Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Kwiatowa Przełęcz x Kwitnący Jar
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.Rodzicami są Kwiatowa Przełęcz oraz Kwitnący Jar:


[Obrazek: FckVyca.png]

Imię: Kwiatowa Przełęcz
Płeć: Kotka
Wiek: 61

Wygląd: Drobna koteczka o dużych, bladoniebieskich ślepiach, przez które wygląda jakby była wiecznie wystraszona. Jej wąski pyszczek wygląda bardzo młodo, przez co często wprowadza koty w błąd, gdy oceniają jej wiek. W żadnym wypadku nie zalicza się do klanowych gigantów, gdyż tym, z odrobiną wysiłku, mogłaby przechodzić pod brzuchami. Jej krótkie, szczupłe łapki bez trudu utrzymują lekkie niczym piórko, wątłe ciałko, pokryte długą sierścią o niezwykle specyficznych i pięknych zarazem kolorach. Szylkretowa szata Kwiatowej Przełęczy jest przede wszystkim jasna i łączy w sobie zarówno bazę srebrzystą, jak i mlecznobiałą, które posiadają na sobie ciemniejszy nalot, kolejno niebieski i kremowy, przez co wygląda niczym pastelowa mozaika. Jej podbródek, pierś i brzuch są całkowicie skąpane w śnieżnej bieli, podobnie jak i niewielkie skarpetki u łap przednich i tylnych, obejmujące tylko i wyłącznie palce. Bardzo charakterystyczny jest również jej ogon, którego tak właściwie nie ma, gdyż wiele księżyców temu, gdy wojowniczka była jeszcze terminatorką, miała tragiczne w skutkach starcie z lisem, który pozostawił po sobie pamiątkę. Jej prawe udo i śródstopie natomiast pokryte są wielkimi, łysymi bliznami, które, ku jej niezadowoleniu, są wyjątkowo dobrze wyeksponowane. Kwiatowa Przełęcz do dziś utyka, choć nie przeszkadza jej to w wypełnianiu obowiązków.

Charakter: Od maleńkości była naiwna i łatwa do zmanipulowania, a wraz z upływającymi księżycami nic się nie zmieniało. Jest wojowniczką niezwykle uczuciową i kochliwą, z wielkim zaparciem poszukującą ciepła i bezpieczeństwa u innych, a jej łatwe do zranienia serce często roni łzy, których się wstydzi. Szybko się przywiązuje, jest zawsze chętna do pomocy i wsparcia, a za “przyjaciółmi” wskoczy w ogień, nawet jeśli jest przez nich wyszydzana. Cały problem Kwiatowej Przełęczy zawiera się w jej przykrej relacji z ojcem, przez którego w młodości została odtrącona i źle potraktowana. Ciągle poszukuje akceptacji, żyjąc w strachu, że nie będzie w stanie sprostać oczekiwaniom klanu. Zawsze stara się dopasowywać do aktualnego towarzystwa, przyjmując ich sposób mówienia i światopogląd, choć w rzeczywistości jest jej z tym wszystkim niezwykle ciężko i nie czuje się szczęśliwa we własnej skórze. Stara się uśmiechać i dostarczać każdemu radości, nawet jeśli jej mały świat już dawno pochłonęły czarne, depresyjne barwy. Samotność jest dla Kwiatowej Przełęczy niezwykle mordercza, bowiem wtedy w jej głowie wszystko traci sens, a najlepszym wyjściem byłaby po prostu śmierć. Uważa, że w Gwiezdnym Klanie byłaby po prostu szczęśliwsza. W kupie trzyma ją tylko i wyłącznie Kwitnący Jar, który jest w mniej-więcej wieku jej ojca. Odnalazła u boku kocura bezpieczeństwo i ciepło, którego nigdy nie doświadczyła. Wie, że koty w klanie nie popierają tego związku, lecz to właśnie dzięki kocurowi i jego miłości nadal tu jest i walczy o samą siebie, ciesząc się, że ma w nim wsparcie i pociechę.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.[Obrazek: QdAyioA.png]

Imię: Kwitnący Jar
Płeć: Kocur
Wiek: 95

Wygląd: Kocur jest postawny i barczysty, choć nie należy do największych - oscyluje raczej w okolicach przeciętności, lekko ocierając się górną poprzeczkę. Masy i objętości jednakże uzyskuje dzięki swojemu wyjątkowo grubemu i długiemu futru, które w dotyku jest bardzo nieprzyjemne i szorstkie, a także nieco zmatowiałe. Przybiera ono odcień srebrzysty, przepasany czarnymi, grubymi pręgami, które na tułowiu i udach tworzą finezyjne zawijasy, by dalej, na łapach, zamienić się w bardziej zwykłe i cienkie. Jego podbródek jest biały, podobnie jak i gardło oraz pierś, gdzie powstała rozlana, mocno odznaczająca się plama. Charakterystyczną cechą wyglądu Kwitnącego Jaru jest jego krzywa szczęka, która wysuwa się do przodu, przez co jego prawy dolny kieł zawsze wystaje na zewnątrz. Wygląda przez to nieco groźniej, choć duże, oliwkowozielone oczy zawsze patrzą na świat łagodnie.

Charakter: Urodzony przywódca i prawdziwa dusza towarzystwa. Kwitnący Jar od zawsze był w centrum uwagi i do dziś świetnie dogaduje się z kotami. Potrafi rozwiązywać konflikty, a jego wielka charyzma i jeszcze większy dystans do siebie tylko mu w tym wszystkim pomagają. Nigdy nie ucieka od odpowiedzialności i często bierze na swoje barki konsekwencje, które powinny spaść na kogoś innego. Jest wyczulony na wszelkie przejawy niesprawiedliwości i okrucieństwa, przy czym może się również pochwalić dużą empatią i współczuciem, co wpędziło go w bardzo nietypową relację z Kwiatową Przełęczą, którą, mimo różnicy wieku, kocha w sposób romantyczny i nie byłby w stanie jej opuścić. Jest typowym aktywistą. Bardzo przykłada się do życia i funkcjonowania klanu, a także zawsze jest chętny do nadprogramowego patrolu oraz polowania. Stara się utrzymywać dobre relacje z terminatorami, a jeszcze lepsze z kociętami, którym często użycza swojej wiedzy, będąc w stanie poruszać nawet bardzo intymne i wstydliwe tematy, które matkom przychodzą z trudem. Nigdy się nie zdarzyło, by zostawił kogokolwiek w potrzebie, o czym świadczy jego bohaterski ratunek Kwiatowej Przełęczy, gdy została zaatakowana przez lisa. Jest gotów ryzykować życiem dla dobra swoich bliskich i zawsze stanie w ich obronie.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Przez długi czas Kwiatowa Przełęcz i Kwitnący Jar nie planowali decydować się na drugi miot kociąt. Byli szczęśliwi ze swoimi obecnymi dziećmi, zwłaszcza z Białą Burzą oraz Sztormowym Pazurem, którzy wyrośli na cudownych wojowników z których rodzice byli bardzo dumni i z którymi relacja była dla nich bardzo ważna. Nawet mimo tego, iż srebrna córka wielokrotnie sugerowała im, że chciałaby młodsze rodzeństwo. Dopiero, gdy i oni zapadli się jak kamień w wodę, pozostawiając matkę i ojca w Klanie całkiem samych, Kwiatowa Przełęcz wiedziała, że to pora, po raz kolejny, powiększyć rodzinę. Musiała się pogodzić z faktem że ukochana córka i syn już nie wrócą, a jej samej brakowało bliskości i miłości jej dzieci. W dodatku jej partner starzał się z każdym księżycem i nieubłaganie zbliżał się do wieku, w którym miał dołączyć do starszyzny. Samej kotce to nieszczególnie przeszkadzało, bowiem wiek Kwitnącego Jaru nie był dla niej problemem, ale chciała, by ich dzieci mogły zaznać miłości i opieki ojca. Ten natomiast niedługo będzie bliski odejścia na Srebrną Skórkę z przyczyn całkowicie naturalnych.
Kwitnący Jar nie musiał być długo namawiany przez partnerkę, jak i długo nie musieli się o kocięta starać. Już kilka księżyców po wyrażeniu przez Kwiatową Przełęcz chęci posiadania drugiego miotu kociąt, ta zaszła w ciążę. Musiała jednak przyznać, że nie czuła się najlepiej. Była kocicą drobną i niezbyt silną, a chyba kolejny raz trafił jej się miot większy niż trzy kocięta. I to była prawda. Mimo, że nie obyło się bez trudności, to kotka w końcu donosiła swoje dzieci i wydała na świat szóstkę nowych szkrabów. Taka sama liczba, co poprzednim razem, ale i ona i jej partner byli szczęśliwi z takiej liczby, jak i szczęśliwi, że samej Kwiatowej Przełęczy nie stała się podczas ciąży i porodu żadna większa krzywda. Oczywiście, łatwo nie było, to musieli przyznać. Kotka czuła się źle, była osłabiona i zmęczona, a podczas porodu bardzo krwawiła, ale przeżyła i szybko dochodziła do siebie wraz z pomocą pozostałych matek w Klanie Rzeki. Wszyscy pamiętali śmierć Mysiego Kroku, która nie była w stanie odbudować swoich sił po urodzeniu miotu dużo za dużego na jej możliwości, dlatego teraz każdy chuchał i dmuchał na Kwiatową Przełęcz by upewnić się, że ta sobie poradzi i nic jej nie jest.
Jeśli chodzi o same kocięta, to nie mogły trafić lepiej! I matka i ojciec chuchali na nie i dmuchali, troszcząc się o nie, i starając się wychować na cudownych i silnych wojowników, którzy mogliby pójść w ślady ich zaginionego starszego rodzeństwa. Kwiatowa Przełęcz pamiętała to, jak wielką traumę zostawiło na niej wychowanie jej własnego ojca i jak bardzo nie chce powtarzać jego błędów, dlatego z łatwością przychodziło jej nieco rozpuszczanie swoich dzieci, Kwitnący Jar natomiast nie miał serca jej na to nie pozwalać, i skupiał się na nauce dzieci wszystkich przydatnych do życia umiejętności, wiedząc, że ze swoim wiekiem, być może, na więcej już nie będzie miał okazji.
Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek na początek stycznia: 1 księżyc). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, szóstkę rodzeństwa ze starszego miotu (Biała Burza, Sztormowy Pazur, Ruda Łapa, Burza, Biały, Kwaśny) a rodzicami są Kwiatowa Przełęcz i Kwitnący Jar.

Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Szron → Grad (NPC*)
x Kremówka (już gra)
x Forsycja (już gra)
x Oleander (już gra)
x MrózBerberys (już gra)
x LódZawilec (już gra)

*postać „od-zera” usunięta z adopcji ze względu na wiek, a następnie przemianowana na NPC.


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Tylko długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, czarne złote pręgowane, czarne złote cieniowane/szynszylowe; niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie złote pręgowane, niebieskie złote cieniowane/szynszylowe; szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, czarno-rude złote pręgowane*, czarno-rude złote cieniowane/szynszylowe*, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, niebiesko-kremowe złote pręgowane*, niebiesko-kremowe złote cieniowane/szynszylowe*); rude, rude dymne, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*; kremowe, kremowe dymne, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*; białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia.
Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Ciałko kocura, niczym przeciętny kociak, posiada większy tułów niż łapki, na których w końcu zaczyna się w miarę sprawnie poruszać. Ciało syna Kwitnącego Jaru jest pokryte długim, miękkim oraz zadbanym futrem, który posiada srebrną barwę wraz z ciemnymi pręgami, które przypominają te należące do tygrysa, chociaż nie są całkowicie czarne jak te należące do tego drapieżnika. Ślepia jak na razie posiadają szaro-niebieską barwę.
To ja poproszę miejsce!
[Obrazek: BJyArzJ.gif]

[ I come packed with eleven damn shots ]

I claim this city and I take your spot
Stay thinking about a white one
Thinking about a bright sun
That I changed straight from the dark shi'
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 10/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Oczywiście, już cię dopisuję. Możesz pisać KP :piona:

[Obrazek: Oq9qGZC.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 30/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
Trochę wyższa niż przeciętny kot, krótkowłosa, bura, tygrysiopręgowana kotka o białych łapach, końcówce ogona, brzuchu i przy żuchwie. Płomiennooka.
Jeśli bym mogła, to czy można mnie też dopisać? :O: :
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 5 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 70/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Oczywiście, już cię dopisuję. Możesz zakładać konto :piona:

[Obrazek: Oq9qGZC.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 30/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Ruda, drobnej budowy, krótkowłosa szylkretka, z przewagą koloru białego. Oczy szaroniebieskie i puste z powodu ślepoty, ma bliznę na uchu.
A niech to, szkoda że nie poczekałam z dołączeniem do Wichru.... No nic, będzie jeszcze kiedyś okazja dostać się do Rzeki
...
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 9 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 60/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#7
Wygląd
Kociątko to ma bardzo szykowne kształty! Chociaż kogo ja próbuje oszukać... w gruncie rzeczy Trucizna jest stosunkowo mała, ot ciut poniżej przeciętnej kociej miary, a do tego brakuje jej szerokich barów i potężnych pokładów muskułów. Jest chuda i drobna, ale za to bardzo gibka i zwinna, zupełnie niczym mała żmija którą bądź co bądź jest. Długie łapy i jeszcze dłuższy biczowaty ogon o sporej ruchliwości to jej cechy charakterystyczne, podobnie jak łabędzia szyjka na której utrzymuje się wąski łeb o kaciastych rysach. Ostre spojrzenie towarzyszy jej niemalże non stop i mrozi krew w żyłach swoją szaroniebieską barwą... do czasu. Z biegiem księżycy nabierze jadowitego odcienia żółci, którym będzie przytruwać innym krew, ale póki co możesz się jeszcze rozpływać nad rozkosznością jej nudnego, krótkiego futerka, które jest bure i pełne grubych klasycznych zawijasów.
Proszę o miejsce tutaj *strzepuje kurz z krzesełka*
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Mleko to kotka o błękitnych jak niebo oczkach i mlecznym, białym futerku. Jest ona dość normalnych gabarytów, taki na Klan Cienia, posiada mocne łapy oraz długi ogon. Jej futerko jest krótkie, dosyć puszyste i miłe w dotyku. Jej pyszczek zdobią długie, białe wibrysy. Ważne w wyglądzie mleka jest fakt, że ma ona naderwane lewe ucho.
Oczywiście, możesz pisać KP! :
[Obrazek: mini-graphics-food-and-drinks-027148.gif]
tell me did you sail across the sun
did you make it to the milky way
to see the lights all faded
and that heaven is overrated
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 145/200 (IV)
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Forsycja jest długowłosą, czarną złotą pregowaną (klasycznie) kotką o długich nogach. Posiada dość szorstkie futro i długi ogon, zakończony dość owalnie. Rozjaśnienia na jej futrze pojawiają się na szyi, pod pyskiem, brzuchu i wewnętrznej części łap. Pysk kotki jest odrobinę krótszy od reszty, jednak ostry na końcu, przy jasnym, różowym nosie. Oczka, na ten moment szaro-niebieskie, z czasem zmienią się na żółte. Uszy są spiczaste, ustawione na górze głowy, a na nich przebywają przekręcone w bok pędzelki.
Hej! Chciałabym prosić miejsce w miocie Kwiata i Jaru ^^
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 45 | W: 55 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#10
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
W porządku, dopisuję :piona:

[Obrazek: Oq9qGZC.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 30/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Sucha Łapa mimo że od zawsze była wysoka i szczupłe zbudowana teraz jest to jeszcze bardziej widoczne. Długie nogi kotki są całe czarne i dość patykowate. Długie czarno-rude futro jest długie i zwykle zadbane. Oczy córki Jaskółczego Głosu są złote.
Mogę miejsce?
[Obrazek: rCxvz7q.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 65/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Kotka niewiele się zmieniła, chociaż jej wzrost dobił do tej średniej normy. Pod długim, czarnym dymnym futrem kryją się mięśnie, które wyrobiła na treningach. Spiczaste, ostro zakończone uszy są porozstawiane po bokach głowy, a na ich końcach widnieją pędzelki. Smukły pyszczek prezentuje ciemny nos, a nad nim można zauważyć zaokrąglone, żółto-zielone ślepia. Futro stara się utrzymać w dobrym i ładnym stanie, myjąc je dość regularnie. Jaśniejsze przebłyski pojawiają się na szyi, na brzuchu i biodrach, na ogonie.
poproszę o miejsce, jeśli można :00 super miocik!
Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 100/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#13
Wygląd
Zboże jest małym kotem. Ba, wręcz jednym z najmniejszych. Ewidentnie wdało się w mamę ze swoją wielkością, bo pomimo swojego wieku wciąż wygląda jak taki ledwo co terminatorski podrostek. A jakby tego brakowało to jej drugą właściwością jest to, że jest długie i wąskie. Długie kościste łapy na długim tułowiu, z długim ogonem który wiecznie sterczy do góry. Pewnie gdyby nie jej intensywnie rude krótkie futro, pokryte tygrysimi pręgami, to by łatwo po prostu rozpłynęło się w powietrzu od swojej mikrości. Za to mordę ma dość zwykłą, z takimi o typowymi bursztynowymi oczami, różowym nosem i białymi wąsami. Pewną dozę ciekawości do wyglądu Zboża dodaje brak lewego ucha. Kiedyś było uszczerbione, ale ostatecznie Zboże miało pecha by stracić je zupełnie. Gdzieś pod futrem schowana jest cała gama blizn, które Zboże zawdzięcza samotnikom mieszkającym na osiedlu dwunogów, ale nie są to blizny na tyle duże, by dało się je łatwo zauważyć. Ot, w paru miejscach jej futro jest odrobinę mniej gęste, to tyle.
Sucha Łapa zrezygnowała z miejsca w miocie, więc Borówka wskakuje na to miejsce i może iść pisać KP. C:
MY DRESS IS ON FIRE
⭑ ⭑ ⭑ ⭑

and I hurl myself, I heal myself, I drag myself
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxlike a rug in the rain
and my S A I N T she is dancing
as every step I choose to take begins to
𝕤𝕖𝕥 𝕥𝕙𝕖 𝕨𝕠𝕣𝕝𝕕 𝕒𝕗𝕝𝕒𝕞𝕖
Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 195/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 41/100
#14
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Miot został poszerzony o jedno miejsce, ze względu na dodatkowego chętnego :lgbt: Temat z miotem zaraz zostanie pod to edytowany, i proszę obecne osoby grające w tym miocie o uwzględnienie w historii postaci, że kociąt jest 6, a nie 5.

Miłej gry.

[Obrazek: Oq9qGZC.png]
W tamtą grudniową noc królowie trzej
Przyszli i nic nie znaleźliStatystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 30/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#15
Wygląd
Mała, smukła kotka o drobnej budowie i dużych, zielonkawych oczach. Ślepia zdają się wręcz emanować ciepłem, wewnętrznym spokojem, życzliwością, w jej przypadku całkowicie odzwierciedlając duszę. Szaro-bura, raczej krótsza, niż dłuższa sierść przeplatana jest ciemniejszym futerkiem, tworzącym tygrysie pręgi. Najwyraźniejsze na mordce, ozdabiają ją wraz z wąsami. Jaśniejszy odcień szarości przyjmują końcówki łapek, podbrzusze oraz pyszczek. Spośród innych może wyróżniać ją lewe, ciemniejsze ucho, dzięki któremu łatwo rozpoznać jej sylwetkę z daleka.
w miocie zwolniło się jedno miejsce, zapraszamy! :piona:
kie­dy leżę nie na­da­ję się do wsta­nia
le­że­nie za­pusz­cza ko­rze­nie
nie wie­rzę w po­ru­sza­nie się
za­wsze do wy­rwa­nia
zie­lo­ny
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości