Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Mrówcza Łapa x Drapiące Gardło
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Mrówcza Łapa i Drapiące Gardło:


[Obrazek: wigagvT.png]

Imię: Mrówcza Łapa
Płeć: Kotka
Wiek: 24

Wygląd: Mrówcza Łapa jest kotką drobnej budowy, niższą od swojego rodzeństwa ze względu na stosunkowo krótkie łapy, które niestety wbrew oczekiwaniom nie wydłużyły się drastycznie od czasu kocięctwa. Zachowała wygląd wyrośniętego kocięcia, jednak nie można powiedzieć, że jest licha - pod jej futerkiem malują się mięśnie, a sama kotka jest wytrzymała i, co zaskakujące, ma sporo pary w łapach. Jej sierść jest dwubarwna, kolorem dominującym jest czerń, która zostaje przełamana przez piaskową rudość, szczególnie obficie występującą na połowie jej mordki oraz grzbiecie. Nos - pół na pół: po rudej stronie pyska jest bladoróżowy, natomiast po stronie czarnej przyjmuje równie kruczy odcień. Oczy ma duże, okrągłe, o barwie złota delikatnie wpadającego w pomarańcz.

Charakter: Zdecydowanie wdała się w swoją matkę, Traszkowy Grzbiet. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, zawsze musi wszystko zobaczyć i wiedzieć, nic nie może umknąć jej oczom i uszom; do wszelkich ploteczek i nawet najmniejszych spięć przepycha się łokciami chcąc w pierwszym rzędzie obserwować co się dzieje. Nieznośna, zawsze musi wtrącić swoje trzy grosze, nawet jeżeli nie jest o to proszona. Ma to jednak gdzieś - zawsze musi mieć rację, a ponieważ jest nieomylna, to w konsekwencji wspaniałomyślnie decyduje się na podzielenie swoją opinią nie przyjmując do wiadomości tego, że czasem może się mylić. Gwiezdny Klan zdecydowanie poskąpił jej cierpliwości i w konsekwencji często działa szybciej niż myśli. Jest lojalna wobec Klanu oraz, przede wszystkim, swojej najbliższej rodziny - jest dla niej niezwykle ważna i skłonna jest w obronie ich honoru walczyć na uklepanej ziemi. Jest doskonale świadoma swoich wad i tego, że nie jest aniołkiem - nie uważa jednak tego za swoją wadę, a wręcz przeciwnie: jest dumna z tego, jaka jest, a na wytykanie swoich niedoskonałości potrafi zareagować szybko i ugryźć mocno - jak każda mrówka.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Córka Traszkowego Grzbietu i Ostrego Ciernia. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Mrówcza Łapa była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


[Obrazek: ZIaN5ke.png]

Imię: Drapiące Gardło
Płeć: Kocur
Wiek: 35

Wygląd: Na pierwszy rzut oka Drapiące Gardło po pierwsze nie przyciąga niczyjej uwagi na dłużej, a po drugie może nawet wydawać się kotką; zdają się to sugerować delikatne rysy pyska i zawsze zadbane, długie futro białej barwy. Nie należy on też do szczególnie postawnych kocurów – jest raczej niski, szczupły, a jego mięśnie ukrywają się pod miękkim futrem. Porusza się bardzo cicho i z jakąś niewymuszoną gracją, przez co wydaje się być lekki jak piórko. Pysk kocura zazwyczaj nie wyraża wielu emocji i przedstawia obojętność czy powagę, tylko duże, bursztynowe oczy wydają się błyszczeć zależnie od jego nastroju. Różowy nos otaczają białe wibrysy, które często są połamane. Imię wojownika pochodzi od jego charakterystycznego, zachrypniętego głosu, co jest wynikiem chorowania w młodości.

Charakter: Biały kocur zdaje się być zawsze gdzieś w tle, a nie między kotami, jakby księżyce spędzone w lecznicy oraz inne cechy doprowadziły do jego wycofania z klanowego życia. To jednak tylko pozory – Drapiące Gardło jest bardzo oddanym i obowiązkowym wojownikiem, po prostu średnio przepada za towarzystwem innych, szczególnie kotów, które nie działają na rzecz klanu, na przykład Kukułczej Łapy. Lubi konkrety, a także… ciszę. W obyciu bardzo oficjalny i poważny, może nawet szorstki i oschły, a w stosunku do swoich bliskich bardzo wymagający i dominujący. Twardo stąpa po ziemi, rzadko też traci opanowanie. Lepiej mu jednak nie przypominać, że jego głos nie brzmi zbyt przyjemnie; w takich sytuacjach jest gotów najpierw rozmówcę zwyzywać, po czym się na niego śmiertelnie obrazić.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: kuzyn Łaciatej Skóry.


Historia: Mrówcza Łapa zawsze miała w życiu pod górę. Była drobna i dość słaba jako kocię, jako terminator – długo nie zaczęła swojego treningu ze względu na przeziębienie. Później jedno po drugim znikało lub ginęło jej rodzeństwo, przez co w szylkretowej kotce coraz bardziej narastał gniew i frustracja. Gdy w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął jej mistrz, Żołędziowy Grzbiet, zdecydowała się sama, na własną rękę, zająć swoim rozwojem. Została znaleziona trenując ponad własne siły, skrajnie wycieńczona i z poranionymi, krwawiącymi łapami po tym, jak ćwiczyła siłę swoich ciosów odzierając korę z jednego z drzew w Śpiewającym Zagajniku przez patrol prowadzony przez Drapiące Gardło – młodego, świetnie zapowiadającego się wojownika. Była to ich pierwsza bliższa interakcja. Kocur doglądał powrotu do zdrowia kotki pod okiem Ciernistego Kwiatu, od czasu do czasu ją odwiedzając; znaleźli wspólny język rozmawiając o technikach walki i polowania. Na krótko przed przeprowadzką pod okiem Drapiącego Gardła szylkretowa terminatorka opanowała cały materiał praktyczny treningu, nadrabiając swoje olbrzymie braki wywołane swoją chorobą, a także i nieuchwytnością swojego dawnego mistrza.
Widać było, że pomiędzy tą dwójką zaczyna coś rozkwitać i nie jest to tylko przywiązanie zastępczego mistrza do ucznia. Oboje są kotami o dość ciętych językach i dominujących charakterach, jednak rozumieją się bardzo dobrze - to sprawia, że mają potencjał do tego, by być równie zgraną parą co Traszkowy Grzbiet i Ostry Cierń, czyli rodzice Mrówczej Łapy.
Śmierć Traszkowego Grzbietu wywołała wściekłość Mrówczej Łapy, która była zapatrzona w matkę. Od wyruszenia przeciwko samotnikom należącym do gangu Iwana powstrzymał ją zdrowy rozsądek Drapiącego Gardła, który w tym momencie był jedynym kotem, który potrafił zapanować nad gniewem Mrówczej Łapy. Pozostała więc na miejscu, planując poprawienie swoich umiejętności, by mieć jakiekolwiek szanse w swojej wendecie, od której tak naprawdę nie można było jej odciągnąć. Gdy zdała sobie sprawę, że w Klanie Cienia znów pojawiły się kocięta, które spłodził Iwan w jej głowie zrodził się plan, który... chyba nie do końca przemyślała. Będąc kotką dość zaradną wzięła sprawy w swoje ręce – a pół księżyca później, gdy Splątane Futerko ledwo poruszała się w zaawansowanej ciąży, brzuch drobnej Mrówczej Łapy również się nieznacznie powiększył.
Bycie matką nieco przerosło Mrówczą Łapę, która nie tak wyobrażała sobie macierzyństwo. Kocięta okazały się być słabymi, pełzającymi kluskami, z których nie mogła od samego początku zrobić małych żołnierzyków. Już w dzień po narodzinach kociąt miała pierwsze spięcie z Drapiącym Gardłem, który kazał jej wypić piwo, którego sama sobie nawarzyła. Przez pierwszy księżyc opiekowała się kociętami tak, jakby robiła to za karę – jednak im sprawniejsze były, tym bardziej widziała je jako coś użytecznego. Zamierza zrobić z nich swoją małą armię doskonałych wojowników, chcąc dokończyć dzieło swojej matki. Kocięta są wychowywane dość twardą łapą, Mrówcza Łapa wymaga od nich wiele – Drapiące Gardło jest pod tym względem nieco łagodniejszy, jednak i jemu nie w głowie opieka nad kociętami. Oboje jednak są przekonani, że są dobrymi rodzicami bo się starają – pytanie tylko czy kocięta docenią ich starania...

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak. W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Mrówcza Łapa i Drapiące Gardło.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Długo- lub krótkowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, rude, kremowe lub szylkretowe (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe lub niebiesko-kremowe pręgowane). Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających całe ciało kota.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Długowłosy, tygrysio pręgowany rudy kocur o żółtych oczach. Ma bliznę idącą od lewego oka, pod nos i do prawego oka oraz na szyi, z prawej strony, po wyrwanym płacie skóry. Oprócz tego, na karku, z lewej strony, posiada również ślad po ugryzieniu przez lisa.
WUJEK WIEWIÓR UKOCHA NA SWÓJ UPOŚLEDZONY SPOSÓB!!
Statystyki - lvl: 7 | S: 26 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 295/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
omg
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
AaAaAaAa, "ciocia" Królicza koniecznie chce was na sesję!
Kiedyś płynęłam prosto, jak między liniami, teraz miotam się w kółko rozpaczliwym pieskiem.
Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 5/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#5
Wygląd
Kocica nie zmieniła się wiele. Nadal dużo trenuje, przez co jej ciało jest wyćwiczone, sama ma budowę atletyczną. Nadal chodzi pewnym siebie krokiem, a pysk szylkretki często jest zmarszczony, przez co można powiedzieć, że chodzi wiecznie niezadowolona czy naburmuszona, chociaż niekoniecznie tak jest. Obecnie ciało wojowniczki wróciło już do normy po porodzie przez to, że każdą wolną chwilę poświęca doprowadzeniu siebie do porządku. Na ciele widnieje parę blizn - jedna po wyrwanym płacie skóry na karku, druga na lewej tylnej łapie w postaci śladu po ugryzieniu lisa, trzecia to lekko wyszczerbione, prawe ucho po walce treningowej z Lis. A ostatnia jest urwanym ogonem, ostała się jej mniej niż połowa, przez co jej chód stał się bardziej ostrożny.
CIOCIA KROGULEC Z CHĘCIĄ WEŹMIE NA SESJE. I HALO, JAKI WUJEK WIEWIÓR >:I
[Obrazek: d86kpls-359c10b8-1779-4663-b5ec-7066fd2dd134.png][Obrazek: d86kp7h-7066584f-fa2b-4e29-acfe-58d17d385b0e.png]

I look inside myself and see my heart is black.

I see my red door and must have it painted black.

Maybe then I'll fade away and not have to face the facts.

It's not easy facing up when your whole world is black.
Statystyki - lvl: 7 | S: 21 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 12 | HP: 90 | W: 70 | EXP: 30/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Motyl, chociaż nie jest największy i nie może poszczycić się masywną sylwetką, ma inne atuty: długie łapy, pozwalające mu szybko biegać. Jego sierść jest krótka, tak jak matki, Kukułczej Łapy, i ma barwę srebrnoniebieską. Kocur posiada również pręgi i białe znaczenia obejmujące łapy i brzuch. W żółtych ślepiach często widać radosne iskierki, kiedy siedzi zamyślony i zapomina o całym świecie.
DOBRY PANIE.

Stało się :0

Chętnie przygarnę was na sesje!
[Obrazek: GpnI40M.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 15/400
Stat. Med. - lvl: 2 | MED.EXP: 20/200
#7
Wygląd
Długowłosy, tygrysio pręgowany rudy kocur o żółtych oczach. Ma bliznę idącą od lewego oka, pod nos i do prawego oka oraz na szyi, z prawej strony, po wyrwanym płacie skóry. Oprócz tego, na karku, z lewej strony, posiada również ślad po ugryzieniu przez lisa.
Krogulczy Szpon napisałxCIOCIA KROGULEC Z CHĘCIĄ WEŹMIE NA SESJE. I HALO, JAKI WUJEK WIEWIÓR >:I

NO TO KUZYN MOJEGO TATY >:I
Statystyki - lvl: 7 | S: 26 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 295/600
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Dymna, tygrysio pręgowana kotka ze szmaragdowymi oczami i kulejącą prawą tylną łapą.
jezu ale bym brała, ale ten :0c zapraszam na sesję z chrzonszczem.

if i don't go to hell
when i die
i might go to heaven
might go to heaven

[Obrazek: f_by_ciseu-dciggxv.png]
BUT PROBABLY NOT
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 30/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Raczej nikt nie spodziewał się, że po takich rodzicach pojawi się jakiś potężny, reprezentatywny potomek z mięśniami, jakich pozazdrościłby niejeden Gromiak, prawda? No cóż, Rzepakowi daleko do tych cech. Już teraz widać, że nigdy nie będzie straszył aparycją - mały, chudy i kościsty, można wręcz śmiało stwierdzić, że ktoś po prostu wziął skórę i naciągnął na kości i proszę bardzo, mamy kota. Barwa futra taka sama jak u ojca - próżno szukać jakiegokolwiek koloru, który nie jest bielą, w przeciwieństwie do Drapiącego Gardła jednak znacznie krótsza. Nos jasnoróżowy, oczy jeszcze niebieskie, ale w przyszłości wybarwią się na kolor złocisty.
puk puk, biorę jedno miejsce c:
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Na pewno nie budzi w pobratymcach strachu. Agrest to mały wielkości kot o zadbanej i zawsze czystej rudej krótkiej sierści i z tygrysimi pręgami. Jest mniejszy od kotów w swoim wieku i od rodzeństwa, przypomina raczej kota mającego 6 księżyców a nie 12. Nie ma żadnych białych łatek na ogonie albo reszcie ciała, nawet łapki i pyszczek ma całkiem rude. Nie jest ani gruby ani chudy, raczej jest w sam raz żeby dołączyć do grupy przeciętnych osobników. Jego oczy są żółtopomarańczowe, nogi i ogon są krótkie, a uszy małe. Ma za to długie jasne wąsy.
Omg Agreścik chętnie pogada z prawie rówieśnikami
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 25/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Warkota idealnie opisują dwa słowa: czarna kluska. Wielkie toto, grubiutkie, o rozwichrzonym na wszystkie strony smoliście czarnym futerku, które na razie jest "puchate" i gęste, ale od razu widać, że Warkotek będzie kocurem krótkowłosym. Idealnej czerni nie zaburza nawet najmniejsza biała skaza, ani jakikolwiek brud - Mrówcza Łapa dba o czystość małego larwiątka. Mimo, że nie potrafi nawet porządnie chodzić, zawsze prze przed siebie z ogromną pewnością siebie i zdecydowaniem, nie wahając się przed wykonaniem następnego kroku (ewentualne odstępstwa od tej reguły to wina masywnych łapek, nad którymi uczy się dopiero panować). Całości dopełniają niebieskie ślepia, które przy źrenicy zaczynają się delikatnie wybarwiać, by ostatecznie przybrać kolor jasnej zieleni, niczym młode listki w Porze Nowych Liści. I to by było wszystko co da się powiedzieć o czarnej larwie.
Mogę? Chciałabym wrócić na forum.
Świat jest zagadką tak jak ja
Każda chwila jest jak skarb

[Obrazek: _husky__by_8_bitspider-da1a13m.gif]
Bo ja chcę nareszcie zacząć żyć
Pełną piersią, z całych sił
Chcę być wolny i znać szczęścia smak
Co dzień każda chwila zmienia mnie
A świat za mną w tyle jest
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Poprzez ciężką pracę, zbudowała potężne mięśnie. Szeroka w barkach, jednocześnie jest dość niska jak na członka Klanu Gromu - jej głowa wchodzi kotu o przeciętnym wzroście pod szyję. Krótka, zadbana i błyszcząca sierść przylega do ciała, eksponując wszystko, co Malina ma do zaoferowania, jednak w jednym miejscu na szyi sierść się kończy, ustępując miejsca bladej, krótkiej bliźnie z dzieciństwa. Złote oczy patrzą ze spokojem, który ukrywa zmęczenie, a krok jest pewny i energiczny. Przy wargach, zaczęły się pojawiać pojedyncze, widoczne dopiero z bliskiej odległości, siwe włoski.
A proszę bardzo c:
I_f e l t_like I won, but I_w a s n' t_ done,---------
the_n i g h t m a r e_repeats itself every_t i m e-

got to keep my calm, and carry on
stay awake until the sun will shine

----------but I'm not so_s t r o n g, and they're not gone
--they're still out there to take what's left of_m i n e
Statystyki - lvl: 7 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 18 | HP: 85 | W: 75 | EXP: 310/600
Stat. Med. - lvl: 7 | MED.EXP: 782/1200
#13
Wygląd
Odkąd tylko jej sytuacja się poprawiła oraz gdy stała się partnerką Słodkiego Języka, ponownie pozwoliła sobie na zjedzenie większej porcji jedzenia. Z czasem, ponownie zaczęła wyglądać normalnie, zadowolona, że ma u boku pointa, ponownie odzyskała blask w żółtozielonych tęczówkach. Och tak tak! Szylkretowe futro zaczęło już nawet lekko połyskiwać w słońcu, takie jest czyste. Widać, że zdecydowanie wzięła przykład ze zmarłej siostry, Jałowcowej Łapy. No... i to w sumie chyba tyle, co się zmieniło. >>Rany i blizny
AAAAAAA Jesion ukocha!
[Obrazek: d8erxnh-76fb48b5-d432-40e1-86cf-f833963a...TkVTm4o0f4]
How do we rewrite the stars?
Say you were meant to be mine?
Nothing can keep us apart
Cause you are the one I was meant to find
It's up to you, and it's up to me
No one can say what we get to be
Why don't we rewrite the stars?
Changing the world to be ours
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 210/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
przeciętny, krótkowłosy wojownik o klasycznie pręgowanym, burym futrze i złotych oczach; ogon nieco krótszy od przeciętnego | Nie zmieniła się zbytnio od późnych terminatorskich czasów. Już dawno osiągnęła swoje finalne rozmiary, prawie sięgając po tytuł wysokiej. Ogon nie urósł, ciągle pozostając krótszym od innych. Takie samo pozostało również futro wojowniczki: krótkie, bure, z klasycznym pręgowaniem oraz parą leniwie spoglądających na wszystko oczu.
witam, czy mogłabym dołączyć do miotu?
[Obrazek: danyvxj-5b3c8d6c-dcda-4a5f-8448-e52f6ac6...LTEyyLzg_Q]
hey ho, where did you go?
did you wriggle or roll?
did you giggle or grumble through?
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 35/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#15
Wygląd
Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
Łoś napisałxwitam, czy mogłabym dołączyć do miotu?

Nie musisz pytać o zgodę w przypadku miotów npc, jak coś. Wystarczy sie zgłosić i napisać kartę postaci.
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ


[Obrazek: 4X60gRV.png]

Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości