Wygląd
Zboże jest małym kotem. Ba, wręcz jednym z najmniejszych. Ewidentnie wdało się w mamę ze swoją wielkością, bo pomimo swojego wieku wciąż wygląda jak taki ledwo co terminatorski podrostek. A jakby tego brakowało to jej drugą właściwością jest to, że jest długie i wąskie. Długie kościste łapy na długim tułowiu, z długim ogonem który wiecznie sterczy do góry. Pewnie gdyby nie jej intensywnie rude krótkie futro, pokryte tygrysimi pręgami, to by łatwo po prostu rozpłynęło się w powietrzu od swojej mikrości! Za to mordę ma dość zwykłą, z takimi o typowymi bursztynowymi oczami, różowym noskiem i białymi wąsami. Może uszy ma trochę za duże jak na swoją wielkość, ale w sumie to też nie za bardzo, więc ciężko to zauważyć.
(20.08.2021 12:16)Dymiący Staw napisał(a): Hejo tak mnie naszła myśl. Co miesiąc mamy różne evanty w wieściach ze świata. I to głównie związane z tym, że pojawia się czy to nowa postać czy zagrożenie. Lub po prostu możliwość znalezienia coś fajnego.
Tak pomyślałam… Może tak zrobić jeden event przeznaczonych dla medyków? No nie wiem, że będzie szansa znalezienia fajnych ziół lub ogólnie zwiększenie szansy na ich znalezienie.
Miałam pomysł taki, że pewnego dnia przejeżdżało takie auto w którym właśnie były różnorakie rośliny lecznicze. Zostały one zakupione przez jakiegoś bogacza i kazał przywieźć je do siebie. Dostawa była dość sporawa więc kierowca musiał bardzo powoli jechać. Niestety ale przykrym trafem właściciel auta wpada do rowu. Wszystkie rośliny wydostały się na zewnątrz. Większość z nich nie była już dobra do jakiegokolwiek użytkowania. Jednak zostało kilka, które mogłyby się przydać pobliskim medykom.
Kierowca trafia do szpitala a wrak samochodu leży razem z roślinami w rowie.
To taka na szybko napisana wersja ale to mi wpadło do głowy jak mogłoby to wyglądać xD
Oczywiście może być coś innego tylko głównym motywem by były zioła i możliwość ich zebrania.

Tego typy eventy już mają miejsce. Nie tak dawno temu była możliwość wybrania się do nory pełnej ziół, a podczas innych eventów w różnoraki sposób zmienia się szansa na znalezienie różnych rzeczy, w tym na znalezienie konkretnych ziół.
Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 140/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości