Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
To niepowtarzalna okazja, by zagrać postacią wychowaną w Klanie Gromu, ale urodzoną poza jego granicami. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.


Rodzice biologiczni:

[Obrazek: Wq5uONr.png] [Obrazek: oMf8Ddn.png]
Kromka i Jaskier

Rodzice adopcyjni:

[Obrazek: liVb6q2.png]
Sójczy Śpiew

Wiek: 81

Wygląd: Nie wyćwiczyła się jeszcze na tyle, aby choć trochę mięśnie były widoczne, jednak ta nie zwraca na to szczególnej uwagi. Od jakiegoś czasu zaczęła bardziej o siebie dbać, jej futerko jest jeszcze bardziej miękkie i puszyste niż wcześniej. Nadal pozostał jej specyficzny rysunek futra, który spowodowany jest tym, że na jednym jej włosku znajduje się od trzech do sześciu prążków, na przemian jaśniejszych i ciemniejszych. Powoduje to, że Sójka ma bardzo osobliwą barwę futerka i nie raz ktoś może zwrócić na to uwagę. Uwagę przykuwają jej dzikie bursztynowe oczy, niczym ocean żywicy, który wabi swoje ofiary... na daremno. Wokół ślepi zarysowana jest czarna kreska, wokół której istnieje przejaśnienie. Takie samo rozjaśnienie sierści istnieje również wokół jej warg oraz różowego noska dając jej urokliwego wyglądu. Niektórym może się wydawać, że jest śliczna, innym, że jest brzydka. Według niej samej jest przeciętna.

Charakter: Na pierwszy rzut oka kotka wydaje się być bardzo przyjazną, energiczną i dziką kotką - to powoduje jej wygląd. Niestety lub też stety jest zupełnie inaczej. Sójka nie lubi wychodzić z tłumu ani być w centrum uwagi. Znacznie lepiej czuje się kawałek dalej od innych, w cieniu, gdzie może sobie poobserwować i posłuchać jakie życie mają inni osobnicy. Cokolwiek trudno z niej wyciągnąć, bo jest bardzo zamknięta i najczęściej po prostu milczy. Nie można się spodziewać, że z kimś nieznanym lub kimś do kogo nie żywi większych uczuć sama z siebie zacznie rozmowę. Często przewagę bierze nieśmiałość, ale mimo wszystko nie ma problemu z wysławianiem się. Mówi płynnie, bardzo grzecznie i miło. Jej głos na pewno jest melodyjny, więc szkoda, że rzadko go używa. Kocha wszystko co jest romantyczne, gdyż jest bardzo poetycką duszyczką. Często błądzi w marzeniach, tworząc niesamowite historie o niej, że jest kimś innym. Jednak po powrocie na ziemię, wie, że tą Sójką nie jest. Z tego powodu nikt nie zna jej marzeń. Nikomu ich nie opowiada. Przynajmniej dotychczas nie opowiadała. Choć nie grzeszy siłą, jest bardzo odważna. Boi się wielu rzeczy, wielu kotów, wielu sytuacji. Mimo to potrafiłaby stanąć w obronie swojej rodziny. Nawet gdy miałaby stracić swoje życie.


[Obrazek: sMn5tYc.png]
Olchowy Listek

Wiek: 81

Opis wyglądu: Uchodzi za jedną z najwyższych kotek w klanie, a wrażenie to potęguje długa, biała sierść, od której na głowie, grzbiecie i ogonie odcinają się czarne i rude łaty; jest średnio umięśniona, lecz lekka, smukła i pełna wdzięku. Za sprawą heterochromii jej oczy również wyróżniają ją spośród innych kotów - lewe oko, po rudej stronie pyska, jest błękitne, natomiast prawe, po czarnej stronie - jest w odcieniu złota. Mały, trójkątny nos jest w odcieniu pudrowego różu, podobnie jak opuszki łap wojowniczki oraz wnętrze jej uszu, które ukryte jest pod długą, białą sierścią pokrywającą jej małe uszy. Głowę ma proporcjonalną, kark mocny, łapy długie i silne.
Gęsta kryza ciągnąca się od nasady szczęki aż po barki jest czarna, podobnie jak grzbiet, ogon zaś porośnięty jest przyjemną w dotyku, najdłuższą na całym ciele rudą sierścią.

Charakter: Jedna z tych istot, które ciężko zapomnieć. Jest dosłownie wszędzie, zupełnie tak, jakby posiadła zdolność klonowania samej siebie i wykorzystywała to do pojawiania się w każdym zakątku ziemi Klanu Gromu. Gadatliwa, pysk się jej nie zamyka, a wręcz przeciwnie – wydobywają się z niego tysiące słów na sekundę, niekoniecznie nawet mądre czy sensowne. Zupełnie tak, jakby mówiła tylko po to, by mówić. Nie znosi ciszy, dlatego wypełnia ją własnym głosem, nie bacząc na to czy innym to pasuje. Zdarza się, że swoim zachowaniem przypomina nierozgarniętego kociaka, chociaż potrafi jeszcze zachować powagę w niektórych sytuacjach. Pewna siebie, daleko jej do strachliwej, nieśmiałej kotki. Czasami nawet nie problem posądzić ją o zawyżoną samoocenę. Mimo to nie uważa siebie za lepszą od innych. Jest całkiem przyjazną, miłą osobą, ale jednocześnie skorą do wręcz przesadnej obrony własnego zdania. Swoich przyjaciół, rodzinę trzyma blisko siebie, zazdrośnie wręcz, jakby bała się, że pewnego dnia ją po prostu zostawią.Historia: Ojciec zniknął niedługo po narodzinach kociąt, przez to nie były w stanie go poznać. Był to pierwszy miot Kromki, dlatego nie wiedziała, za co się złapać. Szczególnie, że musiała od tamtej chwili radzić sobie sama. Pomimo trudów codziennego życia dawała sobie doskonale radę sama, starając się wychować swoje dzieci najlepiej, jak potrafiła w takich okolicznościach, chociaż wielokrotnie myślami powracała do życia zanim odeszła razem z Jaskrem od dwunogów. Kiedy kocięta były wystarczająco dużo, aby móc samodzielnie iść, ruszyła z nimi w stronę Grzmiącej Rzeki, którą musieli przekroczyć przez Śliskie Skałki. Kocięta bezpiecznie dostały się na drugi brzeg, ale… Coś poszło nie tak. Kromka podczas eskortowania ostatniego z nich poślizgnęła się na jednym z głazów, wpadając do nurtu rzeki. Zdołała ją ujrzeć Sójczy Śpiew, która po stracie partnera zdecydowała się na zwiad po brzegu granicy z terenami niczyimi. Pomimo wysiłku, jaki wniosła w próby ratowania życia kotki, nie zdołała jej wyłowić. Po chwili dołączyła do niej Olchowy Listek, która dostrzegła chowające się w krzakach kociaki i zaprowadziły je do klanu. Obie wstawiły się u Błyskającej Gwiazdy obiecując, że wychowają znajdy na godnych klanowiczów.
Nie są oficjalnie parą, chociaż wspólne wychowywanie kociąt jest dla nich zupełnie innym doznaniem. Obie mają ten sam cel – jak najlepsze zajęcie się kociakami, jednak chcą do niego dojść różnymi drogami. Sójczy Śpiew woli opowiadać historie z kociarni, zaś Olchowy Listek chętnie oprowadza kocięta po obozie i zachęca ich do interakcji z klanem. Pomimo, że czasem wybuchają pomiędzy nimi konflikty, potrafią je załagodzić dla dobra potomstwa nieznanej im kotki.


Jest możliwość wcielenia się w szóstkę-siódemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak. W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę-szóstkę rodzeństwa, rodzicami są Kromka i Jaskier, a wychowywani są w Klanie Gromu przez Sójczy Śpiew oraz Olchowy Listek.

Miot przeznaczony jest TYLKO dla nowych i powracających użytkowników. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótko- lub długowłose. Bure, czarne, niebieskie, z pręgami (tygrysie, klasyczne) lub bez. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota. Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze).
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Syn Stokrotkowej Łąki posiada wysokość średniego dorosłego kota. Kości są nietrudne do zauważenia, szczególnie przy żebrach, choć to nie oznacza brak formy fizycznej, posiada rozwinięte mięśnie, również widoczne, gdy się porusza. Krótka sierść pokrywa całą jego sylwetkę, ona posiada rudy kolor, udekorowana ciemniejszym odcieniem pręgami i również zakłócona białymi zaznaczeniami. Białe łaty futra można je ujrzeć na pyszczku, nie nasuwając się na nos, przy gardle, pod brzuchem i również przy palcach tylnych łap, również można ujrzeć kontynuację białego koloru przy początku ogona, przy dolnej części. Łapy ni za krótkie, ni za długie, w sam raz pasujące to Mchowego Futra i do jego tułowia, jak i również pyszczek, którego koronuje różowy nosek. Zielone ślepia rzadko, kiedy lśnią szczęściem i dumą, tylko są w stanie wyrażać żal i ból, lecz ja we wszystkim, istnieją wyjątki.
Chciałabym się zgłosić na jedno miejsce, kocię będzie miało na imię Chwast.
ᴳᴬᴹᴱ ᴼᵛᴱᴿ
Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 20/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Czarna jak smoła kotka. Zdobi ją para zielono-żółtych oczu. Na lewym policzku posiada bardzo wąskie, niewidoczne gołym okiem zadrapania, a na barku rozciętą skórę. Lekko wychudzona, z szeroko rozstawionymi nogami.
Brałabym, ale posty
ded
Statystyki - lvl: 2 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 4 | Zm: 3 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 90/150
Stat. Med. - lvl: 69 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Wężowa Łapa dołączyła do grona najwyższch kotów w klanie, co spowodowane jest zapewne całkiem długimi łapami i dość pokażnymi gabarytami ogólnymi. Ma budowę atletyczną; pod skórą wyraźnie rysują się wyrobione mięśnie, któymi mógłby poszczycić się doświadczony wojownik. Nie posiada wiele tkanki tłuszczowej, jest szczupła, co pozwala jej pozostawać nie tylko silną, ale i zwinną. W wykonywaniu uników i poruszaniu się z charakterystycznym dla niej płynnym, chodem, podczas którego łapy stawiane są pewnie, pomaga również długi, biczowaty ogon. Futro kotki jest krótkie, barwy rdzawej. Jedynymi wyjątkami jest biały pyszczek kotki oraz onyksowo czarna, ciągnąca się wzdłuż linii kręgosłupa pręga. Całości dopełniają spore oczy o jadowicie zielonej barwie, zazwyczaj patrzące na otoczenie ze zdecydowaniem i determinacją... Nos kotki jest ceglastoczerwony, zaś opuszki łap przybrały tą samą barwę, co pręga kotki.
Aaaale miot!!!!

/Grzmot, ale to i tak jest miot dla nowych/powracających, więc.
[Obrazek: 0LiGx63.png]
PAIN! you made me a, you made me a believer, believer
PAIN! you break me down and build me up, believer, believer
PAIN!_»_oh let the bullets_f l y, oh let them_r a i n_«
PAIN! you made me a, you made me a believer, believer
Statystyki - lvl: 4 | S: 16 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 260/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Kremowy, tygrysio-pręgowany, o brązowych oczach. Wącha kwiatki od spodu.
oh my!! Burza ukocha swoje... rodzeństwo? Tak jakby
I think of you from time to time
m o r e than I thought I would
you . were . just . too . k i n d
and I was t o o young to know
that's a l l that really matters

I WAS A FOOL
Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 80/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Może i z charakteru nie jest czarujący, ale z wyglądu - jak najbardziej. No, może ma nieco smętną twarzyczkę, ale wyrósł na dużego, smukłego kocura. Zapowiadał się na kogoś tłustego i raczej grubego, ale księżyce spędzone jako samotnik dały się we znaki. Jego ciało pokrywa długie, srebrzyste futerko zdobione klasycznymi, czarnymi prążkami. Od pyska, przez szyję, pierś i brzuch, a kończąc na czubku ogona ciągnie się białe znaczenie. Ma również białe skarpetki na każdej z łap. Na końcu uszu ma raczej krótkie, czarne pędzelki. Jego oczy zaś w większości są jasno-brązowe, ale gdzieniegdzie znajdują się zielone "nitki". Jego nosek jest czerwony, z czarną otoczką.
/cicho
<div class='chrzo'>
<span class='tekst1'>s i t b a c k , r e l a x , e v e r y t h i n g a t t a c k s</span>
<span class='tekst2'>anxious, your heart rate is in a state</span>
sunshine is too bright for your eyes
you lay wide awake 'cause sleep never came

<span class='tekst3'>there's a panic in you</span>
there's a panic in myself
talkin' heads, inside our heads
and they try to bring me

<span class='tekst3'>DOWN</span>

</div>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Cinzel&family=Kaushan+Script&family=Open+Sans+Condensed:wght@300&display=swap" rel="stylesheet">
<style> .chrzo { width: 500px; height: 185px; background: url('https://38.media.tumblr.com/018779a9e32daead1a9f245c2fdea6e7/tumblr_nu28mt4GCd1tf5enfo1_500.gif'); border: solid 1px black; box-shadow: 0 0 6px black;} .tekst1 { font-family: 'Open Sans Condensed';} .tekst2 {font-family: 'kaushan script'; text-shadow: 0 0 3px white;} .tekst3 {font-family: 'cinzel';} </style>
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 140/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#7
Wygląd
To już nieistotne
ŁATKA UKOCHA AAAA
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me
then everything's alright
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Borsucza cechuje się dość drobną posturą ciała. Jest też chuda, jednak nie da się tego na pierwszy rzut oka zauważyć, ponieważ fakt ten skrzętnie ukrywa jej półdługie czarno-białe (i od jakiegoś czasu trochę zaniedbane) futro, nakrapiane na grzbiecie brązowymi plamami o różnych wielkościach. Łaciatą mordkę wojowniczki zdobi para złotych ślepi. Prócz tego posiada ona również pędzelki na uchu oraz długi, puszysty ogon.
Dobra, ten miot jest zbyt kuszący, WIĘC...
Chciałabym zaklepać miejsce, jeśli mogę. Dziś/jutro założę konto!
.it began with a whisper in my ear, "I think it's time."
suddenly xall xwe held dear was on the line as your
heart, xmeasured xin xmountains, f̶e̶l̶l and climbed.
“you're okay, you're okay, you're okay. we’re okay.”
amen.

Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 3 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 100/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Mysz to całkiem ładna, szczupła kotka o zgrabnej sylwetce i długich łapach. Jedna z najwyższych kotów w klanie. Posiada zadbane, puszyste i miękkie futerko w kolorze ciemnej szarości na grzbiecie, zaś na brzuchu, łapach, pyszczku i szyi stopniowo przechodzące w płowy (niebieski abisyńczyk). Jej kolejną cechą charakterystyczną jest długi, puszysty ogon, na którym futerko wydaje się być jeszcze bardziej puchate. Pyszczek kotki ma smukły, nieco trójkątny kształt, zaś zdobi go para dużych, szeroko rozstawionych uszu, dwoje okrągłych, zielonych oczu oraz ciemnoróżowy nosek otoczony białymi wąsami. Nie zapominajmy też o wiecznym uśmiechu. Po mamie odziedziczyła ładny, melodyjny głos.
Omg będę mieć przyszywane rodzeństwo
You taught me the courage of stars before you left
How light carries on endlessly even after death
[Obrazek: vk70qUn.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 12 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 360/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Niebo, jak każdy inny kociak przypomina na tym etapie kluskę. Dobra, może jest delikatnie chudszy, ale cicho. Jego całe ciałko pokrywa krótka(acz puchata!) sierść która jest... bura. Kocurek jest najzwyklejszym brązowym kociakiem w tygrysie prążki. Jego plama jest ciągnięta od kącików, jak na razie, niebieskich oczu przez całe ciało aż do końcówki ogona, która jest biała. Tylko jeszcze na jego przedramieniu, do połowy ramienia(od wewnątrz) ciągnie się plama, oraz delikatne zabarwienie koło nosa(z prawej strony), który jest różowo-czarny. Cała reszta jest biała. Cały ten obraz niszczy podnoszące się, raz na jakiś czas futerko. A jest to spowodowane tikiem nerwowym, które na stałe zagościło w ciele, w przyszłości, bursztynowookiego kocurka.
Niebo was ukocha
[Obrazek: plNDrbA.png]
kłe kłe
Statystyki - lvl: 0 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Jego wygląd zdecydowanie podkreśla charakterek figlarnego i ciekawskiego męczyduszy. Niewielki, uroczy kociak, raczej drobnej budowy, jednak kontur jego ciała zniekształca długie, puszyste lekko pokudłaczone futro, które sprawia, że wygląda jak kuleczka. Jest bury, klasycznie prążkowany z białymi plamami na pyszczku, piersi i łapkach, przypominające stopki. Oczka ma szaro niebieskie, ceglasty nosek i różowe poduszeczki łap.
Czy mogłabym zgłosić jednego kocurka?
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 100/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Postraszyli, że lepszych okazji prędko nie będzie, więc z chęcią zaklepię miejsce jeśli jeszcze jakieś są ;p
Waham się jeszcze co do płci.
Jestem też nie bardzo w temacie nazewnictwa, więc nie chciałabym się powtórzyć z czyimś imieniem albo wyskoczyć z czymś nierealistycznym, najchętniej wybrałabym spomiędzy Jaskółki, Jerzyka, Chabra, Jemioły, Zielonka, w tej kolejności (właśnie pomyślałam o Motylku, ale znając życie ktoś przy nadawaniu imienia poszedłby w heheszki i zostałabym "Motylą Nogą"...). Da ktoś znać czy te imiona były/są już wykorzystane?
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#13
Wygląd
Wężowa Łapa dołączyła do grona najwyższch kotów w klanie, co spowodowane jest zapewne całkiem długimi łapami i dość pokażnymi gabarytami ogólnymi. Ma budowę atletyczną; pod skórą wyraźnie rysują się wyrobione mięśnie, któymi mógłby poszczycić się doświadczony wojownik. Nie posiada wiele tkanki tłuszczowej, jest szczupła, co pozwala jej pozostawać nie tylko silną, ale i zwinną. W wykonywaniu uników i poruszaniu się z charakterystycznym dla niej płynnym, chodem, podczas którego łapy stawiane są pewnie, pomaga również długi, biczowaty ogon. Futro kotki jest krótkie, barwy rdzawej. Jedynymi wyjątkami jest biały pyszczek kotki oraz onyksowo czarna, ciągnąca się wzdłuż linii kręgosłupa pręga. Całości dopełniają spore oczy o jadowicie zielonej barwie, zazwyczaj patrzące na otoczenie ze zdecydowaniem i determinacją... Nos kotki jest ceglastoczerwony, zaś opuszki łap przybrały tą samą barwę, co pręga kotki.
Jeśli chodzi o Motyle, mamy Motyle Skrzydło i Motyli Lot, więc... Odradzała bym.
Jedna Jaskółka jest w tej chwili w cieniu.
Jerzyka w tej chwili nie ma, to samo z Jemiołą ( w ogóle Jemioła jest super!), Zielonka też nie. Tych imion nie było chyba na forum od niemal roku, bo tyle gram na arci. Zwróć tylko uwagę na opcje przy imionach terminatorskich/wojowniczych.
Swoją drogą, witamy na arci!
[Obrazek: 0LiGx63.png]
PAIN! you made me a, you made me a believer, believer
PAIN! you break me down and build me up, believer, believer
PAIN!_»_oh let the bullets_f l y, oh let them_r a i n_«
PAIN! you made me a, you made me a believer, believer
Statystyki - lvl: 4 | S: 16 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 260/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Jakby co post gościa powyżej to ja. Mam tu straszny problem z internetem, będę w domu dopiero późnym wieczorem i wtedy dam radę założyć konto i w ogóle funkcjonować na forum jak cywilizowany człowiek. Przyszłam tylko się zgłosić, że życzę.

A Chaber? Waham się teraz głównie między Jerzykiem, Chabrem i Jemiołą.
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#15
Wygląd
wrak kota z futrem lśniącym gwiazdami
Chaber mamy w Rzece. A Jemioła brzmi 18/10
Wgl witamy na kotkach
l a s t thing i remember ....-..,.. i was running .,.for the door
i had to f i n d the passage back to the place.. i was before
relax - said the night man, we are programmed to receive
you can check out any time you like

but... you... can... n e v e r... l e a v e
Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 345/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 44/100
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości