardzo spokojnego, najwyżej naburmuszonego – głowa uniesiona wysoko, z różowym noskiem na samym czubku pyska. Dodatkowo cechami charakterystycznymi u Pajęczyny są pędzelki na końcach uszu i niezwykle błyszczące, niebieskie oczy.
Raniuszek, Pajęcza Łapa, Ciernista Łapa, Śmierć

nieobecność lub ewentualnie zmniejszona obecność do około 24.01! wyjeżdżam :D
[Obrazek: n28EB7J.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 13 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 35/250
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Odpowiedz
Wygląd
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
Bród, Modlitwa, Szalejąca Łapa, Dębowa Łapa

nieobecność albo mocno zmniejszona aktywność do 24.01 uwu
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
Odpowiedz
Wygląd
Mała, krótkowłosa, niebiesko-biała kotka o potarganym futerku, dwukolorowym nosie i zmęczonych, zielonych oczach.
Na prośbę gracza:

Porzeczkowa Pestka, Brudna Stopa, Bzycząca Polana

Nb do 25.01
[Obrazek: E01yWJC.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 7 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 35/300
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości