Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Barwne Niebo x Leśna Jagoda
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda:

[Obrazek: 8ul1STe.png]

Imię: Barwne Niebo
Płeć: Kotka
Wiek: 71

Wygląd: Barwne Niebo jest średniej wielkości kotką o stosunkowo drobnej budowie ciała, jednak okazałości zdecydowanie nadaje jej długie, zadbane futro. Jej sierść jest mieszaniną trzech różnych barw – przygaszonej szarości, piaskowego kremowego oraz bieli, która pokrywa ponad połowę ciała kocicy, ciągnąc się przez drobny pyszczek, gardło, pierś, brzuch oraz część boków. Na mordce widnieje para bursztynowych oczu oraz różowy nos, otoczony przez bujne wibrysy. Porusza się z naturalną gracja i elegancją, a otaczający ją świat obserwuje przymrużonymi ślepiami, w których można dostrzec błysk inteligencji.

Charakter: Nie tylko kolorowemu futerku zawdzięcza swoje imię – perfekcyjnie potrafi dobierać słowa, aby mogła osiągnąć swój cel. Wygląda na miłą i bardzo spokojną kotkę, która doskonale dała sobie radę w klanowym życiu i osiągnęła swój cel – otrzymała wojownicze imię. Pomimo ładnej zewnętrznej prezencji, wewnętrznie niezbyt często lubi osobę, z którą rozmawia, chociaż nie zdradza tego nawet drgnięciem kącika ust. Jest świadoma tego, że jeden gest może zdradzić jej prawdziwe nastawienie i zniweczyć wszystkie starania, jakie włożyła w wyrobienie sobie nienagannej opinii w klanie. Niezbyt wierzy w Gwiezdny Klan, chociaż tego nie pokazuje. Jest kocicą, która nie uwierzy, dopóki nie zobaczy, a tak się składa, że koty ze Srebrnej Skórki nie chciały odmieniać jej poglądów. Myśli przede wszystkim praktycznie i przede wszystkim… o sobie.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.

[Obrazek: TSjLoZD.png]
Imię: Leśna Jagoda
Płeć: Kocur
Wiek: 65

Wygląd: Syn Paprociowego Kwiatu, pomimo długiego pobytu w lecznicy, wyrósł i wrócił do treningów, przez co jego smukłe ciało nabrało masy mięśniowej. Pomimo, że nie jest zbyt wysoki, sięga dolnej granicy średniej wzrostu klanu Rzeki. Jest posiadaczem krótkiego, brązowego futerka poprzecinanego ciemniejszymi, tygrysimi pręgami, z białymi znaczeniami na podbródku oraz łapach, gdzie sięgają do nadgarstków oraz stawów skokowych. Bystre, zielone oczy uważnie badają wszystko, co go zainteresuje, a w stronę ciekawych dźwięków strzyże sporej wielkości uszami. Czasami jego głos staje się nieprzyjemnie zachrypnięty, chociaż kocur robi co może, aby nie brzmieć przerażająco dla innych.

Charakter: Leśna Jagoda jest bardzo ambitnym kocurem, jednak jego marzenia dotyczące szybkiego awansu na wojownika legły w gruzach przez częste i długie pobyty w lecznicy związane z powracającym kaszlem. Przez zbyt szybkie powroty do treningów choroba ponownie go łapała i musiał wrócić na następne księżyce do Królikarni. Nie zmieniło to jego przyjaznego nastawienia do wszystkich członków klanu, nigdy nie tracił pogody ducha i trzymał się kurczowo optymistycznych myśli, że uda mu się w końcu wyrwać z kajdan niemocy i… Udało mu się! Jest dodatkowo kotem bardzo pomysłowym oraz sprytnym, chociaż czasami zbyt mocno kombinuje, nie zauważając najprostszych rozwiązań pod nosem.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Syn Paprociowego Kwiatu i Lodowej Skóry. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Leśna Jagoda był odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


Historia: Nie planowali poprzednich kociąt, ale skoro już się zdarzyło, że kotka zaszła w ciążę… Starali się jak mogli, wychowywali kocięta na jak najlepszych przyszłych wojowników tego klanu. Ale widocznie nie dane im było tego dokonać. Żadne z ich kociąt nie doczekało się swojego mianowania. Niektóre zmarły, inne odeszły z klanu, lub zostały porwane - ale żadne nie doczekało swojego mianowania. I, choć dzięki temu, że te kocięta się narodziły, zarówno Barwne Niebo i Leśna Jagoda, wtedy jeszcze Łapa, zbliżyli się do siebie… Tak po księżycach nieco oddalili. Kto wie, co dokładnie było tego przyczyną. Niezadowolenie z potomstwa? Obawa kolorowej kocicy, że ktoś może na nią krzywo patrzeć, bo wychowała kocięta, które nigdy nie zostały wojownikami? Zdecydowanie była to jak najbardziej prawdopodobna opcja, choć z zewnątrz nic nie było widać, by wojowniczka jakoś bardziej przejmowała się utratą kociąt. Żyła jak wcześniej, nie płakała po kątach, ot, nic się nie zmieniło, a przynajmniej nikt nie mógłby powiedzieć, że zobaczył zmianę.
Minęło trochę czasu, nim Barwne Niebo postanowiła to zmienić. Nie mogła wszak pozwolić, by koty patrząc na nią myślały “o, to ta, co nie potrafiła żadnego z kociąt przypilnować, by zostali wojownikami”. Szylkretka bowiem musiała dbać o swoją reputację, choćby nie wiadomo co, prawda? Tak więc pewnego dnia oznajmiła buro-białemu, że… Chciałaby kocięta. Tym razem w pełni świadomie, że chciałaby wychować je lepiej. Leśna Jagoda nie był pozytywnie nastawiony od samego początku - ale ostatecznie zgodził się.
Tak więc kocica znów zaszła w ciążę, tym razem w pełni świadomą, zaplanowaną. Miała też więcej doświadczenia, jeśli o posiadanie kociąt chodzi, tak więc nawet nie wierzyła, że będzie lepiej - ona była tego pewna. Kociętami zajmuje się nieco twardą łapą - owszem, potrafi być miękka, opowiadać kociętom historie, bawić się z nimi, być po prostu dobrą matką - ale przede wszystkim pcha je w kierunku zdobywania wiedzy, bycia ambitnymi, często tłumaczy im różne, potrzebne im w przyszłości rzeczy, a także - jak poprzednio - wpaja dużo o reputacji w klanie. Leśna Jagoda jest mniej wymagającym ojcem. Bawi się z nimi, opowiada historie, oczywiście, gdy tylko może i nie jest akurat na polowaniu, czy patrolu.

Jest możliwość wcielenia się w piątkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec lipca: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się czwórkę rodzeństwa z miotu, oraz szóstkę starszego rodzeństwa (Rozmarynową Łapę, Byczą Łapę, Sarnią Łapę, Popiół, Suchą Łapę, oraz Migoczącą Łapę) a rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Koperek (już gra)
x Mrówka (już gra)
x Maczek → Szarotka (już gra)
x SosenekWarkot (NPC)
x Mętlik (już gra)Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń lub białe mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Definitywnie urósł od czasów kocięcego leżakowania w lecznicy, jednak nie jest to zmiana imponująca na tyle, jakkolwiek dziwiła; jest raczej średniego wzrostu, zdecydowanie więcej przybrał wszerz, niż wzwyż. Dalej jest okrągły i pulchny, co rzuca się w oczy, jednak nieco mniej, niż kilka księżyców temu, głównie dlatego, że wraz z dorastaniem waga równomiernie rozłożyła się na całym jego ciele. Pokrywa je w głównej mierze śnieżnobiała, krótka i zbita sierść, o którą terminator dba, jak tylko umie; jest ona złamana jasnorudą barwą, która występuje na pyszczku, tworząc maskę, na grzbiecie, rozlewając się przy tym na boki i pokrywając również jego ogon. Na rudych częściach jego ciała wybijają się nieco ciemniejsze pręgi, które są jednak widoczne dopiero, gdy popatrzy się na Drobną Łapę z bliska. Za to świetnie widoczne są jego wielkie, okrągłe ślepia o bladozielonej barwie, różowy nosek i delikatnie zaokrąglone uszka.
ojej, dzieciaczki ;__; przygarnę wszystkie *rozkłada ramiona*
[Obrazek: dc8r8m0-9b6c1f41-ccb0-4957-a267-23004a72...7l38WYSh3A]
i'm not ???
waiting for love again
in the land

[Obrazek: db7hbz9-1452db7f-4a8b-4c2e-b13c-feb6e416...ndmqpUVCOg] ?? ????? ??????? [Obrazek: db7hbz9-1452db7f-4a8b-4c2e-b13c-feb6e416...ndmqpUVCOg]
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 35/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Wysoka; szczupła; dobrze wyćwiczona i umięśniona; pełna wdzięku; długowłosa; czarny-srebrny ticked z bielą; oczy soczyście zielono-żółte; nos różowy; wąskie blizny nad lewym okiem - ślady po pazurach; mniejsza blizna ciągnąca się przez nos aż do wargi.
Dzieciaczki!
[Obrazek: m9ny7ej.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 190/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 5/100
#4
Wygląd
Powyżej przeciętnego wzrostu kotka o czarnym, klasycznym pręgowaniu na złotym futrze z białą plamką na pysku i czarną końcówką ogona. Niewybarwione, niebieskie oczy staną się wkrótce zielone. Jak dorośnie, jej sylwetka będzie kobieca, a sama będzie osobnikiem niezwykle urokliwym.
Omg, ciocia Wysoka weźmie na sesje i na nauki, ukocha wszystkie
Statystyki - lvl: 1 | S: 11 | Zr: 5 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 50/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#5
Wygląd
mała i niska, krótkie łapy, długie futro, czarno-ruda szylkretka z kreską na nosie
A więc wezmę sobie tutaj miejsce ;>
[Obrazek: nvZ71vI.gif]

pouring the fuel, fanning the flames
b<b>reaki</b>ng
the habit and melting the chains
embracing
the <s>fear</s>, chasing the fight
t<s>he</s>
glow of the fire will light up the night
the <s>brid</s>ges are burning, the heat's on <s>my</s> face
making
the past an unreachable place

Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 10/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
Sure, już dopisuję cię na listę :
<table><td><br>if every night I go to sleep knowing<br>that . I . gave . everything . that . I<br><br>............. HAD TO GIVE <br><br> then it's all I could've asked for <br>I've . been . standing . u p . beside <br>e v e r y t h i n g I've ever said, but<br><br>OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH
</td>
<td><img src='https://i.imgur.com/GtMW6L7.png' height='169px'><br></td></table>
Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#7
Wygląd
Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
Zapraszamy kociątka :lgbt:
<center><table><tr><td>


Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz

Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów

Czy w milczeniu białych, haniebnych flag
Zejść z barykady

Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać


Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
┍━━━━━━━━━━━━━━━┑
N I E P O K O N A N Y M
┕━━━━━━━━━━━━━━━┙

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas


.
</td><td>

[Obrazek: 8zVB1hn.png]


</td></tr></table></center>
Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 440/900
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#8
Wygląd
Z wiecznie nierozgarniętej kupy futra stała się naprawdę śliczną kotką! Posiada długie rudo-bure futro wraz z tygrysimi pręgami, o które bardzo dba w wolnym czasie. Widnieje na nim również kilka białych znaczeń, a mianowicie na brodzie, końcówkach łap i brzuchu. Wzrostem nie dominuje, choć jest trochę wyższa od przeciętnego kota. Z figury jest trochę chuda, jednak przez puchate futro na pierwszy rzut oka wydaje się że jest wręcz odwrotnie. W jej charakterystycznych bursztynowych oczach często widać iskierki. Idealnie wraz z nimi komponują się spore uszka oraz długie białe wibrysy.
AAAA bąbelki nowe jak uroczo :ohnie:
ukradne na sesje i może jakieś dzieciątko na nauki :

i could fill your cupxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
you know my river wonˈt evaporatexxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx
this world we still appreciate
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
x
you could be my luck xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx
x
even in a hurricane of frownsxxxxxxxxxxxxxxxx.Xxxxxxxx
i know that weˈll be safe and sound
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
x
- ̗̀ WEˈRE SAFE AND SOUND ̖́- xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

x
x
x
x
x
x
x
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Statystyki - lvl: 5 | S: 17 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 10/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
Średniej wielkości krótkowłosa czarno-biała kocica o oliwkowych oczach.
Klepię miejsce!
[Obrazek: ix6KaSA.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#10
Wygląd
Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
Dopisuję cię na listę :lgbt:
<table><td><br>if every night I go to sleep knowing<br>that . I . gave . everything . that . I<br><br>............. HAD TO GIVE <br><br> then it's all I could've asked for <br>I've . been . standing . u p . beside <br>e v e r y t h i n g I've ever said, but<br><br>OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH
</td>
<td><img src='https://i.imgur.com/GtMW6L7.png' height='169px'><br></td></table>
Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#11
Wygląd
Podrosło mu się! Podrosło, ale i tak jest zdecydowanie niewielkim kotem i to raczej nigdy się nie zmieni. Jest również szczupły, w miarę proporcjonalnie zbudowany do swojego wzrostu, pokrywa go zaś gęste, śnieżnobiałe, półdługie futerko. Trójkątny, lekko wyciągnięty pyszczek wieńczy jasny nos i długie białe wąsy. Wyżej zaś błyszczy para czerwonych, okrągłych jak paciorki oczu. Uszy ma wręcz nietoperzowe, duże, szpiczasto zakończone, przyrównujące Królika do swoich imienników. Ale nie tylko to sprawia, że Królik jest Królikiem! Posiada on bowiem również króciutki ogonek, którego znacznej części został pozbawiony.
Ok, to ja chętnie klepnę miejsce tu :>
One thing's for sure -
If I were you I never would have let it stop me.


Now, deciding your fate is no simple matter because part of me knows that I would miss you.
But youre so complicated, I couldnt pin you down, and now youre becoming an issue.
Statystyki - lvl: 2 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 45 | W: 65 | EXP: 140/150
Stat. Med. - lvl: 3 | MED.EXP: 189/300
#12
Wygląd
Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
W takim razie dopisuję do listy. :
[Obrazek: VuBTvl6.png]
Statystyki - lvl: 6 | S: 9 | Zr: 15 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 150/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#13
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
:lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt:

Węgli!!!
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 30/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
WĘGLI!!! :lgbt: :lgbt: :lgbt:
polecam miot, będę brać bbinkiem na sesje
Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#15
Wygląd
Bury, krótkowłosy, pręgowany klasycznie kocurek z bazą w kolorze sosnowej kory na wysokości korony drzewa. Jest kociakiem przeciętnym pod względem budowy ciała, poza ciut dłuższymi łapami niczym się nie wyróżnia. Nie posiada żadnych białych znaczeń, a jego oczy są niebieskie, jeszcze nie wybarwione
Chej chciałbym sie zgłosić do miotu✌️😗
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości