Wygląd
Jako dorosły kocur nie powalał wielkością. Był dość przeciętnego wzrostu, a jego sylwetka należała bardziej do smukłych niż mocno umięśnionych. Oczy nie doświadczyły wybarwienia, a futro pozostało czarne, długie i miękkie, choć już nie odstawało tak mocno.
Przepraszam wszystkich, którzy się wypowiedzieli w tym temacie, ale osobiście sądzę, że cała powyższa dyskusja odnośnie statystyk nie ma sensu.

1. Należy się zdecydować czy idziemy w realizm, czy pozostajemy w świecie wojowników, a mówię o tym, gdyż w niektórych wypowiedziach owy realizm podaje się jako argument.
Choć liczby jak 90k czy 100k wydają nam się w tej postaci duże, to jednak 90k = 7 lat i 5 miesięcy, 100k = 8 lat i 3 miesiące. To NIE SĄ koty stare, jak zauważyła Czerwia. Nie mają jeszcze problemów z siłą czy zmysłami wynikających z samego wieku, co najwyżej z chorób i innych czynników. Kot mający 100k nie jest nawet siwiejący.
Należy też pamiętać, że koty wolnożyjące żyją krócej, ale nie dlatego, że szybciej się starzeją, a przez CZYNNIKI ŚRODOWISKOWE, tj. dzikie zwierzęta, niedostarczenie odpowiednich składników odżywczych, trudne warunki pogodowe itd. A to prowadzi nas do kwestii przeciwników. Jeśli postawimy na realizm, to większość przeciwników w otwartej walce byłaby niemożliwa do pokonania. Taki kruk (używam tego przykładu, bo to zwierzę pojawiło się w jednej z wypowiedzi) jest ptakiem DUŻYM (te czarne cosie co widzicie w miastach to kawki, wrony i gawrony, kruki są znaaaaacznie większe) i w bezpośredniej walce mógłby stanowić naprawdę poważne zagrożenie dla kota. A dzik nawet nie mógłby znaleźć się w spisie przeciwników. Dziki stanowią ŚMIERTELNE zagrożenie DLA LUDZI, o ile zostaną sprowokowane.
A to już kolejna kwestia. Większość przeciwników nie zaatakuje bez prowokacji. Np. taki lis, w rzeczywistości nie jest to stworzenie, które myśli tylko i wyłącznie o zabijaniu. Dopóki ma wystarczającą ilość innego pokarmu nie zaatakuje kota, pod warunkiem, że ten nie będzie próbował zabrać mu jedzenia sprzed nosa czy akurat znajdował się przy jego jamie z młodymi. List po prostu instynktownie w normalnych warunkach nie uzna takiego stworzenia jak kot za przeciwnika. To samo tyczy się dzików czy nawet i ptaków drapieżnych, które to zaatakują tylko łatwy cel w pokroju kociąt, bądź jeśli już dorosłego to widocznie rannego lub osłabionego osobnika.
A jak realizm ma się do samego rozwoju kotów? Otóż tak, że po osiągnięciu pewnego wieku, załóżmy 2 lat, tj. 24 księżyców, rozwój powinien zostać KOMPLETNIE ZATRZYMANY, o ile zwierzę nagle nie jest poddawane dodatkowemu cięższemu treningowi. Dlaczego? Z tego same powodu dlaczego choćby i człowiek, który wykonuje cały czas takie same ćwiczenia zamiast stawać się kolejnym Pudzianem utrzymuje po prostu ten sam poziom siły czy ogólnej kondycji. Zmiany mogą następować w momencie, gdy kot zaniecha swoich obowiązków, bo np. jest matką w żłobku i ma możliwości stałego wysiłku, a wtedy tymczasowo stany jak siła, szybkość czy wytrzymałość oraz w nieco mniejszym stopniu zręczność należałoby zmniejszyć. Dlaczego te a nie wszystkie? Ponieważ na te bezpośrednio wpływ ma brak wychodzenia na polowania czy patrole. Ich brak nie stępi zmysłów kotki, gdyż używa ich w podobnym stopniu nawet będąc w obozie, a żywotność również się nie zmieni (mówię o okresie już dawno po porodzie, a nie w trakcie ciąży czy tuż po porodzie, gdzie kot może być osłabiony).
Napomknę też, że w przypadku realizmu należałoby poszerzyć gamę statystyk o np. inteligencję, czy też coś, co w zwykłym rpg nazywane jest ogładą, a tutaj bardziej wpływałoby na stopień w jakim osobnik wygląda na groźnego. Wtedy samą szarżą z głośnym sykiem i napuszonym futrem możnaby przepędzić przeciwnika, gdy ten nie jest w bojowym nastroju.
Nie chce mi się kolejnych czynników wymieniać, a sądzę, że tyle wystarczy, aby uznać iż w przypadku odgrywania gry na forum realizm ograniczyć, bo inaczej to nie ma sensu.

2. Jeśli pójdziemy w ograniczony realizm, to propozycja Jaja jest bardzo rozsądna, a nawet możnaby wspólnymi siłami profesjonalnie zrobić nieco większą reformę całego systemu.

3. Możemy porzucić realizm i stosować pewne umowności, jak skracanie cyklu życia kotów i ustalić stopień starzenia się. Np. 0-6k kociak, 6-12k młody osobnik, 12-50?k osobnik dorosły, 50-90k osobnik dojrzały, 90-100+ osobnik stary. Wtedy myślenie o zmianach w statystykach, o czym wyżej dyskutujecie, ma w ogóle jakikolwiek sen.

Ten post powstał ze względu na to, iż część osób siliła się na używanie realizmu jako argumentu, a niestety świat forum do realistycznych nie należy, przez co owy argument ma się tutaj nijak. Tutejszy świat jest co najwyżej stylizowany na rzeczywisty z mocnymi uproszczeniami, które praktycznie uniemożliwiają stawianie go na równi z rzeczywistym.

Mam nadzieję, że wszystko opisałem jasno i zrozumiale. Dziękuję, jeśli ktoś dotrwał do końca tej wiadomości.

But in my head
I am still there
I can still feel you
Breathing slow
I've known this dream
for a long time
[Obrazek: dGzrqjr.gif]
All alone
I feel your breath
I hear your whispers
Dark like storms
Telling me, "Dear,
I'll never leave your mind."


Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 60/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Jako dorosły kocur nie powalał wielkością. Był dość przeciętnego wzrostu, a jego sylwetka należała bardziej do smukłych niż mocno umięśnionych. Oczy nie doświadczyły wybarwienia, a futro pozostało czarne, długie i miękkie, choć już nie odstawało tak mocno.
A teraz tak stricte odnośnie statystyk, lvlowania i wieku.
Sądzę, że najbardziej rozsądnie byłoby stanowienie ram wiekowych i stworzenie ograniczeń w levelu właśnie w tych ramach. To znaczy, że jak ustanowimy to 0-6k kociak, 6-12k młody osobnik, 12-50?k osobnik dorosły, 50-90k osobnik dojrzały, 90-100+ osobnik stary, to w każdej kategorii wiekowej powinien być odgórnie ustalony maksymalny lvl jaki można wbić w tym wieku.
Np. 0-6k - max 2lvl,
6-12k - gdy rozwój cech powinien być najszybszy ze względu na wiek ciała oraz poddawanie się treningowi, maksymalny może być np. 4 lvl,
12-60k - kot jest wtedy dorosły i jego rozwój jest nieco mniej dynamiczny niż w wieku terminatorskim i się stabilizuje, więc maksymalnie dałbym 6 lvl
60-90k - kot dojrzały, rozwój powoli zaczyna coraz bardziej spowalniać, więc max. 7 lvl
90-100+ - kot stary, rozwój nie postępuje ze względu na wiek, więc brak możliwości lvlowania.

Co więcej wiek 100+ należałoby rozbić tak, jak to jest aktualnie i obniżać statystyki o 1/4 i 1/2.

Dla systemu lvlowania i statystyk dużym minusem jest dawanie exp za aktywność. Dzięki temu aktywni użytkownicy nabijają swoim postacią lvl nawet jeśli te postaci rzadko chodzą na polowania czy uczestniczą w walkach i sparingach. Wiadomo, że jest to forma zachęcenia ludzi do jakiejkolwiek aktywności, ale niestety nijak ma się do właściwego przyrostu cech. A w tym wypadku lepiej by było albo dać dodatkowe statystyki związane z rozwojem funkcji społecznych jak np. charyzma i podzielić rozdawane exp na kategorie. Zwiększyć ilość możliwych do zdobycia punktów za sparingi, walki i polowania i tylko je brać pod uwagę przy lvlowaniu podstawowych statystyk, a także dodać kategorię statystyk społecznych, do których lvlowania przyczyniłyby się jedynie punkty za aktywność. Co prawda zmusiłoby to osoby mające postaci z wpisanymi w kp takimi cechami jak towarzyskość i wygadanie do większej aktywności w zwykłych sesjach, aby te cechy przekładały się na statystyki, ale wprowadziło poczucie, że rzeczywiście pracuje się nad tą postacią. Chcę silną postać? Wezmę więcej sesji z czynnościami fizycznymi. Chcę wygadaną postać? Wezmę więcej sesji rozwijających relacje.
Niestety wprowadzenie tego rozgraniczenia mogłoby się wiązać z większym zapotrzebowaniem na aktywnych mg, a także szkoleniem kolejnych użytkowników i wprowadzeniu jeszcze kolejnych reform, ale o tym już tutaj nie będę teraz pisać, bo i tak nie wierzę, by doszło do wprowadzenia mojej propozycji.

But in my head
I am still there
I can still feel you
Breathing slow
I've known this dream
for a long time
[Obrazek: dGzrqjr.gif]
All alone
I feel your breath
I hear your whispers
Dark like storms
Telling me, "Dear,
I'll never leave your mind."


Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 60/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
Mnie natomiast zastanawia, czemu usilnie próbujecie odnosić księżyce kociego życia do lat, skoro to nie ma kompletnie żadnego przełożenia?
Realizm na forum jest mile widziany, owszem, jednakże hiperrealizm wręcz przeciwnie. Na forum od zawsze był poszukiwany złoty środek, dlatego część zasad jest nagięta pod forumowe realia. Nie sądzę, żeby propozycje Wieczora były tym, czego obecnie potrzebujemy. Szczególnie te statystyki społeczne, które są kompletnie niepotrzebne i wprowadzenie ich byłoby strzałem w kolano. Nagle okaże się, że mało aktywne osoby będą poszkodowane, bo nie będą mogły rozwijać swojej postaci choćby zgodnie z tym, co mają w charakterze. Jeśli chcesz mieć postać gbura i odludka, to okazuje się, że nie możesz nim zbyt wiele pisać i prowadzić aktywnych fabuły. Nie wziąłeś też pod uwagę tego, że w momencie ich dodania, trzeba by było przeliczyć WSZYSTKIM ile mają punktów w tym - i obecnie grającym, i tym, którzy będą wracać w przyszłości. To nie jest gra strategiczna. Nie wszystko potrzebuje statystyk do regulacji. Jestem totalnie przeciwna temu, co napisał Wieczór.
Expy za aktywność dotyczą właśnie chociażby offscreenowych polowań, gwoli ścisłości.

Poza tym, uważam, że mogłeś to napisać w jednym poście, a nie w dwóch. Byliby przejrzyściej i nie zakrawałoby to o spam.

Dodatkowo podbijam posta Zająca odnośnie adopcji, bo został zasypany i zgadzam się z tym wydłużeniem czasu dla postaci porzuconych przed ceremonią na terma/w okolicach.
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ


[Obrazek: 4X60gRV.png]

Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Wygląd
Stała się już dorosłym kotem, nie zmieniła się jednak aż tak bardzo. Po prostu przestała już rosnąć, gdy jej ciało chyba osiągnęło swój domyślny cel, czyli przerosnąć matkę, rodzeństwo i w zasadzie całą resztę swojego Klanu. Ma bardzo długie i tyczkowate łapy oraz wyciągnięty, szczupły grzbiet. Jej głowa jest trójkątna a uszy duże, natomiast nos szlachetne prosty. Oczy lekko skośne w jasnoniebieskim, bladym kolorze z widocznymi na nich drobnymi żyłkami, przez co przypominają oczy dziadka Pajęczej Łapy, Porywistego Nurtu. Nie nosi na sobie żadnych śladów walki, nie ma blizn ani rozerwanych uszu.
Ja też popieram to, co Zajc napisała odnośnie adopcji. Mnie nieco ostatnio zastanawiała sprawa z Kaczorkiem właśnie, więc dobrze, że ktoś to poruszył.

I ja tbh też nie jestem za bardzo za tym, co napisał Wieczór. Już wolałabym wszystko zostawić tak jak jest...
Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 11 | Sz: 14 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 105/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Kotka ma krótką sierść w kolorze intensywnie rudym, pokrytą nieco ciemniejszymi pręgami (pręgowanie tygrysie). Charakterystycznego wyglądu dodaje jej biały pyszczek oraz ciemniejszy kolor końcówek uszu. Jest nieco większa i mocniej zbudowana niż przeciętne kotki w jej wieku. Oczy ma koloru bursztynowego. Od innych kotów łatwo można ją rozpoznać patrząc na jej puchaty ogon, który nienaturalnie przekrzywia się w lewo. Od urodzenia przeszkadzał on kotce w swobodnym poruszaniu się - został jednak naprawiony przez medyka i od tego czasu funkcjonuje prawidłowo, jednak wygląda nieco inaczej niż ogony innych kotów. W dodatku zdarza się jej być nieco niezdarną, ponieważ jej rozwój przebiegał inaczej niż u przeciętnego kociaka.
Co do posta Jaja (jak to brzmi xD):
Nie sądzę, żeby wprowadzenie super silnych przeciwników się sprawdziło. Jak już było powiedziane wcześniej - zbyt dużo śmierci i brak jakichkolwiek szans na wygraną - to raczej zniechęci graczy do polowań niż do nich zachęci. Poza tym pomysł całkowitego realizmu też byłby nieco nie konsekwentny, no bo choćby leczenie kotów na forum nie jest zbytnio realistyczne, delikatnie mówiąc :P
Natomiast jeśli chodzi o jakieś ograniczenie wzrostu statystyk, żeby aktywna osoba nie kończyła szybko z bardzo wykokszoną postacią - to jak najbardziej popieram.

Co do posta Zająca:
TAK, jak najbardziej tak! Kilka razy miałam ogromny problem, bo moja postać nie wiedziała, co się dzieje z jej rodzeństwem i nie miałam czego założyć, bo nie było to oficjalnie powiedziane. Musiałam unikać tego tematu co było dość nienaturalne, no bo jednak koty powinny się interesować rodziną... Taka jasno określona sytuacja postaci, której gracz jest nieobecny byłaby super.

Co do posta Wieczór:
Nie podoba mi się pomysł z wycofaniem expa za aktywność...

Cytat:Dzięki temu aktywni użytkownicy nabijają swoim postacią lvl nawet jeśli te postaci rzadko chodzą na polowania czy uczestniczą w walkach i sparingach.

Na forum zakłada się domyślnie, że wojownicy chodzą regularnie na treningi i patrole. Terminatorzy też, tylko ze swoimi mistrzami. To nie jest tak, że jak fizycznie nie piszę postów na polowaniu to oznacza, że moja postać mało poluje. System z expem co miesiąc za aktywność bardziej do mnie przemawia, bo zostawia mi dowolność - mogę pisać jedynie "społeczne" posty i i tak rozwijać moją postać, a jeśli chcę mogę pisać posty na polowaniach (i wtedy zbierać tego expa jeszcze więcej). Nie oszukujmy się, polowania i sparingi są dość monotonne, i gdyby moja postać tylko w taki sposób mogłaby rozwijać fizyczne statystyki to bardzo by mnie to zniechęcało. Wolę zdecydowanie bardziej pisać posty autentycznie wpływające na fabułę, rozwijające relację itd, niż tylko klepać ataki i podchodzenie do zwierzyny - serio, dla kogoś, kto gra chwilę dłużej i to kilkoma postaciami to jest bardzo schematyczne. W przeciwieństwie do całego wachlarza możliwości, jakie rozwija inne prowadzenie fabuły.
Oczywiście jeśli ktoś lubi, to dalej może chodzić często na polowania - ale nie chciałabym zmuszania graczy do tego. To mogłoby mocno ograniczyć ciekawsze wątki na forum i ciekawszą rozrywkę :c
Poza tym nie widzę jak miałyby działać te statystyki charyzmy. Nawet jeśli uznamy, że dzięki temu postać się staje bardziej wygadana, to... jak to ocenić? Jak uznać, która postać jest wygadana na 5 punktow charyzmy, a która na 15? W jaki sposób to kontrolować? Wydaje mi się, że nie miałoby to żadnego sensu. Pomijając już nawet fakt, że ogranicza to wolność tworzenia charakteru postaci, którą mamy teraz (i która jest świetną opcją, bo postaci na forum mamy bardzo zróżnicowane). No i co w przypadku gdy np. ktoś nie potrafi/nie chce grać wygadaną postacią, a jednak chce mieć jakieś posty "społeczne" i mimowolnie nabija punkty charyzmy? :P
Panie dzieju, ja to już nie jednych takich przeżyłam.
Panie dzieju, nie jedno widziałam, gdy się tak tu kręciłam.
Nosiłam wdechy takich, wdechy takich, wdechy takich cnych
Nosiłam gnojów jak but głupich, tych do cna, tych do cna złych.
Statystyki - lvl: 7 | S: 19 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 12 | HP: 70 | W: 90 | EXP: 240/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Wyrósł na ponadprzeciętnie dużego i przystojnego kocura o postawnej sylwetce, szerokich barkach oraz czaszce, a jego z reguły dostojny wyraz pyska bardzo pasuje do charakteru, nawet jeśli od czasu do czasu pojawi się na nim grymas. Jego długie futro o szarobiałej bazie jest ubrudzone na pysku, łapach oraz ogonie nieco wyblakłym odcieniem błękitu, który na podbródku, czole (pod postacią kreski, ciągnącej się między oczami) oraz palcach wszystkich stóp zakryty jest śnieżną bielą, pojawiającą się również na gardle, piersi, a także brzuchu kocura, lecz w tych rejonach jest niemalże niewidoczna. Stąpa pewnie, w powolnym i nieśpiesznym rytmie, łypiąc na wszystko i wszystkich w spokojny oraz stonowany sposób spojrzeniem swoich turkusowoniebieskich oczu w kształcie migdałów.
Nie wiem co się ostatnio dzieje na forum, ale mam wrażenie, że coś zaczyna niefajnie kuśtykać. Nikt nie może się normalnie rejestrować, jedna osoba pisała, że nikt jej kp nie sprawdził i nie miała pw, a teraz adopcje stoją zakurzone
Proszę administrację o choć odrobinę większe zainteresowanie tym, co się dzieje na forum i o jakiś kontakt z użytkownikami... często padają pytania i nie ma na nie odpowiedzi. Trochę ciężko jest się zorientować, kiedy nie wiemy czy rozmawiacie na jakiś temat i czy są podejmowane decyzje w sprawie problemów i propozycji, czy po prostu jest to wszystko olewane i zamiatane pod dywan

Ja chcę zaproponować wyłączenie weryfikacji mailowej, a także zasugerować trochę większe otworzenie się na użytkowników i trochę więcej kontaktu z nami? Większy przepływ informacji jest zawsze mile widziany, bo teraz mam wrażenie, że trochę z tym słabo
[Obrazek: aPzuNKh.png]
Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 11 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 70/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
To już nieistotne
Też jestem za zniesieniem weryfikacji mailem, bo robi więcej złego, niż dobrego na ten moment. Co do reszty - administracja zna moje stanowisko.
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me
then everything's alright
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Wietrzna Łapa jest bardzo wysokim i eleganckim kocurem o smukłym i masywnym pysku z lekko zakrzywionym mostkiem nosa, ale też szerokich barkach oraz karku. Jego ciało otula zawsze dobrze ułożone długie futro koloru rudo-dymnego. Rozjaśnia się na pysku, szyi i brzuchu, a dodatkowo na piersi i brzuchu ma białe znaczenie, przy czym na piersi jest małe i przez to mniej widoczne, ponieważ znajduje się nad dymnym rozjaśnieniu. Znaczenie znajduje się też na wszystkich łapach pod postacią czterech, bardzo krótkich skarpetek. Wyjątkiem są jedynie dwa środkowe palce u lewej tylnej łapy, a będąc przy palcach - Wietrzny ma ich aż sześć u lewej przedniej łapy, lecz nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu. Jego oczy już dawno się wybarwiły i przybrały kolor brązowopomarańczowy.
Tak to jest jak ktoś się nie uczy na błędach i idzie głupio w zaparte. Na adminów co chwila ktoś narzeka i zawsze jest dokładnie podane co jest nie tak a mimo to poprawy nie ma, skoro nadal są jakieś cyrki i to coraz większe. Jedna i druga propozycja moim zdaniem dobra i się podpisuję, bo chcę żeby na tym forum było lepiej. Widziałam też na discordzie jak niektórzy mówią, że na innych forach jest dużo gorzej, no ale to chyba nie znaczy, że mamy akceptować stan w jakim jesteśmy, porównując się do gorszych for? Pnijmy się do góry, a nie stójmy w miejscu, a już na pewno nie spadajmy w dół
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 65/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
Uprzejmie prosimy o nie przekręcanie informacji, które wychodzą od nas, tak na początek. Adopcje wcale nie są zakurzone, regularnie są tam dodawane nowe konta, które spełniają warunki, w lutym również już były dodawane. ;)
Wiemy, że gracze zauważyli, iż jedna z kart postaci wisiała w temacie mimo, że inne były sprawdzane i akceptowane. Stało się tak dlatego, że było to kolejne konto osoby, która wcześniej otrzymała bana za prowadzenie nielegalnych multikont. I właśnie z obawy, że mogłaby założyć kont o wiele więcej, w ten sposób obciążając forum, weryfikacja mailowa nie została zdjęta. Jednak z uwagi, że same dostrzegamy problem z rejestracją, do czasu naprawienia maili weryfikacja zostanie usunięta.
Yet I feel my heart is aching
Though it doesn't beat it's breaking
And the pain here that I feel
Try and tell me it's not real
I know that I am d e a d

[Obrazek: RCty4E2.png]
Yet it seems that I still have some tears to shed
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 63/100
Wygląd
Kocurek jest dość spory, jak na swój wiek. Z pewnością zaliczyć go można do osobników o ponadprzeciętnych gabarytach, sięgających tej górnej granicy. Ma masywny łebek, szerokie barki oraz grube, długie łapki. Z pewnością wyrośnie na podręcznikowy przykład zdrowego wojownika. Jego zbite ciało pokrywa jasne futro, które lekko ciemnieje (jest szaroniebieskie) na ogonie, pysku, łapach oraz nosie, tworząc lekki kontrast (niebieski point). Ma białą, niewielką łatę między tylnymi nogami, szarobrązowy nos, jasnobrązowe poduszki, jasne wibrysy i niebieskie ślepia.
Boże co za dno, aż się czytać nie da XDDDDD jesteście wspaniali, kocham was normalnie XDDD
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 75/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Wietrzna Łapa jest bardzo wysokim i eleganckim kocurem o smukłym i masywnym pysku z lekko zakrzywionym mostkiem nosa, ale też szerokich barkach oraz karku. Jego ciało otula zawsze dobrze ułożone długie futro koloru rudo-dymnego. Rozjaśnia się na pysku, szyi i brzuchu, a dodatkowo na piersi i brzuchu ma białe znaczenie, przy czym na piersi jest małe i przez to mniej widoczne, ponieważ znajduje się nad dymnym rozjaśnieniu. Znaczenie znajduje się też na wszystkich łapach pod postacią czterech, bardzo krótkich skarpetek. Wyjątkiem są jedynie dwa środkowe palce u lewej tylnej łapy, a będąc przy palcach - Wietrzny ma ich aż sześć u lewej przedniej łapy, lecz nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu. Jego oczy już dawno się wybarwiły i przybrały kolor brązowopomarańczowy.
z jednej strony ciagle się mówi, że artemida to tylko forum, to tylko zabawa i tylko gra, a z drugiej ścigacie ludzi o ip jakby to był poważny biznes, który kosztuje was furę pieniędzy i już pomijam to, że sie nie ustosunkowałaś do propozycji o kontakcie z administracją. Dla mnie też to jest jedno wielkie dno, oby tak dalej, a zaraz w ogóle nie będzie na forum nowych graczy, bo mało komu będzie się chciało latać na wymianę i całować was po stopach o aktywację.
i MOIM ZDANIEM nikt tu nie przekręca żadnych informacji, bo tych informacji po prostu od was NIE MA. tyle w temacie
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 65/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Długowłosa bura, z gęstymi, czarnymi klasycznymi pręgami. Proporcjonalnie zbudowana, dosyć szczupła, porusza się eleganckim krokiem. Ma delikatne rysy pyska i złoto-zielone, okrągłe ślepka.
Wietrzny Wąs napisał(a):Dla mnie też to jest jedno wielkie dno, oby tak dalej, a zaraz w ogóle nie będzie na forum nowych graczy, bo mało komu będzie się chciało latać na wymianę i całować was po stopach o aktywację.
Miętowy Pąk napisał(a):do czasu naprawienia maili weryfikacja zostanie usunięta.
błagam.
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Dawno przerosła swojego mistrza oraz jakiś czas temu swojego ojca. Jest ogromna, ale bardzo proporcjonalna, muskularna oraz zbita, choć o zgrabnym tyłku. Gęste białe futro okala jej mocną szyję, tworząc pokaźną kryzę, a bokobrody otaczają jej silną szczękę. Na pysku, łapach oraz ogonie białą sierść Bystrej pokrywają intensywnie czarne, gęste pręgi. Jej trójkątne uszy są czarne, a z ich czubków wyrastają niezbyt wydatne również czarne pędzle. Ogon Bystrej jest niemalże długości jej tułowia, zaś sylwetka wpisana jest bliżej w kwadrat niżeli w jakiś dłuższy prostokąt, co oznacza, że jest proporcjonalnie zbudowana i nie ma jakoś bardzo długich łap w porównaniu do reszty ciała. Należy raczej do krępych, mocno zbudowanych kotów, choć o eleganckich ruchach. Oczy Bystrej mają lazurową barwę.
Mróz, napisał(a):Boże co za dno, aż się czytać nie da XDDDDD jesteście wspaniali, kocham was normalnie XDDD


Mogłabyś sobie w końcu dać spokoj i przestać robić kolejne multikonta i udawać, że wszystko jest w porządku i to wcale nie Ty oraz, a raczej przede wszystkim, kręcić kolejne dramy, Jastrząb.
[Obrazek: HKRZFGc.png]

» NIE PROWADŹ MNIE «
sama wiem czego chcę
i
dę chciała to się zgubię
[ RAZ, DWA, TRZY - KRYJESZ TY ]
a jak nie - wypadasz z gry
jakdę
chcia to odnajdę zgu

Statystyki - lvl: 5 | S: 16 | Zr: 11 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 215/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 30/100
Wygląd
Urodziwa, pulchna, średniego wzrostu kotka, z ładnym, lśniącym, krótkim i zadbanym futrem w większości w kolorze bieli; wyjątkiem są ciemne, niebieskie plamy, okalające jej grzbiet, ogon część pyska i głowy, brodę, a do tego dwie niewielkie - jedna na przedniej, prawej łapie, zaś druga na lewej, tylnej. Wszystko zwieńczają duże, złote ślepia, otoczone długimi rzęsami.
Adopcje adopcjami, zerkam czasami i faktycznie są aktualizowane - bardziej martwiłabym się samymi miotami, bo, zdaje się, już kawał czasu nie było żadnego nowego, a do aktualnych już średnio jest zainteresowanie. To jakiś zabieg, by ludzie na siłę zapełniali te mioty, czy tak jest po prostu wygodniej? :thinkinggburek:
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Wygląd
Nie jest duży... jest olbrzymi. Zarówno pod względem wzrostu, tuszy, jak i obszerności sierści bije na głowę zdecydowaną większość kotów, jakie było mu dane poznać. Ogon, tak jak futro, ma długi i puchaty - futro natomiast, jak już było wcześniej wspomniane, jest długie, gęste, puszyste, niemal zawsze wyglądające, jakby właśnie strzelił w nie piorun, utrzymane w odcieniu czarnym dymnym. Oczy kocura mają natomiast barwę intensywnej żółci. Wąsy, długie i sterczące, są z kolei - tak jak ich nieodłączny kompan nos - smolisto czarne. Za jednym z uszu nosi nieco podwiędły kwiat mlecza. Mimo długiego pobytu w lecznicy nie widać po nim charakterystycznego dla rekonwalescentów wychudzenia - zawdzięcza to sumiennemu nadrabianiu utraconych kilogramów. Trudno jest określić po nim, czy więcej w nim mięśni, futra, czy tkanki tłuszczowej. Tak czy inaczej, efekt końcowy jest doprawdy imponujący.
Może i zabrzmię jak egoistka. Przepraszam.


Jaskółczy Śpiew napisał(a):Z cyklu: niezbyt istotne pomysły.

Wnioskuję o zmianę nazwy rangi "Kot z Miejsca Gdzie Brak Gwiazd" na coś w rodzaju "Przeklęty", względnie - przez analogię do "Gwiezdnego" - "Bezgwiezdny". Sądzę, że brzmiałoby to po prostu lepiej.

Nie chcę się narzucać, ale to wisi tutaj od zeszłego roku. Czy dałoby się w tej sprawie coś zrobił? :3
<center>
<style>.d-flex { display: flex } .same-row { flex: 1 }</style>
<table>
<tr class="d-flex">
<td class="same-row">lę właśnie, zapatrzony w wieńców liście,
uroczyście
— wiekuiście — osobiście.</td>
<td><img src=https://i.imgur.com/MWGyeEf.png" height="50"></td>
<tr class="d-flex">
<td class="same-row">Ś<s>mie</s>rć, co ścichła, znów zaczyna w <s>gło</s>wie szumieć,
lecz
rozumiem, że nie trzeba nic rozumieć…</td>

</tr>
</table></center>
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 15/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości