Korzenna Łapa

Data rejestracji:
05.09.2021
Data urodzenia:
ukryto (19 lat)
Czas lokalny:
09.12.2021, godzina 15:36
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
Wczoraj 23:04
Razem postów:
83 (1 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
4 Dni, 6 Godzin, 48 Minut
Klan:
Wicher
Księżyce:
8 [początek grudnia]
Wygląd:
Pewnym jest, że Korzeń dzięki swojej aparycji nie wyrośnie na małego, a wręcz przeciwnie w przyszłości ma zadatki na wysokiego terminatora i jeszcze wyższego wojownika.
Kociak jest duży i szeroki, przez co wygląda dość prostokątnie, posiada barczyste ramiona, masywne łapki, dużą klatkę piersiową i na pewno przerasta każdego w swoim wieku.
Jego jednolicie niebieskie futerko, które nie dość, że jest długie to jeszcze bardzo puszyste, dodaje mu jeszcze więcej objętości... a raczej dodawałoby gdyby nie fakt, że często jest posklejane i brudne. Pyszczek kociaka jest proporcjonalny do reszty ciała – czyli po prostu duży, ale nie odejmuje to z wyglądu, ot co! Nosek czarny jak noc, bardzo ładnie kontrastuje z białymi wibrysami, a oczka wielkie i pełne zadziorności z takim typowym błyskiem, jeszcze niewybarwione, ale w przyszłości będące pomarańczowo-brązowe. No i oczywiście gdyby zebrać tak parę typowych cioteczek to od razu obrzuciłby go komplementami jakim to on przystojnym kocurkiem nie jest, a już w ogóle jaki cudowny będzie gdy dorośnie, oj oj!
Płeć:
kocur
Matka:
Roziskrzona Noc!
Ojciec:
Jaśniejący Płomień! (wujotatko)
Charakter:
Korzeń jak to kociak uwielbia się bawić i psocić – a w szczególności podgryzać ogon siostrze – nie za bardzo lubi słuchać starszych i dopóki porządnie się mu czegoś nie zakaże, zwyczajnie zleje ciepłym moczem wszystko co do niego powiesz. Bardzo przyjacielsko nastawiony do wszystkich (oczywiście jeśli nie prawisz mu kazania), a jeśli mu się spodobasz to możesz być pewien, że skończysz męczony dopóki mu się nie znudzisz. Zalecane nie wyrywanie sobie wibrysów z irytacji, bo przy innych spotkaniach nic z nich nie zostanie.
Posiada dość specyficzne poczucie humoru, dlatego mimo pozytywnego nastawienia lubi fukać i jeżyć się na nowo poznane koty, czekając z niecierpliwością na ich miny - im zabawniejsza tym lepiej... Chociaż bijatyki też nie odmówi. Ciężko szukać u niego choć odrobiny rozumu i zdrowego rozsądku, a każda chwila jest dla niego cenna, więc lepiej upilnować nim rzuci się do wyjścia z obozu w poszukiwaniu przygód. Bo w końcu kto jest najodważniejszy i najlepszy ze wszystkich? Oczywiście, że On.
Aha... I nie naprzykrzaj się jego siostrze, bo dostaniesz w łeb.
Multikonta:
Szyszka [KC], wcześniej: Piórko [KG/GK] Koniczynka [KRz/M]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
10
Zręczność:
5
Szybkość:
3
Zmysły:
2
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
85/100
Discord:
Eletehris#2672
Płeć:
Kobieta