Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Wrzosowa Ścieżka x Okopcone Źdźbło
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.


Rodzicami są Wrzosowa Ścieżka oraz Okopcone Źdźbło:
[Obrazek: lGUtfUk.png]

Imię: Wrzosowa Ścieżka
Płeć: Kotka
Wiek: 83

Wygląd: Zacznijmy od tego, że jest kotką średniego wzrostu i nie wyróżnia się szczególnie, jeżeli chodzi o budowę ciała - ale co innego, jeśli mówimy o kolorze jej gładkiego, przylegającego futerka. Jest całkiem oryginalne, stanowi bowiem połączenie trzech barw: ciemnej szarości, piaskowego kremowego oraz śnieżnej bieli. Ciężko wskazać, która z tych barw dominuje, bo w większości miejsc szary i kremowy mieszają się ze sobą, a biel oblewa całe przednie łapy, szyję, klatkę piersiową, część pyska, brzuch oraz większość tylnych łap Wrzosowej Ścieżki. Można jedynie stwierdzić, że na lewej stronie głowy kotki dominuje szary, plamy tego kolory znajduje się też na klatce piersiowej kotki oraz na jej żuchwie, a jej lewy łokieć jest kremowej barwy, podobnie jak prawa pięta. Jej ogon jest proporcjonalnej długości i ciężko powiedzieć, której barwy na nim jest więcej: szarego czy kremowego. Na świat spogląda błyszczącymi złotymi ślepiami, które znajdują się nad ciemnoróżowym nosem i długimi wibrysami.

Charakter: Kocica ta wcześniej uchodziła za beztroską, roztrzepaną, bardzo kochliwą i niestałą w uczuciach; podobno szukała szczęścia u Drapiącego Gardła i nawet Chrzanowego Korzenia, za nic sobie mając ich zainteresowanie innymi kotkami, ale i romansowała z kocurami spoza klanu Cienia. Jednakże gdy w stosunkowo młodym wieku została wojowniczką, a wkrótce po tym do klanu powrócił jej przyjaciel z czasów bycia kociakiem i młodym terminatorem, Okopcona Łapa, Wrzosowa nagle okazała się bardziej stonowana, pełna klasy, a przede wszystkim bardzo zainteresowana czarno-białym kocurem. Och, i oczywiście obowiązkami wynikającymi z nowej rangi, bo mimo wszystko dba o ich wypełnianie. Nie wierzy w Gwiezdny Klan, jednak szanuje Kodeks Wojownika i jest lojalna. Dumna i pewna siebie, nawet trochę wyniosła, a jej zachowania mają w sobie coś teatralnego. Niebieska szylkretka lubi być w centrum uwagi, jednak bardzo stara się też, by inne koty miały o niej dobrą opinię, a więc nie szuka uwagi w sposób, który mógłby ją ośmieszyć, na przykład krzykiem. Bardzo lubi, gdy koty zwierzają się jej z sekretów, a potem może je przekazać innym, jednak gdyby ktoś ją oskarżył o coś podobnego, na pewno by protestowała i zaprzeczała.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Daleka krewna Świerkowej Igły.
[Obrazek: PbquHJB.png]

Imię: Okopcone Źdźbło
Płeć: Kocur
Wiek: 81

Wygląd: Pierwszym, co rzuca się w oczy, gdy patrzy się na Okopconego, są jego długie łapy, na których osadzona jest szczupła, dość koścista i wyciągnięta sylwetka, a potem gruba, czarna pręga, która ciągnie się przez cały jego grzbiet aż do karku, gdzie rozchodzi się na boki w postaci zawijasów. Właściwie to Okopcony wygląda, jakby natura porozciągała go we wszystkie strony, jedynie pozostawiając mu w miarę krótki, uroczy biały pyszczek z różowym noskiem. Większą część jego ciała pokrywa krótka biała sierść, która jedynie na głowie oraz ogonie i bokach ustępuje burym plamom, które są pokryte czarnymi spiralami. Poza tym, już z pyska wygląda na niepewnego siebie, a w szczególności uwagę zwracają jego wiecznie szeroko otwarte, okrągłe oczy o tęczówkach w kolorze nienasyconej, jasnej zieleni, przez które wygląda na wiecznie zdziwionego. Nad oczami rysują się czarne, liczne prążki, a jeszcze wyżej, na czubku głowy, sterczą szerokie u nasady dość duże uszy.

Charakter: Kocur wydaje się być bardzo bezbarwny i pozbawiony charakteru. Widać, że jest nieśmiały, a poza tym bardzo łatwo się rozprasza i trudno mu jest skupić się na jednej rzeczy przez dłuższą chwilę, ponieważ prędko ponosi go wyobraźnia i zaczyna wyobrażać sobie swoje przygody przeszłe, czy też przyszłe. Jest raczej typem roztargnionego marzyciela, który chciałby chwytać swoje sny, ale zwyczajnie trudno jest mu w ogóle wykonać jakieś działania z obawy przed niepowodzeniem. Lubi sobie od czasu do czasu zażartować, ale generalnie szybko się peszy. Mimo częstych porażek stara się cieszyć życiem, toteż często widać go z szerokim uśmiechem na pysku, o ile nie myśli w tym momencie o niebieskich migdałach. Jeśli uda mu się pokonać swoją nieśmiałość, to bardzo łatwo przychodzi mu okazywanie emocji i generalnie widać, że empatyczny z niego typ. Zwykle stara się pomagać innym, albo chociaż próbuje ich wspierać w potrzebie. Koty w klanie były dość zdziwione, gdy dowiedziały się, że na swojego partnera wybrała go Wrzosowa Ścieżka, jednak para znała się od dawna i najwyraźniej coś zaiskrzyło.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.Historia: Życie tej pary nie było usłane różami. Już niemalże na samym początku Okopcone Źdźbło zaginął, porwany przez dwunoga, gdy był jeszcze terminatorem, następnie, gdy zdecydowali się na założenie rodziny i Wrzosowa Ścieżka urodziła swoje pierwsze kocięta to wszystkie one zaginęły lub tragicznie zginęły, to niemalże doprowadziło do rozpadu ich związku. Jedynie ich silna wola oraz chęć naprawienia tego, co się zniszczyło, spowodowały, że wciąż byli w stanie być razem. Na pewno nie było to dla nich łatwe i musieli mierzyć się z tak wieloma trudnościami, że gdy oboje zostali już starszymi wojownikami, to można było uznać, że nic nie jest im straszne, a ich wielkie uczucie tylko się pogłębiło. Okopcone Źdźbło wciąż jednak pozostał tym samym marzycielem, co wcześniej, a Wrzosowa tą samą zdecydowaną wojowniczką. A ich trzeci miot...
...ich trzeci miot był całkowitą wpadką. Żadne z nich tego nie planowało ani się tego w żaden sposób nie spodziewało. Oboje byli całkiem spełnieni. Oczywiście, że nie mieli tego szczęścia, by wszystkie ich kocięta zostały wojownikami i towarzyszyły im w życiu, ale byli bardzo dumni z Mlecznej Strugi, Czaplego Trzepotu i Kurzego Ziarna i ich córki wypełniały ich rodzinną potrzebę przynależności i opiekuńczości. W zasadzie, to te były spełnieniem ich snów, i Wrzosowa Ścieżka zupełnie nie myślała o tym, by rodzić w takiej sytuacji kolejne kocięta, zwłaszcza, że o ile miała przed sobą jeszcze trochę księżyców życia jako wojownik przed odejściem do starszyzny, to powoli się starzała, a wraz z nią jej partner. Dlatego w pierwszej chwili, gdy zauważyła, że jest w ciąży, to miała ku temu mieszane uczucia. Nie była zła ani smutna, po prostu trochę zmieszana i niepewna, czy to właściwy czas i czy są w stanie, po raz kolejny, tak się dla kociąt poświęcić. Ale gdy powiedziała o tym swojemu partnerowi, to ten się ucieszył - i to jakoś także jej samem dodało z powrotem animuszu. Wiedziała, że będzie te kocięta kochać tak, jak wszystkie poprzednie, więc prawda była taka, że nie pozostawało jej nic poza tym, by się cieszyć z kolejnego powiększenia rodziny. Mogła również podejrzewać, że w końcu doczeka się wnuków, i stwierdziła, że może nawet lepiej, że kolejne kocięta jej i Okopconego Źdźbła urodzą się teraz, a nie jeszcze później, bo przynajmniej nie będą wtedy młodsze od swoich ewentualnych, przyszłych siostrzeńców! Ta wizja bardzo ją ubawiła.
I stało się - wydała na świat sześć kociąt, czyli taką samą liczbę, jak poprzednim razem. Nie narzekali, gdyż było ryzyko, że mogliby nie być w stanie wychować i poświęcić odpowiedniej ilości czasu każdemu kocięciu, gdyby miot był jeszcze większy. Oboje uznali to za idealne zakończenie ich rodzicielskiej kariery i mieli nadzieję, że uda im się wychować najmłodsze pociechy na silnych i dzielnych wojowników. Kotka jednak wciąż miała swojego partnera na oku, by kontrolować jego niepoprawne bujanie w obłokach, gdyż cały czas gdzieś z tyłu jej głowy wirowała obawa utraty kolejnych kociąt. Oboje musieli się postarać i oboje musieli dać z siebie wszystko, by ta szóstka młodych cienistych wyrosła zdrowa, silna, i, przede wszystkim, żywa.

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek w połowie stycznia: 1 księżyc). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu oraz starsze rodzeństwo z dwóch poprzednich miotów: Źródlana Łapa, Róża, Bryzowa Łapa, Brzozowa Łapa (pierwszy miot) i Mleczna Struga, Czapli Trzepot, Kurze Ziarno, Pochmurna Łapa, Szczawiowa Łapa, Burzowa Łapa (drugi miot) a rodzicami są Wrzosowa Ścieżka i Okopcone Źdźbło.

Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Obłoczek (już gra)
x Wścieklica (już gra)
x TruciznaWichura → Zwiędła Łodyga (NPC*)
x Wydrzyk → Kacper (eventowy NPC*)
x WronkaOkruch (już gra)
x Zięba (już gra)

*postać „od-zera” usunięta z adopcji ze względu na wiek, a następnie przemianowana na NPC Klanu.
*postać „od-zera” usunięta z adopcji ze względu na wiek, a następnie przemianowana na NPC, który pojawił się w evencie.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe.
Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Mleko to kotka o błękitnych jak niebo oczkach i mlecznym, białym futerku. Jest ona dość normalnych gabarytów, taki na Klan Cienia, posiada mocne łapy oraz długi ogon. Jej futerko jest krótkie, dosyć puszyste i miłe w dotyku. Jej pyszczek zdobią długie, białe wibrysy. Ważne w wyglądzie mleka jest fakt, że ma ona naderwane lewe ucho.
O MOJ BOZE MLODSZE RODZENSTWO :ohnie:
UKOCHAM MOCNO :
[Obrazek: mini-graphics-food-and-drinks-027148.gif]
tell me did you sail across the sun
did you make it to the milky way
to see the lights all faded
and that heaven is overrated
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 145/200 (IV)
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Kocica przede wszystkim schudła. Jest absolutnie przeciętnej sylwetki na ten moment. Jej łapy nadal są masywne i dosyć umięśnione. Ogon kocicy nie urósł od jej terminatorskiego życia i nie stał się nagle długi. Nadal jest dosyć krótki, lecz nikt jej go nie odgryzł, więc jego długość jest dosyć rozsądna. Głowę ma okrągłą i pełną. Tak samo miłą dla oka jak wiele księżycy temu. Pysk za to ma dosyć drobny z różowym noskiem niczym guzikiem. Oczy są w głębokiej i ciepłej barwie zieleni, które przybierają jeszcze cieplejszy ton dzięki charakterowi kocicy. Uszy stojące zawsze do góry są raczej niewielkie. Jej futro nie odstaje już jak w przeszłości. Dalej gęste i krótkie, zawsze przylega do ciała ułożone. Może czasem w niektórych miejscach gdzie nie domyje się Kropelka lekko odstaje. Barwę dalej ma niebieską rozjaśnioną na lekko kremowy odcień na brzuchu, szyi, łapach ogonie i pysku oraz przeplataną tygrysimi pręgami a jakże niebieskimi. Na dolnej wardze posiada bliznę.
OMG!!! Super miocik chętnie wezmę na nauki i sesje :
[Obrazek: 23703409_o6B5QeW6CXMIKXV.png?1595784866]
[Obrazek: C0LNyCl.gif]
we're far apart in every way
but
you're the best part of my day
and sure
as i breathe the air
i
know we are the perfect pair ̖́-

6e6cf0 ⟶ ➛
Statystyki - lvl: 5 | S: 12 | Zr: 17 | Sz: 7 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 080/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Sucha Łapa mimo że od zawsze była wysoka i szczupłe zbudowana teraz jest to jeszcze bardziej widoczne. Długie nogi kotki są całe czarne i dość patykowate. Długie czarno-rude futro jest długie i zwykle zadbane. Oczy córki Jaskółczego Głosu są złote.
Chętnie wezmę na sesje :
[Obrazek: rCxvz7q.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 65/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Całkiem spora koteczka o pięknych, żółtych oczach. Jej długie futro, niezbyt starannie ułożone, w większości zabarwione jest na kolor rudy - plamy bieli widoczne są jedynie na pyszczku, z którego obficie spływają na gardło i pierś, na dolnej części łapek oraz na końcówce ogona. Pokrywają także cały brzuch.
Pora podbić Cień :boss: Proszę o miejsce!
[Obrazek: wnFFA1v.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 80/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Spoczko, dopisuję :piona:
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 70/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#7
Wygląd
nieduży, rudy pręgowany kocur z odrobiną bieli na brodzie i na spodzie łap. Oczy póki co brudnoniebieskie. Futro ma krótkie.
Rezerwuję miejsce ^^
<img src="https://imgur.com/AB6vkwX.png" height=40>

wybucha wulkan, czuję - jest we <s>mnie</s>
wzbiera to wszystko i czuję energię
= i czuję, że będzie się działo! =
wybieram ofiarę, poluję jak <s>lew</s>

<span class="wścieklica1">to natury zew, gotuje się krew w żyłach</span>

rośnie siła, zaraz będę Z A B I J A Ł
zaraz mnie rozerwie chyba!
teraz mnie nic nie z<s>atrzym</s>a!


<style> .wścieklica1 {font-family: 'Bebas Neue'; font-size: 25px; line-height:14px}</style>
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Bebas+Neue&display=swap" rel="stylesheet"> </style>
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 40/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Mała, smukła kotka o drobnej budowie i dużych, zielonkawych oczach. Ślepia zdają się wręcz emanować ciepłem, wewnętrznym spokojem, życzliwością, w jej przypadku całkowicie odzwierciedlając duszę. Szaro-bura, raczej krótsza, niż dłuższa sierść przeplatana jest ciemniejszym futerkiem, tworzącym tygrysie pręgi. Najwyraźniejsze na mordce, ozdabiają ją wraz z wąsami. Jaśniejszy odcień szarości przyjmują końcówki łapek, podbrzusze oraz pyszczek. Spośród innych może wyróżniać ją lewe, ciemniejsze ucho, dzięki któremu łatwo rozpoznać jej sylwetkę z daleka.
jasne, dopisuję!
kie­dy leżę nie na­da­ję się do wsta­nia
le­że­nie za­pusz­cza ko­rze­nie
nie wie­rzę w po­ru­sza­nie się
za­wsze do wy­rwa­nia
zie­lo­ny
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Kociątko to ma bardzo szykowne kształty! Chociaż kogo ja próbuje oszukać... w gruncie rzeczy Trucizna jest stosunkowo mała, ot ciut poniżej przeciętnej kociej miary, a do tego brakuje jej szerokich barów i potężnych pokładów muskułów. Jest chuda i drobna, ale za to bardzo gibka i zwinna, zupełnie niczym mała żmija którą bądź co bądź jest. Długie łapy i jeszcze dłuższy biczowaty ogon o sporej ruchliwości to jej cechy charakterystyczne, podobnie jak łabędzia szyjka na której utrzymuje się wąski łeb o kaciastych rysach. Ostre spojrzenie towarzyszy jej niemalże non stop i mrozi krew w żyłach swoją szaroniebieską barwą... do czasu. Z biegiem księżycy nabierze jadowitego odcienia żółci, którym będzie przytruwać innym krew, ale póki co możesz się jeszcze rozpływać nad rozkosznością jej nudnego, krótkiego futerka, które jest bure i pełne grubych klasycznych zawijasów.
Proszę o miejsce w miocie i jeśli można to również o wyjęcie mojej kp Trucizny. Chciałabym z nią pracować 👉👈
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Zboże jest małym kotem. Ba, wręcz jednym z najmniejszych. Ewidentnie wdało się w mamę ze swoją wielkością, bo pomimo swojego wieku wciąż wygląda jak taki ledwo co terminatorski podrostek. A jakby tego brakowało to jej drugą właściwością jest to, że jest długie i wąskie. Długie kościste łapy na długim tułowiu, z długim ogonem który wiecznie sterczy do góry. Pewnie gdyby nie jej intensywnie rude krótkie futro, pokryte tygrysimi pręgami, to by łatwo po prostu rozpłynęło się w powietrzu od swojej mikrości. Za to mordę ma dość zwykłą, z takimi o typowymi bursztynowymi oczami, różowym nosem i białymi wąsami. Pewną dozę ciekawości do wyglądu Zboża dodaje brak lewego ucha. Kiedyś było uszczerbione, ale ostatecznie Zboże miało pecha by stracić je zupełnie. Gdzieś pod futrem schowana jest cała gama blizn, które Zboże zawdzięcza samotnikom mieszkającym na osiedlu dwunogów, ale nie są to blizny na tyle duże, by dało się je łatwo zauważyć. Ot, w paru miejscach jej futro jest odrobinę mniej gęste, to tyle.
oke, to dopisuje
MY DRESS IS ON FIRE
⭑ ⭑ ⭑ ⭑

and I hurl myself, I heal myself, I drag myself
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxlike a rug in the rain
and my S A I N T she is dancing
as every step I choose to take begins to
??? ??? ????? ??????
Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 195/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 41/100
#11
Wygląd
Kotka może pochwalić się piękną, krótką czarną sierścią. Jej oczy mają żółty odcień. Czapli Trzepot jest drobnej, delikatnej budowy. Ma krótkie łapy, okrągłą głowę, średniej wielkości uszka i niewielki ciemny nosek. Ogon kotki jest długi.
Czapla ukocha :
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 14 | Sz: 4 | Zm: 3 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 105/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Jest to dość niska, jednak masywna koteczka o krótkim, burym szylkretowym futerku. Na brodzie koteczki, piersi i łapkach znajduję się biel. Oczy kotki narazie są niewybarwione, w przyszłości nabędą jednak barwy przydymionej zieleni. Nosek koteczki jest różowy z czarną obwódką i proporcjonalny.
Poproszę o miejsce
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 3 | Sz: 3 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#13
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Oczywiście. Możesz pisać KP :piona:
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 70/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Wronka to bardzo zgrabny kotek. Jest chuda i w przyszłości będzie średniego wzrostu. Co nie oznacza, że będzie mała. Jej futro jest koloru czarnego i będzie ono dość długiej długości. Na razie jej oczy są koloru niebieskiego, ale w dorosłości zmienią swoją barwę na zieloną. Po mimo tego, że jest bardzo zgrabnej budowy, to będzie miała silne mięśnie.
Czy mogę prosić o zaklepane miejsca w miocie?
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#15
Wygląd
Zięba jest wysoką kotką o masywnej budowie. Ma silne łapy, wysoko osadzony tułów i puszysty ogon. Jej futerko jest gęste i długie. Umaszczenie Zięby to niebiesko-kremowy szylkret. Posiada białe do połowy łapy, białą pierś i brzuch. Na jej mordce znajduje się charakterystyczna kremowa łata. Reszta jej futra jest niebieska z kremowymi przebarwieniami. Oczy Zięby są koloru jasnej zieleni.
Mogłabym zaklepać miejsce w miocie?
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości