Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Pierzaste Serce x Trawiastooki
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Pierzaste Serce oraz Trawiastooki:


[Obrazek: ApcGiuf.png]

Imię: Pierzaste Serce
Płeć: Kotka
Wiek: 77

Wygląd: Imię dostała adekwatne do swojej aparycji - nie dość, że jest leciutka jak Piórko, to jeszcze malutka. Nikt nie spodziewa się, żeby sporo urosła. Mimo to brak swojego wzrostu całkiem nadrabia urodą. Jej krótka sierść jest miękka i delikatna, jasno srebrzysta, na której układają się ciemne, zawijające się wzory i pręgi. Długi, smukły ogonek również przecinają czarne pręgi, za to wewnętrzna sierść łapek jest cała w tym kolorze, jakby kotka w coś wdepnęła. Piórko ma krótki, okrągły pyszczek, a sponad niego na świat spoglądają zdeterminowane, oliwkowe, okrągłe oczęta. Jeszcze wyżej zaś, między uszkami, czarne kreseczki układają się w literkę "M". Od czasu gdy podczas przeprawy na nowe tereny została dotkliwie pogryziona przez psa ma kilka rozległych blizn na prawej tylnej łapie, na którą lekko kuleje.

Charakter: Każdy się zmienia, także i osobowość Pierzastej przeszła pewne zmiany odkąd wystawiła nosek poza kociarnię. Wciąż jest bardzo empatyczna, nauczyła się jednak stawiać na swoim; czasem to zachodzi wręcz za daleko, bo potrafi stać się uparta jak osioł. Jest bardzo lojalna wobec Klanu; ma wyrzuty sumienia że z powodu swojej słabości go opuściła, więc stara się jak najbardziej pokazywać swoje zaangażowanie.

Urodzona: w Klanie Rzeki.

Pochodzenie: córka Łabędziej Pieśni i Porywistego Nurtu. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Pierzaste Serce był odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


[Obrazek: FwWtElE.png]

Imię: Trawiastooki
Płeć: Kocur
Wiek: 80

Wygląd: Jest średniej wielkości, smukłym kocurem o harmonijnej sylwetce i długich łapach. Jego krótkie, gładkie futerko błyszczy się w słońcu kruczą czernią po za łapami, brzuchem, szyją, ogonem i pyszczkiem wraz ze strzałką między oczami które to są śnieżnobiałe. Na świat spogląda intensywnie zielonymi, okrągłymi ślepiami usadowionymi nad trójkątnym, różowym nosem. Ogólnie Trawiastooki wygląda naprawdę przeciętnie, nie można jednak powiedzieć, by był kotem brzydkim. Gdyby mu się lepiej przyjrzeć, to jest nawet całkiem przystojny, niczym się jednak niestety nie wyróżnia.

Charakter: Jest kotem dosyć nieśmiałym. Niezbyt dobrze czuje się w centrum uwagi i raczej tego unika, dlatego nigdy nie miał aspiracji do zostania przywódcą lub zastępcą. Jednak brak odwagi w kontaktach międzykocich nadrabia empatią. Jest świetnym obserwatorem i doskonale wychodzi mu rozpoznawanie emocji u innych kotów. Łatwo i szybko orientuje się w sytuacji i zawsze potrafi odpowiednio dobrać słowa. Nie jest to u niego zachowaniem wyuczonym a wrodzonym. Nie przepada za siłowym rozwiązywaniem problemów, wierzy, że wszystko da się załatwić rozmową. Nie jest jednak naiwny ani tchórzliwy i dobro jego Klanu jest dla niego najważniejsze - gotowy jest poświęcić mu swoje życie. Trawiastooki przez swoją nieśmiałość niezbyt dobrze radzi sobie w rozmowie z płcią przeciwną, zwłaszcza z kotkami głośnymi i odważnymi (jak chociażby Czerwony Mak czy Śliwkowa Gałązka z jego Klanu) znalazł sobie jednak bratnią duszę w Pierzastym Sercu, kotce dosyć do niego podobnej z charakteru. Wkrótce też się w sobie zakochali...

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Wkrótce po tym, jak Pierzastej Łapie udało się powrócić do Klanu Rzeki, poznała młodego, dopiero co pasowanego wojownika - Trawiastookiego. Do tej pory nie zwracała zbyt wielkiej uwagi na biało - czarnego kocura, który jak ona, był terminatorem, Trawiasta Łapa jak zawsze uciekał gdzieś na bok, izolował się i wolał nie podchodzić za blisko innych kotów, a już na pewno nie bliżej kocic, które zdecydowanie go deprymowały. Jednak teraz, gdy różniła ich ranga, a wojownik zdawał się być nieco doroślejszy, z kolei Piórko była onieśmielona swoim zniknięciem z Klanu, zaczęli powoli, krok za krokiem, poznawać się nieco bliżej, rozmawiać, spotykać się wędrować razem na patrole, na polowania, Trawiastooki cieszył się strasznie z mianowania Piórka na wojownika i to on chyba pierwszy jej tego gratulował. Nie trzeba było długo czekać, by w oczach kocura zaczęła błyszczeć miłość i niezwykłe oddanie, które okazywał córce Łabędziej Pieśni na każdym kroku, w milczeniu znosząc jej ośli upór i nie próbując zawracać jej z drogi, którą obrała. Trawiastooki do dziś ustępuje swojej partnerce w wielu sprawach nie chcąc, by poróżniły ich jakieś zupełnie nieistotne kwestie, by posiały ziarno niezgody. Pierzaste Serce nauczyła się zaś, że czasami warto dać sobie spokój z próbą wmówienia w innych własnego zdania, kiedy doskonale wie, że nic to nie zmieni. Wycofała się zresztą nieco z życia Klanu, by pędzić spokojny żywot u boku kocura, którego pokochała za jego spokój, łagodność i wierność, jaką okazywał jej na każdym kroku. Kocięta, które kocica urodziła około czterdzieści księżyców temu, przyniosły parze wiele radości, chociaż i nie lada zmartwień. Trzeba jednak przyznać, że niemal cały pierwszy miot tej pary pozostał w klanie, z wyjątkiem Kreciej Łapy, który zginął w walce ze szczurami, oraz Strumyk, która zaginęła już za młodu. Żeby było lepiej, każde żyjące kocię Pierzaka zostało wojownikiem, z wyjątkiem Łososiowej Łuski - obecnego medyka. Trudno powiedzieć, czy Pierzaste Serce w ogóle zamierzała mieć kolejne kocięta. Długi czas, jaki minął od ostatniego razu, mógłby sugerować, że... niekoniecznie, a jednak niedługo po przeprowadzce na nowe tereny okazało się, że wojowniczka jest w kolejnej ciąży. Nowy miot urodziła jako druga kotka w nowym obozie klanu Rzeki, niedługo po Śliwkowej Gałązce, a kociaki szybko stały się oczkiem w głowie obojga rodziców. Są wychowywane w miłości, czułości i akceptacjiJest możliwość wcielenia się w czwórkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak. W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się trójkę rodzeństwa z miotu oraz starsze rodzeństwo: Buropręgi, Karasiowy Kieł, Krecia Łapa, Łososiowa Łuska, Okoniowy Ogon, Płotkowy Plusk i Strumyk, a rodzicami są Pierzaste Serce i Trawiastooki.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwoje graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose. Czarne, bure, czarne srebrne pręgowane. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających ok. połowę ciała kota.

Kocięta skończą 1 księżyc 30.04
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Ogromna, klasycznie pręgowana bura kotka z białymi znaczeniami na pyszczku, piersi i palcach, o bladozłotych oczach. Nieco zgarbiona, zawsze z nonszalancko potarganym futrem.
!!!!OMG
mam zgodę na multi, mogę? O:
sarai pronto per lottare
per cercare sempre la libertà
e andare un passo più avanti,
essere sempre vero
spiegare cosa è il colore
a chi vede bianco e nero
Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 50/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Bardzo wysoki, atletycznie zbudowany kocur o długich łapach. Krótkowłosy, rudy, klasycznie pręgowany, z białymi znaczeniami na pysku, szyi i przednich łapach. Siwe włosy zaczynają oprószać jego pysk i grzbiet. Duże, zielone oczy coraz wyraźniej pokrywa mgła. Najbardziej widoczne blizny: rozcięcia na nosie, duża blizna na lewej pięcie i grzbiecie.
masz, możesz.
قالوا: تموت بها حبـاًً؟ قلـت: ألا آذكروها علـى قبـري لتحيينـي
they asked: "do you love her to death?"
I said "speak
of her over my grave and
watch
how she brings me back to l i f e"
Statystyki - lvl: 8 | S: 17 | Zr: 18 | Sz: 16 | Zm: 9 | HP: 90 | W: 80 | EXP: 530/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Świetlik to wysoki, przystojny kocur. Czarne jak noc, zadbane futerko jest miękkie i stanowi wręcz wizytówkę jego właściciela, oddając jego arystokratyczny styl. Kształtny pysk zdobi intensywnie zielone spojrzenie, smolisty nos oraz czarne wibrysy. Ciało Świetlika jest atletyczne - pod błyszczącym futrem delikatnie rysują się mięśnie oraz niemalże niewidoczne blizny po walce z dzikiem. Niezwykle długie łapy sprawiają, iż kocur należy do grupy najwyższych kotów w Klanie, z czego nieświadomie korzysta patrząc na rozmówców z góry. Od czasu walki z psem, w wyniku której stracił ogon, ma problemy z utrzymywaniem równowagi i nie jest w stanie poruszać się w swoim charakterystycznym, dumnym stylu.
Szyszkowa Łapa napisałx!!!!OMG
mam zgodę na multi, mogę? O:

SIOSTRZENIEC! ALBO SIOSTRZENICA!

Dzieciaki Śliwki i Pierzaka jako rówieśnicy ;__;
[Obrazek: h4lUAjo.png]

...............Walka na ziemi i w niebie
Przeciwko sobie samemu, o siebie
..................I walka o święte cele
..................O wieczne nadzieje
..................................

Statystyki - lvl: 8 | S: 27 | Zr: 11 | Sz: 13 | Zm: 10 | HP: 95 | W: 75 | EXP: 365/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Szyszkowa Łapa napisałx!!!!OMG
mam zgodę na multi, mogę? O:
SIOSTRZENIEC ALBO SIOSTRZENICA!!!

Ciocia Czerwia będzie kochać @_________@
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Kocurek podrósł. Jest wysoki i dość dobrze zbudowany jak na tak młodego osobnika. Ma mocne łapy, szeroką klatkę piersiową i jest szczupły, przez co wpisuje się w stereotyp Wichrzaka. Jednolicie białe futro nie jest długie, ale nie jest też bardzo krótkie - zapewnia kocurkowi stałą temperaturę i jest łatwe w czyszczeniu. Jedynym załamaniem koloru jest niebieska skarpetka na prawej, przedniej łapie, sięgająca do stawu łokciowego. Długi ogon zapewnia Opieńkowi równowagę. Z drugiej strony znajduje się pysk wyposażony w białe i ostre kły. Oczy Grzybka są jasnozielone idealne z barwą Krzykliwej Mewy, choć odrobinę bardziej jednolite. Można je porównać do barwy agrestu.
1 - AIIIIIIIIIIIIIII Rodzeństwo! NPC-towata siostra na pewno ukocha!

2 - Oczywiście nie odmówię sobie tego i wracam! (ojej, będą swoją własną siostrą)

Rezerwuję miejsce na czarną kotkę, waham się nad imieniem:
Pieśń, Kruk, Kos, Szpak, Szum i Łabądź. Zdanie rodzinki i innych mile widziane ^^
[Obrazek: 5j3MIJR.png]
Choć ciało me zostało w dole
To duch unosi się wsród gwiazd
Choć chcą mnie wcisnąć w nową rolę
To ja zostałem tu wsród was
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 45/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#7
Wygląd
Kukułka jest burą, wysoką i szczupłą kotką z ciemnymi tygrysimi pręgami. Na nosie posiada białą odmianę. A sam nos jest ciemno brązowy. Na przednich i tylnych łapach ma białe skarpetki sięgające do palców,co dotyczy też klatki piersiowej która jest tego samego koloru. Ma krótką, miękką i gładką sierść która dodaje jej uroku. Kolor oczu odziedziczyła po matce, czyli przybrały one oliwkową barwę.
to ja wezmę jedno kocię c:
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 230/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Ciężko zaliczyć ją do najbardziej urodziwych kotek wśród czterech klanów, niemniej jednak nie jest również brzydka. Jest przeciętna i właściwie tym stwierdzeniem można by zamknąć cały opis jej wyglądu. W pewnym stopniu wydaje się być potężna, acz jednocześnie na swój sposób smukła. Widać w niej geny Łabędziej Pieśni, jednakże daleko jej do wzrostu babki. Wykracza nieco ponad przeciętność i tyle. Ma dobrze zarysowane mięśnie, dość długie łapy i kanciasty łeb. Jej futro jest mieszaniną bieli i burych plam; te drugie zajmują kawałek jej pyska - nos, usta, kawałek pod nosem i między oczami. Potem rozlewają się na uszach i lekko dookoła nich, łącząc się dopiero na karku i zajmując całą jego szerokość. Ostatnia, największa, znajduje się na grzbiecie i bokach, kawałku tylnych łap i całym ogonie. Reszta jest biała. Zostaje jeszcze nos; brązowy, z ciemną obwódką, jak i bursztynowe i dość wąskie oczy, niemalże wiecznie zmrużone. Do tego parę blizn, które głównie znajdują się na jej brzuchu.
Rodzeństwo
x
zaczynam.'x spadać.x'' w'.xdół
spadamx.' dox. góryx.' nogami
myślę sobie, xzaraz obudzę się
lecz im bardziej spadam
tym 'bardziej 'widzę, że
to wszystko chyba nie jest sen
x
Statystyki - lvl: 4 | S: 14 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 25/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Szczupły czarny kot który ma czarne futro oraz bursztynowe oczy oraz czarny nosek razem z opuszkami.
Poproszę kociaka - Sokoła =)
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 5/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Lilia to dość wysoka i chuda kotka o krótkiej, ale lśniącej sierści. Jej umaszczenie jest liliowe. Oczy duże i pełne, są koloru niebiesko- zielonego. Łapy są długie, więc kotka należy do szybszych kotów. Jednak przez swoją budowę jest jedną ze słabszych. Nos jest różowy. Widnieje na nim kilka czarnych plamek. Cały wygląd uzupełniają duże uszy, które są charakterystyczne dla kotki. No po prostu 7 cud świata.
Rezerwuje jednego kotka
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 5/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#11
Wygląd
Bardzo wysoki, atletycznie zbudowany kocur o długich łapach. Krótkowłosy, rudy, klasycznie pręgowany, z białymi znaczeniami na pysku, szyi i przednich łapach. Siwe włosy zaczynają oprószać jego pysk i grzbiet. Duże, zielone oczy coraz wyraźniej pokrywa mgła. Najbardziej widoczne blizny: rozcięcia na nosie, duża blizna na lewej pięcie i grzbiecie.
w tym miocie nie ma wolnych miejsc, jest rezerwacja do przyszłej środy. wolne miejsce są jeszcze w tym miocie, również w Klanie Rzeki.
قالوا: تموت بها حبـاًً؟ قلـت: ألا آذكروها علـى قبـري لتحيينـي
they asked: "do you love her to death?"
I said "speak
of her over my grave and
watch
how she brings me back to l i f e"
Statystyki - lvl: 8 | S: 17 | Zr: 18 | Sz: 16 | Zm: 9 | HP: 90 | W: 80 | EXP: 530/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości