Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Drobny Płatek x Krzywy Skok/Zwichrzony Ogon
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Gromu. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Drobny Płatek oraz Krzywy Skok i Zwichrzony Ogon:


[Obrazek: TsWzkvm.png]

Imię: Drobny Płatek
Płeć: Kotka
Wiek: 48

Wygląd: Niezbyt wysoka, drobna koteczka, której długie, niezwykle miękkie futro przyciąga spojrzenia, odkąd była kociakiem. Kremowa szata ma jednolity odcień, nieprzepasany żadnymi pręgami, bądź cętkami. Charakterystycznym elementem jednakże jest ciemniejszy pas, ciągnący się przez grzbiet, który gładko rozlewa się na boki i wkomponowuje w całość. Ogon kotki jest wyjątkowo długi i przypomina lisią kitę, niezwykle ruchliwą zresztą, gdyż stanowi jeden z ważniejszych środków niewerbalnej komunikacji Drobnego Płatka, podobnie jak i spiczaste uszy, osadzone na niewielkim łbie. Pysk kocicy wpisuje się w klin, pochyły do tego stopnia, że różowy nosek jest lekko zdeformowany. Charakterystyczne są także jej pomarańczowożółte, duże i lekko skośne oczy, między którymi zwieńczone jest białe znaczenie, pokrywające znaczną część pyska i policzków. Biel rozpływa się również po szyi koteczki, obejmuje część kryzy, pierś i podbrzusze, a także tworzy na każdej z łap długie skarpetki. Wojowniczkę zawsze widać z daleka, gdyż wygląda niczym chmura, stąpająca tak lekko, że wydaje się, jakby płynęła ponad ziemią, przez co w nocy zdarza jej się przestraszyć kocięta.

Charakter: Piękna i delikatna z wyglądu, a silna z charakteru. Nikt by nie przypuszczał, że Drobny Płatek będzie dążyła do zdominowania każdego kocura w klanie, który tylko odważy się spojrzeć na nią w przychylny sposób, a jednak. Kocica jest niezwykle uparta i wszędobylska, a jej przytłaczająca charyzma, urok i romantyczne umiejętności niejednego kota sprowadziły na ścieżkę, którą sobie upatrzyła. Nie jest szczególnie związana z klanem i kodeksem wojownika, co więcej uważa, że Gwiezdni są tylko i wyłącznie wymysłem jakichś słabych i zakompleksionych jednostek. Wszystkich wokół traktuje przedmiotowo, biorąc to, co chce, nawet jeśli jej się nie należy. Żyje w przekonaniu, że kocury powinny stać znacznie niżej w hierarchii, zajmując się tylko i wyłącznie dogadzaniem kotkom, które, bądź co bądź, rodziły ich w bólach. W końcu gdyby nie one to klany by nie istniały, proste. Każda zdobycz Drobnego Płatka ma inne zadanie do wypełnienia i kotka każdego swojego partnera przymusza do czegoś innego. Jej nowy nabytek jednakże, a mowa tu o Krzywym Skoku, jest na tyle krnąbrny i tchórzliwy, że przyprawia ją o bóle głowy, a te zaś doprowadzają do różnorakich kłótni. Pewna siebie kocica nie jest jednakże zbyt zżyta z czarno-białym kocurem, którego w każdej chwili może wymienić na jakiś lepszy model i… najpewniej przyjdzie taki czas, że to zrobi, w końcu i tak za jego plecami zabawia się nie tylko w klanie, ale także i na granicach. Póki co jednakże wciąż bawi się nim i jego uczuciami, gdyż wie, że Krzywy jest w niej szalenie zakochany, nawet jeśli boi się tego pokazać, przez co będzie trwał u jej boku po kres swoich dni, a jeśli nie, to pożałuje. W klanie łączą ją dobre relacje z Cichym Strumykiem, z którą spędza sporo czasu, jednak nie wiadomo, czy ich przyjaźń jest jedynie pozorna i jedna drugiej byłaby w stanie wbić pazur w plecy, czy może byłyby w stanie skoczyć za sobą w ogień.

Urodzona: w Klanie Gromu.
Pochodzenie: nieznane.


[Obrazek: Kgr59av.png]

Imię: Krzywy Skok
Płeć: Kocur
Wiek: 45

Wygląd: Wysoki kocur o postawnej sylwetce, której linie wpisują się w niezbyt zgrabny prostokąt. Ma szerokie barki, masywny kark i stosunkowo krótką szyję, a grube, długie łapy wydają się nieproporcjonalne w stosunku do ciała, podobnie jak i niezbyt ruchliwy ogon, który dziwacznie odstaje, tak, jakby był złamany. Krzywy Skok wygląda niczym taran, a każdy ruch jego dobrze rozwiniętych mięśni jest widoczny pod krótkim, czarnym futrem, które zdrowo połyskuje w zależności od padania światła. Jego głowa jest wyjątkowo okrągła, a żuchwa dobrze zarysowana. Szeroki pysk optycznie wyszczuplony jest przez asymetryczne białe znaczenie, które na szyi i piersi tworzy skierowany w dół trójkąt. Biel niemalże zanika między przednimi łapami, tworząc wąski, niepełny pasek, który rozlewa się dalej po całym podbrzuszu i połowie lewego boku. Wojownik ma także nierówne skarpetki na trzech łapach: tylna prawa pokrywa całe śródstopie, w przypadku przednich kończyn lewa sięga do połowy łapy, a prawa zajęła jedynie palce. Krzywy Skok jest… po prostu krzywy. Jego ciało wydaje się mieć złe proporcje, a umaszczenie nie mogło być bardziej niesymetryczne, podobnie zresztą jak i bladozielone oczy, które nieco różnią się wielkością.

Charakter: Gdyby zapytać koty o to, co sądzą o Krzywym Skoku, znaczna część zapewne zdziwiłaby się, że ktoś taki w ogóle jest w klanie. Kocur znaczną część swojego życia przemilczał, spędzając je w samotności. Do dziś stroni od towarzystwa i wydaje się być tylko legendą oraz nierozwikłaną tajemnicą. Jego głos jest monotonny i apatyczny, zupełnie pozbawiony uczuć, dlatego też koty rzadko z nim rozmawiają, czego nie ma im za złe, gdyż w gruncie rzeczy mu to odpowiada. Rzeczywistość potrafi jednak zaskakiwać - Krzywy Skok, wbrew pozorom, nie jest wcale nudny. Ma niezwykle barwne i kreatywne wnętrze, a swoją wyobraźnią mógłby zawstydzić niejednego kociaka. Słowa, które wypowiada, choć brzmią żmudnie, są piękne i często rozpalają nawet skute lodem serca. Wymyślanie rozmaitych historii jest jego chlebem powszednim, dlatego też dobrze dogaduje się z kociętami i, szczerze powiedziawszy, zdecydowanie bardziej woli ich towarzystwo od towarzystwa klanowych wojowników, czy starszyzny. Krzywy Skok od maleńkości pielęgnuje w sobie zamiłowanie do natury i otaczającego go świata, przez co w obozie częściej go nie ma, niż jest. Uwielbia długie spacery i nigdy nie ukrywał tego, że zapuszcza się również poza granice swojego klanu, gdzie ma zdecydowanie więcej przyjaciół. Swoją partnerkę bardzo często traktuje jak powietrze, gdyż okazywanie tak głębokich i intymnych uczuć, których od niego wymaga, jest niezwykle trudne. Nawet po tak wielu księżycach związku jest przy niej skrępowany, a nieśmiałość, w połączeniu z zawstydzeniem, zaciska mu gardło i osłabia łapy, do czego nie potrafi się przyznać i otwarcie porozmawiać, co często prowadzi do kłótni - krótkich, rzecz jasna, gdyż Krzywy Skok opanował do perfekcji sztukę ewakuacji, polegającą na usuwaniu się w cień.

Urodzony: w Klanie Gromu.
Pochodzenie: nieznane.

[Obrazek: HCQy97X.png]

Imię: Zwichrzony Ogon
Płeć: Kocur
Wiek: 74

Wygląd: Bury, długowłosy kocur o ślepiach w kolorze płatków mniszka lekarskiego. Jego długie futro nie jest zbyt dobrze wypielęgnowane, dlatego na długich łapach można zauważyć wiele kołtunów, mimo iż sierść na nich jest zdecydowanie krótsza niż na reszcie ciała kocura. Zwichrzony Ogon ma duże ciekawskie oczy oraz różowy nos otoczony czarną oblamówką, która świadczy o obecności pręg na jego futrze. Na policzkach oraz szyi sierść tworzy swego rodzaju grzywę rozłożoną na boki, wyglądającą jakby cały czas uderzał w nią strumień powietrza. Na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, że ma krótkie, białe skarpetki na każdej z umięśnionych łap. Jego ciało nie mieści się w kwadracie. Bardziej przypomina prostokąt, ponieważ grzbiet kocura jest nieco wydłużony, mimo i tak dość długich, a przy okazji sprężystych łap. Dodatkowo ciało kocura wydłuża naprawdę pokaźny ogon o bardzo długiej sierści. Często podczas patrolu granic narząd równowagi Zwichrzonego Ogona faluje na wietrze niczym flaga. Większość jego wąsów jest biała oraz długa, ale dwa najwyżej położone wąsy kocura po obu stronach są czarne.

Charakter: Zwichrzony to ciekawski kocur, żyjący na własną łapę. Nie jest za bardzo przywiązany do klanu, ale też nie widzi potrzeby opuszczania go. Zwichrzony Ogon docenia urodziwe kotki, dlatego nie mógł pozwolić, żeby Złotooka marniała z każdym księżycem bez partnera. Burek jest raczej typem nonszalanckiego romantyka, który za wszelką cenę stara się chodzić własnymi ścieżkami. Jednym z jego ulubionych zajęć są samotne patrole wzdłuż granic terytorium klanu. Zawsze jest gotowy stanąć do zawziętej walki. Dodatkowo wyjątkowo gadatliwy z niego typ, prawdziwy wodzirej, któremu Jastrzębi Krzyk zazdrości posłuchu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż jest on czarusiem. W końcu inaczej nie udałoby mu się z taką łatwością poderwać Złotookiej, która zgrywała niedostępną.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Drobny Płatek od dawna rywalizowała o tytuł jednej z najpiękniejszych kotek w Klanie Gromu, choć na jej drodze, prócz paru innych kotów, stała również jej droga przyjaciółka - Cichy Strumyk. Niemal każdego kocura miała na machnięcie ogonem, wymieniając ich jak przysłowiowe rękawiczki. Towarzystwo eleganckiej, białej kocicy sprawiało, że przez część klanowiczów była uważana za niedościgniony wzór, a nawet idolkę, z pominięciem jej przygód przed Krzywym Skokiem. Po klanie krążyły plotki o jej rzekomym romansie z Lekkim Krokiem, zanim zeszła się z czarno-białym wojownikiem o bujnej wyobraźni, przez które Osikowa Kora wyraźnie nie pała do niej sympatią, jednak nigdy nie próbowała wejść z dominującą pięknością w otwartą konfrontację. Niektórzy szeptali też o tym, że to z nią spędzał czas Ukruszony Kieł, kiedy zaczął znikać na całe dnie, ponieważ i Drobnej nie można było uświadczyć w obozie zbyt często, choć w teorii nie powinno być w tym nic dziwnego, ponieważ odkąd mogła, spędzała dużo czasu poza klanowym obozem. Ciekawskie rozumy kocurów i kocic w klanie sprawiały, że różne rzeczy przychodziły im na myśl. Trudno powiedzieć, czy gawiedź miała rację, czy się myliła, jednak jedno było pewne - kremowa kocica nie wybierała się na długie, samotne spacery, czy patrole, bez powodu. Gdy Krzywy Krok wypoczywał, spędzając czas z młodzieżą albo kociakami, za którymi tak przepadał, bądź pełen pasji kładł się na kamieniu, by podziwiać krajobraz oraz naturę, Drobny Płatek jasno dawała mu do zrozumienia, że potrzebuje przestrzeni dla siebie i przede wszystkim chwili spokoju.
Szkoda tylko, że spokój odnajdywała w futrze... innego kocura. Ze Zwichrzonym Ogonem poznała się kiedyś podczas patrolu i pewny siebie kocur o wyjątkowo przystojnym licu zwrócił jej uwagę. Brakowało jej takich egzemplarzy w Klanie Gromu, dlatego zaprągnęła by dołączył do jej kolekcji. Podczas gdy Krzywy za nią polował czy spełniał jej inne zachcianki, Drobna spotykała się z cienistym wojownikiem. Początkowo trudno jej było na niego natrafić na granicy, ale najwyraźniej i on zrozumiał co się święci, odbierając sygnały posyłane mu przez urodziwą wojowniczkę z sąsiedniego klanu. Najpierw przyciągali się do siebie i odpychali we flircie, testując siebie nawzajem, lecz później Zwichrzony stracił dla niej głowę, choć nie było to trudnego dla kogoś takiego, jak on. Złotooka zapewne nigdy nie dowie się o zdradzie partnera, który utrzymywał ten związek dla własnej wygody. Nie zależało mu też na tym, żeby Drobna została jego partnerką. Miała być jedynie przygodą i przez to pragnienie przeżycia czegoś pozornie zakazanego, zwłaszcza gdy ma się partnera, nie zauważył nawet, kiedy wpadł w sidła modliszki, choć był od niej niemal dwa razy starszy i na pewno bardziej doświadczony. Gromowa kocica szybko dołączyła go do swojej kolekcji. Po pewnym czasie jedno z ich spotkań rozpaliła spuszczona ze smyczy namiętność, która wzięła górę nad rozsądkiem. Po powrocie do obozu zastała nieśmiałego, stłamszonego i okropnie brzydkiego Krzywego, szczególnie porównując go do cienistego przystojniaka, który niekiedy drżał na sam dźwięk jej głosu. Zawsze wymagała od niego okazywania uczyć, kiedy sama była w nich raczej oszczędna, jednak tego samego dnia, gdy leżała na miękkim futrze w ustronnym miejscu w legowisku wojowników, jej partner przyniósł jej ulubiony kąsek i położył się obok, chcąc spędzić trochę czasu z kocicą. Co nią kierowało, gdy wymogła i na Krzywym tyle samo czułości, co na Zwichrzonym? Być może władza. Zwichrzony nie był typem, którego łatwo było zdominować, w przeciwieństwie do niego. Pewnie tego właśnie wtedy jej brakowało.
Niestety, przygoda z dwoma kocurami okazała się mieć skutki, których akurat przeżywać nie chciała, patrząc na to, ile spięć z potomstwem miała jej przyjaciółka, Cicha. Mimo długiego, bujnego futra szybko zaczęła zauważać jak jej brzuch się zaokrągla, ponieważ miała drobną budowę. Myślała nawet o tym, by spróbować pozbyć się ciąży, ale Krzywy sam zdążył spostrzec, że jego partnerka nosi w sobie jego potomstwo. A może nie jego? To akurat nigdy nie przyszło mu do głowy. Niemniej, świadomość czarno-białego kocura była czymś, co skutecznie przeszkodziło jej w podjęciu działań. W końcu radość, która z niego buchała jak z rozgrzanego pieca, zrobiła na niej wrażenie i sprawiła, że wyzbył się części nieśmiałości, zaczynając traktować Drobną czulej, czego w tym czasie bardzo potrzebowała. Chyba pierwszy raz w życiu tak zmiękła. Ewentualnie była to wina hormonów. W trakcie ciąży dotarło do niej również, że właściwie będzie mogła wychowanie potomstwa zrzucić na barki swojego partnera, który przecież miał taki doskonały kontakt z kociętami oraz młodzieżą. Plan był prosty - urodzić i zbytnio się tym wszystkim nie przejmować.
Tak też się stało. Po porodzie męczyło ją siedzenie z kociakami, karmienie ich i czyszczenie przez co często prosiła o pomoc klanowe matki i wyręczała się Krzywym, dopóki szóstka, która przyszła na świat nie stała się bardziej samodzielna. Jako rodzic okazała się być bardzo nieobecna w życiu swojego potomstwa. Nie okazuje im za bardzo emocji, jest despotyczna i nieznosząca sprzeciwu, co sprawia, że każdy w tej rodzinie powinien wiedzieć, by mamie nie zachodzić za skórę. Zalezy jej jedynie na tym, by dobrze z nimi wychodzić na obrazku. Przynajmniej na razie. Krzywy Skok, w przeciwieństwie do ich matki, stara się być dobrym tatą. Jest wyrozumiały, ale nie lubi sprzeczek i nawet w stosunku do "swoich" kociąt potrafi się pośpiesznie ewakuować, zamiast doprowadzić rozmowę do końca, a sprawę do rozwiązania. Na pewno najlepszy jest w opowiadaniu historii, bajek i pokazywaniu kociakom świata, zauważając w nim więcej piękna niż Drobny Płatek we własnym odbiciu w tafli wody. Drobny Płatek jedynie parę razy w trakcie ciąży zastanawiała się czyim kociętom pomoże przyjść na świat. Później uznała te dywagacje za zbędne, bowiem nie zamierzała informować o swoim stanie Zwichrzonego, przynajmniej na razie, ani Krzywego o tym, że go zdradziła.


Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec marca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Drobny Płatek i Krzywy Skok/Zwichrzony Ogon. Obowiązkowo należy określić, który z kocurów jest ojcem postaci oraz trzeba pamiętać, że ani postaci z miotu, ani klan nie wiedzą o romansie Drobnego Płatka i Zwichrzonego Ogona, jeżeli Drobny Płatek nie przekaże takiej informacji, o czym może zadecydować tylko administracja.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Jenot (już gra)
x Zaćmienie (już gra)
x Krogulec –> Wicher (już gra)
x Pliszka (już gra)
x Myszołów (już gra)
x Rudzik –> Pestka (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose (kocięta Zwichrzonego Ogona mogą być tylko długowłose). Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe.
Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne, cętkowane lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Bardzo niski, lecz całkiem dobrze zbudowany kocur. Podczas swojego życia jako na wpół oswojony kocur, jedzenie dostawał dosłownie na talerzu, co eliminowało potrzebę polowania, ale Dreszcz bynajmniej nie próżnował i zachował swoją formę. Oczywiście nie zmienił się również kształt jego łba - krótki, kanciasty, z dużymi, okrągłymi oczami o złotym kolorze - i jego futro - wciąż krótkie, wciąż czarne, wciąż rzadkie. W niektórych miejscach widać było prześwity jego jasnej skóry, chociaż jest ich już mniej niż za kociaka. Jedyną rzeczą, która mogłaby zaskoczyć jego starych znajomych, była nowa blizna. Ślady czyichś pazurów ciągnęły się od czubka jego głowy do czoła.
m o j e


Sweetheart, you look a little tired
W h e n did you last eat ?
Come in and make yourself at home
Stay as long as you need
Tell me, is something wrong?

Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 11 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 85 | W: 45 | EXP: 250/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Bury ogromy kocur z białymi znaczeniami i charakterystyczną plamę nad nosem.
Woah jaki dziki miot, polecam gorąco i chętnie zgadnę na nauki :

This
ain't a song for the broken hearted
No
silent p r a y e r for the faith departed
I
ain't gonna be just a face in the crowd
You're
gonna hear my voice
When I shout it out loud
IT'S MY LIFE

Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 11 | HP: 60 | W: 70 | EXP: 225/300
Stat. Med. - lvl: 1 | MED.EXP: 35/100
#4
Wygląd
Nieduża jako kocię Pszczoła rośnie na drobną kotkę. Trwająca długie księżyce choroba sprawiła, że córka Nakrapianego Liścia nie przyjmowała odpowiedniej ilości pożywienia. Przez to jest nieco niewyrośnięta. Została w tyle za rodzeństwem, jeśli chodzi o rozmiar i umięśnienie. Jest szylkretką, co objawia się w całkiem ładnych łatach pokrywających jej ogon, grzbiet i górną część głowy. Czarne i rude plamy są pręgowane tygrysio, a reszta ciała jest biała. Kończyny, większość pyska i brzuch. Cały zad koteczki pokrywa ruda plama, lewa strona dolnej części grzbietu jest czarno-pręgowana, prawa za do ruda. Łopatki ponownie zamieniają się kolorem; prawa jest czarna, lewa ruda. Czoło Pszczółki jest czarne, a dwie plamy nad oczami - rude. Całkiem urokliwie wyglądają jej zakończone na biało uszy.
Wowie ale ciekawy miot!
Stanie się tak, że któregoś dnia
W ogóle się nie zjawię
Nie zdarzy się nic, nie zmieni prawie nic
Przez chwilę będzie ciszej
Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 35/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
Nie dba o siebie. Jego futro to była katastrofa. No w miarę. Nadal jest długie i na ogół nie takie złe, gdyby nie to, że nie jest tak jakoś puchate. Jego włosie opada na dół bez kompletnego szału. Tak smutne jak jego wnętrze. Oczy nadal niby tak kolorowe jak wcześniej, bo żółte i błękitne, ale bez blasku. Małym dzieciom nadal będą zapierać dech w piersiach, bo O MATKO DWA KOLORY, ale na ogół smutne takie te ślepia. Bez siły. Gdy ktoś ma okazję widzieć ich białka to z łatwością zauważy lekką czerwień. Jak duży był tak i jest. Kwadratowy i chudy. Czy to to się komuś spodoba? No nie za bardzo. Jego barki i ogólnie wszystko jest takie kościste i ostre. Uwaga nie pokłóć się. Ale w miarę maskuje to futerko na szczęście. Łapy ma spore i bardzo takie miziu miziu. Przy opuszkach ma gęste kłębki futerka, które czasem potrafią irytować, ale lubi to. Jego ogon jak miotłą był tak jest. Długi i strasznie puchaty. Kocięta mogą się w nim chować do woli, tylko właściciel dostanie zawału. (kp)
Bardzo polecam! Prezentuje się miodzio :piona:
Zgarnęłabym na nauki Żurawinką ;))
[Obrazek: Xtg3xZL.gif]
Late into the night I hear i.t storming
And into the rain is
what I pray and I'm hoping
Now I feel the pressure of the city
Oh, h.o.w it eats me whole

[Obrazek: cAp4ivo.gif]

6e6cf0 ⟶ ➛
Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 035/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Okala ją krótkie, sztywne futerko o jasnej szarej barwie. Budowa smukła, niewielka; jest raczej kimś szybkim i kamuflującym się niżeli silnym, umięśnionym czołgiem. Trójkątna głowa, na niej turkusowe, zimne oczy; nos o zaokrąglonych krawędziach, przypominający rozpłaszczone serduszko, nieco ciemniejszy niż sierść. Broda mała, okrągła. Uszy trójkątne, tylko troszkę zaokrąglone.
cześć mam zgodę CHCĘ
XDD
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 180/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#7
Wygląd
Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
Dopisuję do listy! :lgbt:
[Obrazek: VuBTvl6.png]
Statystyki - lvl: 6 | S: 9 | Zr: 15 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 150/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Drobna, czarno-biała kotka z białymi znaczeniami na pyszczku, piersi i ogonie. Ma również białe skarpetki na przednich łapach - tylko palce i na tylnych do połowy. Oczy ma błękitne.
Plameczka z przyjemnością da kociakom miłość, której nie otrzymają od mamusi >:)))
<span class="plm3">jedna chwila wystarczy, by bez końca biec pod wiatr</span>
<div class="plm">
<div class="plm2"> choćby los sypał w oczy piach
choćby czas nie chciał <span class="plm1">leczyć ran</span>
nawet tęczy jest potrzebny deszcz
więc <span class="plm1">nie możesz</span> teraz poddać się</div></div>
<style>.plm{height:98px;width:333px;background:url('https://64.media.tumblr.com/ffe51413c6cce3feb381766c77498ffb/tumblr_ogc158bjKy1qf8em3o7_400.jpg');border-bottom:solid 2px #B2AB51;border-radius:0px 8px;box-shadow: 0 0 8px rgba(0,0,0, 0.6);} .plm1{font-family:'Dancing Script';font-size:16px;line-height:11px;color:B2AB51;} .plm2{font-family: 'Poppins';font-size:11px;color:C9BBA6;text-shadow: 0 0 5px #000000;width: 230px;line-height:11px;text-align:center; background-color: rgba(0,0,0, 0.3);padding:8px;border-radius:8px 0px;} .plm3{font-family:'Dancing Script';font-size:18px;line-height:15px;color:B2AB51;text-shadow: 0 0 8px rgba(0,0,0, 0.6);}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Dancing+Script&family=Poppins" rel="stylesheet">
Statystyki - lvl: 6 | S: 10 | Zr: 21 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 90 | W: 60 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Odkąd tylko jej sytuacja się poprawiła oraz gdy stała się partnerką Słodkiego Języka, ponownie pozwoliła sobie na zjedzenie większej porcji jedzenia. Z czasem, ponownie zaczęła wyglądać normalnie, zadowolona, że ma u boku pointa, ponownie odzyskała blask w żółtozielonych tęczówkach. Och tak tak! Szylkretowe futro zaczęło już nawet lekko połyskiwać w słońcu, takie jest czyste. Widać, że zdecydowanie wzięła przykład ze zmarłej siostry, Jałowcowej Łapy. No... i to w sumie chyba tyle, co się zmieniło. >>Rany i blizny
Omg ale fajny miot :o Gdybym nie miała bana to może bym się skusiła
[Obrazek: d8erxnh-76fb48b5-d432-40e1-86cf-f833963a...TkVTm4o0f4]
How do we rewrite the stars?
Say you were meant to be mine?
Nothing can keep us apart
Cause you are the one I was meant to find
It's up to you, and it's up to me
No one can say what we get to be
Why don't we rewrite the stars?
Changing the world to be ours
Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 210/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Rudy kocur o długiej, pręgowanej tygrysio sierści, która teraz z lśniącej i zadbanej - stała się matowa i skołtuniona. Przez ból, stres i obniżenie samooceny bardzo schudł, co odbiło się na jego wyglądzie. Mimo to, nadal można byłoby go nazwać jednym z większych kocurów - gdyby nie chodził zgarbiony i skulony. Posiada liczne białe znaczenia na piersi, brzuchu, ogonie i łapach. Także na nosku, jego urocza biała plamka, nadal nie zaniknęła. Urodził się z za długim językiem, który od czasu do czasu wystawia na bok. Oczy wybarwione już dawno, teraz mają mętny i zamglony żółtawy kolor, a wszystkie poduszeczki, nosek i wnętrze zaokrąglonych uszu - różowy.
OMG
I takiej niespodzianki oczekiwałam >:D z chęcią wezmę na nauki uwu
⚠️
there's a red light up ahead
I drive my car into it
I'm a little kid, big death wish
I bite the lips, the lips that kiss

baby boy, baby brother
we're losing you, is it forever
Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 105/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Wysoki jak na swój wiek i dość szeroki kociak, którego sylwetka wpisuje się w prostokąt, czym wdał się w biologicznego ojca. Ma grube łapki o szerokich palcach i bardzo zbity kark oraz barki, a jego kroki są nadal nieporadne i źle skoordynowane, mimo że już wyglądają trochę dziarsko i łobuziarsko. Masywne, misiowate ciało pokryte jest długą, burą sierścią pregowaną klasycznie, a na królewsko wypiętej piersi lśni jedyna na całym ciele biała łatka. Oczy jego są błękitne, z reguły przymrużone i cwaniackie. Uszy ma spiczaste, zakończone pędzelkami, ogon długi i puchaty, a garbaty nos ciemny.
Można miejsce? :thinkinggburek:
Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 7 | Sz: 3 | Zm: 2 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#12
Wygląd
Aksamitne, zakrywające pręgi o tygrysim stylu, niebieskie futerko stało się jedwabiste i gęste, przez co wymaga teraz jeszcze dłuższej pielęgnacji. Dłuższej i monotonnej. No ale do rzeczy. Kocur nie zmienił się za wiele z wyglądu. Przynajmniej nie według niego. Wciąż przewyższa każdego rówieśnika i odrobinę starszego kota w klanie, jego duże ślepia przybrały barwę świeżej trawy Pory Zielonych Liści, a jego barki stały się szerokie i masywniejsze. Ma ogromne łapy, którymi bez problemu mógłby złapać jakąś pulchną mysz. Ma dość chudą sylwetkę, jednak wygląda na bardzo potężnego. Aż trudno uwierzyć, że praktycznie dopiero rozpoczął trening! Urody dodają mu jego długaśne, bialutkie wibrysy. Plama na jego piersi przypomina ogromną, bialutką śnieżkę, która lśni w promieniach słońca. Nic dodać, nic ująć! Piękniś!
:0
Klon z chęcią weźmie na nauki
[Obrazek: db6zojy-f2eb848f-5f33-4b93-8bf6-5bbf2863...bsaX3VxgCU]
e̷v̷e̷r̷y̷o̷n̷e̷ makes mistakes
I've had more than my s̷h̷a̷r̷e̷
But it's o̷k̷a̷y̷ 'cause


ɪ'ᴍ ɢᴏɴɴᴀ ʀᴇᴘᴀɪʀ ɪᴛ

They ʏ there are no r̷e̷t̷a̷k̷e̷s̷
But I just don't agree, no, this ʜ
Is of my own m̷a̷k̷i̷n̷g̷
Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 65/200
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#13
Wygląd
Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
Krogulec - jak najbardziej, dopisuję do listy. :
[Obrazek: VuBTvl6.png]
Statystyki - lvl: 6 | S: 9 | Zr: 15 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 150/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Dzień dobry wszystkim. Czy mogłabym prosić miejsce w miocie? Imię jeszcze się wymyśli, ale będzie to na pewno kocurek i nie wiem czy to zgłosić, ale syn Zwichrzonego Ogona. Po dodaniu mnie na listę chętnych formularz powinien być za 2/3 dni.
Statystyki - lvl: | S: | Zr: | Sz: | Zm: | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#15
Wygląd
Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
Jak najbardziej, zapraszamy. :
[Obrazek: VuBTvl6.png]
Statystyki - lvl: 6 | S: 9 | Zr: 15 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 150/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości