Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Lśniące Futerko x Lisi Ogon
#1
Wygląd
Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.
Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Lśniące Futerko oraz Lisi Ogon:


[Obrazek: DsQCRwR.png]

Imię: Lśniące Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 99

Wygląd: Z wyglądu mocno wdała się w Liliową Sadzawkę. Jest dość wysoką kocicą, co zawdzięcza swoim długim, chudym łapom. Także dzięki nim potrafi bardzo szybko biegać, w czym też pomaga jej smukła sylwetka. Lśniąca jest szczupła, ale nie na tyle, by było już jej widać kości. Cała jest pokryta krótkim, lśniącym futrem o barwie białej jak śnieg, które stara się utrzymywać w czystości i ładzie. Jej oczy są koloru błękitnego, lecz jedno z nich jest mętne. Dokładniej mówiąc, to na lewe oko nie widzi, ale na całe szczęście drugie jest całe i zdrowe. Ma jasnoróżowy nos, niewielkie uszy i dość długi ogon.

Charakter: Sprawia wrażenie głupiutkiej, beztroskiej kotki, chociaż kiedyś była poważna, logiczna i bardzo opanowana, może wręcz nieco sztywna. Dzisiaj, po chorobach w wieku kocięcym i terminatorskim oraz utracie ojca, przykłada mniejszą wagę do wszystkich spraw - liczy się dla niej jak najlepsze wykorzystanie każdego dnia. Nie wraca myślami do przeszłości, wychodząc z założenia, że było, minęło, a i nie bardzo przejmuje się przyszłością. Zazwyczaj chodzi z uśmiechem na pysku, mówi szybko i radosnym głosem, a na dodatek pozytywnie myśli o sobie i innych. Lubi mieć zajęcie i rozmawiać z kotami, ale bardzo łatwo można ją rozproszyć: często w rozmowie bardziej zwraca uwagę na otoczenie, o ile jest ciekawe, niż na sam temat rozmowy. Ciekawa świata, z przyjemnością zwiedza tereny klanu, ale i chce być przydatna dla klanu. Choć nie widzi na jedno oko, przyzwyczaiła się do tego faktu i radzi sobie mimo to, nie przykładając do tego specjalnej wagi.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Córka Liliowej Sadzawki i Popielatego Skrzydła. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Lśniące Futerko była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).[Obrazek: hJIX5MH.png]

Imię: Lisi Ogon
Płeć: Kocur
Wiek: 91

Wygląd: Kocur, którego cechą charakterystyczną są pokaźne rozmiary i równie pokaźna szczęka… oraz wiecznie niezadowolony wyraz pyska, który dużą część kotów po prostu odstrasza. Wojownik jest nie tylko wysoki i masywny, dysponuje także rozbudowanymi mięśniami, a w jego łapach drzemie duża siła, której jednak nie wykorzystuje specjalnie często. Jego ciało jest pokryte lśniącym, długim futrem w kolorze płomiennej rudości, na której widać grube, ciemniejsze nieco zawijasy, na łapach i ogonie zamieniające się w zwykłe grube pręgi, a w niektórych miejscach maluje się także śnieżna biel – konkretnie to widać ją na stopach i palcach wojownika, jego szyi oraz pod nosem. Ma niezbyt duże, często leniwie przymrużone jasnozielone ślepia, i duże, zakończone bujnymi pędzelkami uszy. Jego ogon ma proporcjonalną do reszty ciała długość i jest bardzo puszysty.

Charakter: Lisi Ogon zazwyczaj przemyka gdzieś w tle, nie dając się dobrze poznać większości spośród rzecznych kotów: w pewien sposób jest nieuchwytny i zdystansowany, nie tylko od swoich klanowiczów, ale i od wszelkich sporów między nimi, wychodząc z założenia, że nie warto się tym przejmować. Lubi przebywać na klanowych terenach albo i poza nimi, chociaż wciąż w pobliżu, urządzając sobie wycieczki krajoznawcze, podczas których głównie obserwuje naturę. To nie tak, że nie obchodzi go w ogóle klan – czuje się w nim dobrze, szanuje władzę i Kodeks Wojownika, ale nie przepada za integracją z innymi… ani za robieniem czegoś więcej, niż się od niego wymaga, w związku z czym chodzi na patrole i poluje, ale bez przesady. Wydaje się nie tylko spokojny i opanowany, ale wręcz apatyczny i leniwy, ożywia się jednak wyraźnie wśród tych nielicznych kotów, które zdobyły jego zaufanie… oraz wśród kociąt, z którymi jednak woli się bawić, niż rozmawiać.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.Historia:To nie tak, że Lśniące Futerko i Lisi Ogon nie chcieli mieć kociąt po raz kolejny. Po prostu… nie było na to czasu ani możliwości, gdyż sama kotka, po odchowaniu swoich pociech, zaczęła mieć dużo więcej obowiązków niż wcześniej. Nie myślała o tym, by stać się Klanową Matką na pełen etat, jednak gdy Czerwona Gwiazda przydzieliła jej pod opiekę kocięta Zroszonego Listka Lśniące Futerko zwyczajnie podjęła decyzję o przeniesieniu się do kociarni na stałe. Okazało się, że było to coś, w czym nie była zła, jak i jej pomoc okazała się być nieoceniona w Chruśniaku. Dodatkowa para łap zawsze była mile widziana, zwłaszcza wtedy, gdy Klan miał sporo kociąt. Biała kotka pomagała w opiece nad miotami innych kocic, nie potrafiąc w tym wszystkim znaleźć czasu na to, by pomyśleć o własnych.
W końcu doszło do sytuacji, gdy, niemal jednocześnie, w Klanie Rzeki były trzy mioty po osiem kociąt - Ciemnej Mordki, Pajęczej Nogi oraz Zachodzącego Światła. Był to najgorszy moment na rodzenie własnych kociąt, ze względu na to jak przepełniona była kociarnia i ile dodatkowej pracy miała Lśniące Futerko. A jednak, pewnego dnia uświadomiła sobie, że, faktycznie, jest po raz drugi w ciąży. Na szczęście miała wsparcie swojego partnera, Lisiego Ogona, który postanowił zadbać o swoją ukochaną najlepiej, jak tylko był w stanie.
Mimo, iż kociąt Ciemnej Mordki nie było już w kociarni, to zostały dwa duże mioty Pajęczej Nogi oraz Zachodzącego Światła i córka Liliowej Sadzawki martwiła się trochę o ilość wolnego miejsca dla siebie samej i swoich małych. Z drugiej strony wiedziała również, że starzała się nieubłaganie i niedługo będzie już zbyt stara, by w ogóle móc mieć kolejne kocięta, co trochę ją martwiło. Musiała zatem przyjąć na siebie to wszystko, co się działo, mimo stresu i przepracowania,
W końcu urodziła. Na całe szczęście jej miot był raczej mały, bo była pewna, że Klan i Opiekunowie mogliby mieć problem z utrzymaniem w Chruśniaku trzech olbrzymich miotów. W dodatku mała liczba kociąt pozwoliła jej w pełni się im poświęcić. Lisi Ogon stanął na wysokości zadania i starał się wyręczyć partnerkę w tylu rzeczach w ilu tylko był w stanie, widząc, w jak kiepskim ta jest stanie ze względu na swój wiek oraz ilość obowiązków, jaką miała na swoich barkach.
Rodzicami są dobrymi. Lśniące Futerko jest wesoła, otwarta i opiekuńcza. Chucha i dmucha na swoje kocięta, starając się zapewnić im tyle opieki ile tylko jest w stanie. Natomiast jej partner, mimo, iż to kocur raczej wycofany i małomówny, też poświęca swoim dzieciom olbrzymią ilość czasu starając się z nimi bawić, przynosząc im piórka i listki a także dokarmiając Lśniące Futerko.


Jest możliwość wcielenia się w czwórkę kociąt (jest możliwość rozszerzenia miotu do piątki). Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec czerwca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się trójkę rodzeństwa z miotu, ósemkę rodzeństwa ze starszego miotu (Owczą Łapę, Karmazynową Łapę, Srebro, Spienioną Łapę, Karasiową Łapę, Nocną Łapę, Leszczową Łapę i Sroczego Ogona) a rodzicami są Lśniące Futerko i Lisi Ogon.

Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Dodatkowe informacje:
  • z pierwszego miotu rodziców kociąt jest teraz w Klanie już tylko jeden syn, Sroczy Ogon
  • kocięta mają w Klanie Rzeki ciotkę ze strony matki, Wiewiórczy Skok (kuzynkę Lśniącego Futerka)
  • kocięta są spokrewnione z Płotkowym Potokiem, Węgorzowym Gardłem i Concordem, nie mają jednak prawa tego wiedzieć, gdyż jest to tajemnica którą zna tylko Wydmowy Wiatr
  • kocięta są spokrewnione ze sporą częścią Klanu Rzeki ze strony ich dziadka, Popielatego Skrzydła, jest to jednak bardzo dalekie pokrewieństwo
  • kocięta mają rodzinę w Klanie Cienia, o której nikt w Klanie Rzeki nie ma prawa wiedzieć; Ważkową Sadzawkę, Modliszkowy Zagajnik [NPC], Czterolistną Koniczynę, Biedronkową Łapę
  • matka kociąt, Lśniące Futerko, piastuje w Klanie funkcje Opiekunki, oraz jest już w podeszłym wieku i od razu po odchowaniu kociąt zmieni rangę na starszyznę
  • Lśniące Futerko nie widzi na jedno okoLista chętnych:
x Czapla -> Raniuszek (już gra)
x Bielik (już gra)
x Żuraw (już gra)
x Wilga (już gra)
x Kosodrzewinka (już gra)


Budowa ciała: Europejska.

Długość futra: Krótkowłose lub długowłose

Umaszczenia: (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie) Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia.

Pręgowanie: Kocięta mogą być jednolite (niepręgowane) lub pręgowane tygrysio lub klasycznie.

Biel: Kocięta mogą być całe białe. Kocięta mogą być pozbawione bieli, albo mogą mieć dowolną ilość białych znaczeń.

Kolor oczu: Dowolny naturalny kolor. Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (oczy w dwóch różnych kolorach). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#2
Wygląd
Kotka na pewno urosła, może nie dużo ale zawsze. Każdy kto na nią spojrzy może stwierdzić jedno, jest dość puchata. Nie chodzi o to iż jest gruba, ma tylko bardzo dużo swojego płowego futerka. Pewnie niektórym może się zdawać że ono jest trochę brudne, no jak to z płowym umaszczeniem. U niej zawsze będzie dawało wrażenie na brudne, lecz może coś w tym jest. Bo ostatnimi czasami nie dbała o swoje futerko, kto to wie. Pewnie jedno i drugie. Jej łapki nadal są dość masywne, możne nie jakoś specjalnie wielkie ale zawsze trochę większe. Posiada także złote oczy, które ostatnio mają w sobie więcej strachu niż smutku.
Biorę jedno miejsce!
xx xx
but this was my deathbed
Ixxd i e dxxt h e r exxa l o n e
when I closed my eyes tonight

- ̗̀♢ you carried me home ♢ ̖́-
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 25/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#3
Wygląd
Po jednej babci imię - po drugiej wygląd. Bowiem widocznie wdała się bardziej w Ciemną Toń, niż któregokolwiek z rodziców. Jej szata bowiem jest długa, w całości czarna, bez ani grama białego znaczenia. Taka, o, zwykła. I, podobnie jak rodzicielka jej ojca jest smukłą, przeciętnego wzrostu kotką, nieprzesadnie niską, ale również nieprzesadnie wysoką. Jest dumną posiadaczką złotych, skrzących się radośnie oczu. Dba o swój wygląd, o to, by na sierści nie znalazło się ani grama nieczystości, acz, jeśli akurat dobrze się bawi, czy spaceruje, to nie robi jej to różnicy czy wygląda ładnie, czy średnio.
Aaaaaa, porwę Wiewiórką na sesje, ukocham Was mocno! <33
[Obrazek: GmfzCOn.png]
Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 10/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#4
Wygląd
wysoki, długowłosy czarny srebrny klasycznie pręgowany z dużą ilością bieli i niebieskimi oczami || kp
młodsze rodzeństwo mojego chłopaka......... [ociera łezkę] good.
po tylu latach wiem już na pewno
że kiedy przyjdzie jasne będzie jedno
złe myśli nie były tego warte


zostawię drzwi otwarte


[Obrazek: barwna_woda_ale_gwiazdki.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 7 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 22 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 140/400
Stat. Med. - lvl: 9 | MED.EXP: 321/800
#5
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Gruszkowa Łapa napisałxBiorę jedno miejsce!
W porządku, dopisuję. Przypominam jednak, że w takim wypadku nie będziesz mogła dołączyć do miotu Żubr.
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#6
Wygląd
Jest co prawda delikatnie zbudowaną kotką, lecz za to bardzo wysoką i o długich łapach - czyli tak jak by wypadało po dwójce rosłych rodziców, których stanowi idealne połączenie. Po ojcu odziedziczyła długie, rude futro, choć z pewnością nie tak gęste i bujne, natomiast po matce miażdżącą przewagę bieli, która pokrywa większość jej ciała, włączając w to cały brzuch, łapy, pierś, kryzę, kark i dolną połowę pyska; ta ostatnia plama przeobraża się w pasek przecinający nos i kończący się u nasady czoła. Pojawia się również na jej bokach, udach i połowie grzbietu; jednocześnie większą część prawego boku zajmuje ruda plama z widocznymi klasycznymi pręgami, natomiast lewą przecinają dwa pasy rudości na przemian z bielą. Jej oczy są póki co niebieskie, tak jak u Lśniącego Futerka, lecz z biegiem czasu wybarwią się i bynajmniej nie zzielenieją jak u Lisiego Ogona, a nabiorą głębokiego, bursztynowego blasku.
Proszę miejsce
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:
#7
Wygląd
Narazie Korzonek jest małą puchatą kuleczką. Jako dorosły kot będzie dobrze umięśniony, a łapy będą średniej długości. Pyszczek krótki i smukły. Futro ma puszyste i zadbane, pielęgnację sierści stawia na pierwsze miejsce. Owy kocur jest bury pręgowany klasycznie z bielą. Białe znaczenia znajdują się ponad oraz pod oczami, aczkolwiek biel ta jest lekko rozmazana i wpasowuje się w umaszczenie futra. Można również zauważyć, że biały koloryt znajduje się na brodzie, gdzie tworzy charakterystyczne "u", kończące się na polikach. Biała również jest klatka piersiowa, posiada białe skarpetki. Dokładniej, na przednich łapach biel sięga do palców, a na tylnych, do skoków. Znaczenie znajduje się również na brzuchu. Ogon również jest puszysty, jednak trochę chudawy. Jego oczy, z niebieskoszarych, zmienią się na intensywnie żółte!
Awwe, jeśli jest taka możliwość, to poproszę..
<img src="https://i.imgur.com/HhO51zB.png" height=60>

my patience running thinner on this m e l t i n g clock
cerebrum jailed with <s>thou</s>ghts most would consider rot
to think you're any different from an animal
a creature sick as <s>you</s> should be put down
<span class="buk1">but I can't help myself</span>

<style>.buk1 {font-family: 'Cinzel'; font-size: 29px; line-height:6px}</style><link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Cinzel&display=swap" rel="stylesheet"> }
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 15/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100
#8
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Dopisuję was oboje!
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#9
Wygląd
długowłosa, bura szylkretka z bielą; złotozielone oczy, przeciętna budowa i wzrost; więcej w KP
cześć, to ja, brakuje mi kilku postów ale czy mogę się zgłosić i w ciągu tego tygodnia ogarnąć kp
i think i, i think i finally
found a way toxx,, forgive myself
for mistakes,,,, i made in my past
i think thats the first step, x,right?

you agree?
Statystyki - lvl: 5 | S: 16 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 205/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 38/100
#10
Wygląd
Zboże jest małym kotem. Ba, wręcz jednym z najmniejszych. Ewidentnie wdało się w mamę ze swoją wielkością, bo pomimo swojego wieku wciąż wygląda jak taki ledwo co terminatorski podrostek. A jakby tego brakowało to jej drugą właściwością jest to, że jest długie i wąskie. Długie kościste łapy na długim tułowiu, z długim ogonem który wiecznie sterczy do góry. Pewnie gdyby nie jej intensywnie rude krótkie futro, pokryte tygrysimi pręgami, to by łatwo po prostu rozpłynęło się w powietrzu od swojej mikrości. Za to mordę ma dość zwykłą, z takimi o typowymi bursztynowymi oczami, różowym nosem i białymi wąsami. Pewną dozę ciekawości do wyglądu Zboża dodaje brak lewego ucha. Kiedyś było uszczerbione, ale ostatecznie Zboże miało pecha by stracić je zupełnie. Gdzieś pod futrem schowana jest cała gama blizn, które Zboże zawdzięcza samotnikom mieszkającym na osiedlu dwunogów, ale nie są to blizny na tyle duże, by dało się je łatwo zauważyć. Ot, w paru miejscach jej futro jest odrobinę mniej gęste, to tyle.
Zgłoszenie może wisieć, ale na listę zostaniesz dopisanx dopiero jak dobijesz do wymaganej ilości postów. Plus pamiętaj, że w tym miocie jest możliwość poszerzenia ilości miejsc o jedno, więc raczej nikt ci nie podbierze ostatniego miejsca. C:
MY DRESS IS ON FIRE
⭑ ⭑ ⭑ ⭑

and I hurl myself, I heal myself, I drag myself
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxlike a rug in the rain
and my S A I N T she is dancing
as every step I choose to take begins to
??? ??? ????? ??????
Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 195/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 41/100
#11
Wygląd
wysoki, długowłosy czarny srebrny klasycznie pręgowany z dużą ilością bieli i niebieskimi oczami || kp
ale teraz mam posty!! można mnie dopisać teraz por favor
po tylu latach wiem już na pewno
że kiedy przyjdzie jasne będzie jedno
złe myśli nie były tego warte


zostawię drzwi otwarte


[Obrazek: barwna_woda_ale_gwiazdki.png]
Statystyki - lvl: 5 | S: 7 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 22 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 140/400
Stat. Med. - lvl: 9 | MED.EXP: 321/800
#12
Wygląd
Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i pędzelki na uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest gruby, średniej długości, zakończony czernią.
Tsunami dobiłx posty, więc dopisuję do listy.


Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany, to przypominam, że jest możliwość poszerzenia tego miotu o dodatkowe miejsce.
Są takie >> DNI <<
[ są takie dni, takie dni ]
Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie
jeszcze ciągle takie dni

[Obrazek: zZLnUUK.png]
takie >> SNY <<
[ są takie sny, takie sny ]
Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie
jeszcze
ciągle takie sny.Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#13
Wygląd
Wysoki, szczupły kocur o białym, krótkim futrze, czarnych łatach na uszach i wyjątkowo długim, całkowicie czarnym ogonie; duże, jasnozielone oczy; drobne pędzelki na uszach; nos różowy, zabarwiony jedną, ciemniejszą plamą; łapy chude i długie; pysk wąski, ładny, o zmierzwionym futrze na podbródku. Jeden z wyższych kotów w Klanie Wichru. | kp
zgłaszam się :pensivecowboy:
xx
AND I HOPE SOMEWHERE.YOU.HEAR ME STILL
WHEREVER.YOU.ARE WHATEVER YOU FEEL
Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 85/100
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
#14
Wygląd
jest to proporcjonalnie zbudowana, harmonijna kotka. Ani za gruba, ani za chuda, niemal jak wycięta z katalogu ze swoją budową ciała. Delikatnie wyższa niż przeciętnego wzrostu. Nie wyróżnia się z tłumu w żaden sposób. O niektórych kotach można powiedzieć, że mają garbate nosy, wielki uszy, skośne oczy lub coś podobnego - o niej natomiast nie. Uszy średniej wielkości, nos trochę prosty, ale ogólnie to ładnie wygięty, niezbyt mocno zaznaczone kości policzkowe, okrągłe ślepka. Futro krótkie, miękkie i przyjemne, ale dosyć gładkie, w kolorze jednolicie niebieskim. Jedynym co się odróżnia na tle szarości jest biel, która ukazuje się na końcu ogona Rybołów, na jej tylnych łapach po pięty oraz na klatce piersiowej, gdzie znajduje się niewielka plama w kształcie "serca". Kotka porusza się energicznie a wzrok ma bystry. Właśnie, jeśli chodzi o kolor jej oczu, to lewe jest jaskrawo zielone niczym świeże liście, a prawe intensywnie niebieskie niczym niebo podczas słonecznego dnia.
Rozszerzam o jedno miejsce i dopisuję! Możesz zakładać konto.

Zaproszę dzień i noc, zaproszę cztery wiatry
Dla wszystkich [ drzwi ] otwarte, ktoś poda pierwszy ton
Zagramy na góry koncert buków porą pachnącą
> Nasiąkną
ściany grą <

[Obrazek: k6mLdCx.png]
[ Bo taki będzie mój >> DOM << ]

Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 14 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
Stat. Med. - lvl: 6 | MED.EXP: 553/900
#15
Wygląd
Mała, smukła kotka o drobnej budowie i dużych, zielonkawych oczach. Ślepia zdają się wręcz emanować ciepłem, wewnętrznym spokojem, życzliwością, w jej przypadku całkowicie odzwierciedlając duszę. Szaro-bura, raczej krótsza, niż dłuższa sierść przeplatana jest ciemniejszym futerkiem, tworzącym tygrysie pręgi. Najwyraźniejsze na mordce, ozdabiają ją wraz z wąsami. Jaśniejszy odcień szarości przyjmują końcówki łapek, podbrzusze oraz pyszczek. Spośród innych może wyróżniać ją lewe, ciemniejsze ucho, dzięki któremu łatwo rozpoznać jej sylwetkę z daleka.
Jako, że konto Jaśmin zostało zbanowane, w miocie zwalnia się jedno (dodatkowe) miejsce.
kie­dy leżę nie na­da­ję się do wsta­nia
le­że­nie za­pusz­cza ko­rze­nie
nie wie­rzę w po­ru­sza­nie się
za­wsze do wy­rwa­nia
zie­lo­ny
Statystyki - lvl: 0 | S: 0 | Zr: 0 | Sz: 0 | Zm: 0 | HP: | W: | EXP:
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości