Data wysłania: 25.11.2020, 22:13
  Wygląd: Śliczne stworzenie o krótkim, miękkim futrze. Ćma jest nieduża, drobna, zgrabna i szczupła, czarna od opuszków po czubki uszu. Tylko oczy ma jasne. Wielkie, żółte, blade, jak zwietrzały bursztyn. Pyszczek ma raczej okrągły, uszka i nosek nieduże. Trzeba jej przyznać, wyrosła na prawdziwą piękność.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?t=7158
  Trwałe urazy:
xxxNabór na członków administracji jest zawsze otwarty. Zgłaszając się w tym temacie należy wziąć pod uwagę, że zgłoszenie nie musi zostać rozważone od razu. Administracja będzie sięgać do tematu zgodnie z zapotrzebowaniami, dobierając członków zespołu tylko gdy zajdzie taka potrzeba. Oznacza to, że poniższe zgłoszenia są traktowane jako zawsze aktualne. Jeśli się zgłosisz, a po czasie zdecydujesz, że zmieniły się twoje możliwości lub chęci, prosimy o usunięcie zgłoszenia.

Na stanowisko Admina lub Admina Jr może zgłosić się każdy użytkownik forum, który:
» Ma przynajmniej jedną aktywną postać.
» Gra na forum przynajmniej od miesiąca.

xxxZgłoszenia należy składać poniżej. W poście ze zgłoszeniem kandydat powinien opisać swoje doświadczenie i pokrótce wyjaśnić, dlaczego chciałby pełnić dane stanowisko. Doświadczenie Mistrza Gry nie jest wymagane, ale z pewnością mile widziane.

Więcej na temat obowiązków i uprawnień zespołu administracyjnego można znaleźć w TYM temacie.

Natomiast w TYM poście można znaleźć bardziej szczegółową rozpiskę działań, aktualnie współdzielonych przede wszystkim przez Administratorów Jr.

TU pisaliśmy o powodach zastąpienia stanowiska Moderatora, stanowiskiem Administratora Jr.
xxxsee the big gold chain that I'm rockin'
xxxxxxxxxI got the ring for the bling, not a p r o b l e m
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxI got a stash full of cash that I owe to my brother

<span class="Ciemka3">- ̗̀ all up in the club, just to live it up ̖́-</span>

look how the streets turn cold when I walk itxxxxx
it's my rules, no man can stop itxxxxxxxxxxx

<style>.Ciemka3 {font-family: 'Cinzel'; font-size: 17px; line-height:13px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Cinzel&display=swap" rel="stylesheet"> }
Statystyki - lvl: 6 | S: 12 | Zr: 19 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 300/500
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 70/100

Data wysłania: 25.11.2020, 22:30
  Wygląd: Niezbyt imponującej postury i krępej budowy ciała, nie wyróżnia się z tłumu niczym - również rudym, tygrysio pręgowanym futrem, które na brzuchu, przednich łapach, dolnej połowie pyska, różowym nosku, szyi i karku zastępuje biel. Właściwie jedynym interesującym akcentem jest heterochromia; na szerokim pysku odznacza się wyraźnie błękitne prawe oko i orzechowe lewe. Na skutek postępującej bezsenności jej ślepia są podkrążone, a kończyny coraz bardziej drżą, czyniąc jej zazwyczaj miękki i cichy chód bardzo niepewnym i spowolnionym.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?p=446636&highlight=#446636
  Trwałe urazy:
*przebiera się za klauna*

Zatem! Na forum pojawiłam się w roku 2016 - Kroplą wróciłam tutaj po pewnej przerwie - toteż mam doświadczenie w kwestiach mechaniki, jak i świata przedstawionego, forum. Byłam na kilku innych PBFach mistrzem gry i w sumie piastowałam to stanowisko przez ponad rok, planowałam też kilka eventów i ogółem wiem, z czym to się je.

Chciałabym przede wszystkim przydać się jakoś Artemidzie i dołożyć tutaj swój wkład! Widzę
ile pracy jest włożone w to forum, i chciałabym też wspomóc naszą społeczność swoimi pomysłami. Zależy mi na utrzymywaniu forum o stabilnej, przyjaznej atmosferze, otwartego dla wszystkich, na którym konflikty rozwiązuje się w sposób pokojowy i bezstronny. Mogłabym też pomóc w organizacji eventów - w tym wydarzeń takich jak Human!Event.

<style> .Kalina2 {font-family: 'Parisienne'; font-size: 17px; line-height:14px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Parisienne&display=swap" rel="stylesheet">
Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 75 | EXP: 50/300
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100

Data wysłania: 26.11.2020, 15:02
  Wygląd: wysoka, postawna, proporcjonalna; długowłosa; intensywnie ruda z paroma rozjaśnieniami (kryza, okolice mordki, oczu), pręgowana tygrysio; oczy: zielono-brązowe, małe, skośne, jasne, bystre; mordka lekko spłaszczona, kontury łagodne; łapy krępe, stąpa z wyczuciem.
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/thread-7600.html
  Trwałe urazy:
myślę, myślę i wymyśliłam, że może mogę się przydać.

o mnie;
posiadam dwa konta, okopconą gałązkę (medyk, kw/gk) i mętną łapę (terminator, krz). pierwsze z nich zakładałam w 2009 roku, drugie w sierpniu tego roku. w międzyczasie zaglądałam na forum z gwiezdnego klanu, co zresztą robię również teraz, z zainteresowaniem śledząc fabułę i czytając różne postaci. od sierpnia zarówno ja, jak i moja postać utrzymujemy stałą aktywność i mamy rozeznanie w sprawach klanowo-forumowych. jeśli obejmowałabym funkcję administracyjną to kontem okopconej gałązki. nie planuję zakładania multikont.

doświadczenie;
grywałam na pbf'ach w swoich latach wczesnej młodości, na długo przed założeniem konta okopconej gałązki. pamiętam imiona moich wojowniczych postaci: niebieska łza, miodowy listek, wronie pióro, omszała kora. byłam moderatorem, administratorem (m.i wilcze pbf, byłam białą wichurą), mistrzem gry. oczywiście to było lata temu i wszelakie sprawy związane z mechaniką nie były wtedy na pierwszym planie, łagodnie mówiąc. ale umiem pisać, ogarniam html na tyle, by go edytować (wyższa informatyka nie jest dla mnie), mam doświadczenie, w zasadzie w dużej mierze wykształcenie redakcyjno-korektorskie.

dlaczego ja;
– dzieliłabym czas spędzony na forum jedynie pomiędzy funkcję administracyjną a jedną postać,
– widzę siebie w roli przewodnika, kogoś w rodzaju wsparcia dla osób, które zjawiają się na Artemidzie po raz pierwszy, kogoś, kto jest blisko nich. teraz, gdy sama wróciłam na forum po tak długim czasie i musiałam się odnaleźć w, co jasne, zupełnie nowym systemie i okolicznościach, zdałam sobie sprawę jak hermetyczny jest ten świat i że taki ktoś byłby potrzebny. wydaje mi się, że dobrym pomysłem na przyszłość (gdy będzie więcej świeżaków i większy ruch) byłoby też powołanie kilkuosobowej grupy doświadczonych, chętnych userów (2-3 osoby, wiem, że pare wyrażało niezobowiązująco chęć pomocy), niezaangażowanych w sprawy administracyjne, którzy zadeklarowaliby się do takiego aklimatyzowania nowych. obojętnie czy w kwestie fabularne czy organizacyjne. ważne, by w ogłoszeniach rzucała się w oczy informacja, że takie osoby są, że są dostępne, kontakt do nich,
– to co napisałam wyżej łączy się bezpośrednio z przeprowadzaniem przez cały proces edytowania Karty Postaci. mam do tego cierpliwość i uważam, że jak najszybsze wyjaśnianie nieścisłości i pierwsze, pozytywne kontakty z osobami, które chcą zacząć z nami swoją przygodę na Artemidzie, są najważniejsze,
– spędzam na forum dużo czasu. wiem co dzieje się w fabule wszystkich klanów i orientuję się w sprawach organizacyjnych. mogłabym składać NPC, pisać ich historie,
– jestem osobą skrupulatną, dobrze zorganizowaną, zaangażowaną, zwracającą uwagę na szczegóły, estetykę i... pedantyczną. mam doświadczenie korektorsko-redaktorskie, dostrzegam detale, literówki, ale też błędy. aktualizowanie tematów i informacji w nich zawartych zawsze mnie cieszyło, jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi,
– jeśli chodzi o mg-owanie, to dawno tego nie robiłam, więc sam system kostek jest na pewno zagadkowy, bo po prostu w ogóle w niego nie wnikałam. ale mogłabym skorzystać z szybkiego wyjaśnienia, przeszkolenia i z konta okopconej gałązki, zaczynając od prostszych polowań, trochę odciążyć aktywną garstkę mistrzów gry. dużo osób potrzebuje ich interwencji, by kontynuować akcje i chyba brak stałych odpisów trochę podcina im skrzydła? myślę, że potrafię pisać klimatyczne posty. zawsze zależało mi na klimacie, opisie, szczegółowości, staram się pamiętać o porze, która panuje, słownictwie, wieściach ze świata. o 'wojownikach' po prostu.

podsumowując;
jestem człowiekiem z przeszłości i teraźniejszości. jestem osobą, która jeśli nie wie, to chce się dowiedzieć i nie ma problemów z pytaniem. jeśli się angażuję, to by się postarać wypaść jak najlepiej. kiedy wiem, to pomagam, a jak jest problem albo wątpliwość czy też nie jestem pewna, to potrafię wejść w dialog. czuję się dobrze w roli koordynatora, kogoś odpowiedzialnego za aktualizację danych i wtedy gdy widzę, że moja działalność napędza i motywuje innych do działania.

(jestem zwolenniczką rozdziału pracy w sposób specjalizacyjny, tak by każdy wykonywał przede wszystkim to, w czym czuje się najlepiej i był odpowiedzialny za swoją działkę. wyłączając momenty nieobecności i sprawy najważniejsze, czyli przyklepywanie miejsc w miotach, tak by nowi userzy jak najszybciej mogli zagłębiać się w funkcjonowanie forum)

dzięki za uwagę,
mętna łapa, okopcona gałązka
x
x

so little time
try to understand that
i'm trying to make a move . j u s t . to stay in the game
i try to stay awake and remember my name
but everybody's changing
a n d .. i . d o n 't . f e e l . t h e . s a m e

x
x
Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 185/200
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:

Data wysłania: 28.11.2020, 00:35
  Wygląd: Kolejny biały kociak, niezbyt wyróżniający się swoim futrem, czy też posturą. No, tyle tylko, że wydaje się być nieco szarawy, ba, czasami nawet pojawiają się czarne plamy! Z tym, że te plamy migrują to tu, to tam bo wcale nie są łatami innego koloru - to brud. Obłok jakoś nie potrafi zatrybić o co chodzi z tym całym "myciem". Co prawda mama Wirka próbowała mu to tłumaczyć i czasami coś tam go liźnie... Ale on chwilę później pobiegnie na zwiedzanie i to by było na tyle jego czystości. Za to tym co go może wyróżnić zdecydowanie są oczy. Odziedziczył je po tatusiu! Szkoda, że go nie zna, bo by go pewnie polubił i wtedy może mama powiedziałaby mu, że te oczy to ma po nim... A tak to jedyne co może zrobić to patrzeć na świat tymi tak jasno błękitnymi oczami, że czerwone nitki krwi nadają im fioletowego odcieniu.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?t=3615
  Trwałe urazy:
yolo, zgłaszam się na moda

na forum mam doświadczenie długie choć z przerwami. mniej-więcej pamiętam system mg tutaj na forum ale nie miałem z nim aż tak dużo doświadczenia. a ogółem się zgłaszam, bo lubię jak wszędzie jest porządek i numerki się zgadzają. nie mam zamiaru się długo rozpisywać dlaczego ja? bo fakt, że lubię porządek to dosłownie mój główny motywator asdfghhgfs. ja chce tylko ładnie poprzesuwać nieaktualne tematy do archiwum i przyklepywać exepy jak się zgadzają.

Nie byle kto, umie się cieszyć byle czym
I byle co, choć byle jak, bylebyś ty, byleby być
Bylebym mógł, odkurzyć mózg choć trochę
I gdy będziesz jak skała zawsze zmieniać się w wodę

Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 135/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP:

Data wysłania: 14.12.2020, 20:50
  Wygląd: Szeroki, ciężki kocur o długiej, złotej sierści z pręgowaniem tygrysim. Ma białe znaczenia, które ciągną się od żuchwy, poprzez pierś i brzuch, aż do końca ogona. Biel rozjaśnia również końce wszystkich jego łap oraz wnętrze ud. Jego ślepia są ciemnozielone, lekko szarawe.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?p=423171#423171
  Trwałe urazy: Oderwane 2/3 lewej małżowiny usznej.
Nikt się nie spodziewał.

Zgłaszam się na stanowisko administratora. Na kotkach gram od pierwszej połowy 2017, więc byłem świadkiem tego boomu, który zdaje się dobiegać końca. Przez kilka miesięcy pełniłem funkcję MG. Kiedyś prowadziłem adoptowaną postać Pierwiosnek (Złamanej Łapy), teraz prowadzę Gryziela i prawdopodobnie pozostanie on moją jedyną postacią na dłuższy czas, bo chciałbym skoncentrować się na organizowaniu gry innym, zamiast na graniu.
Obecnie dysponuję bardzo dużą ilością wolnego czasu - nie uczę się i pracuję po kilka godzin dziennie. Myślę, że umożliwi mi to poświęcenie Artemidzie sporych zasobów energii. Moja sytuacja zmieni się drastycznie za około pół roku, dlatego po tym czasie zamierzam zrezygnować z funkcji.

Na PBF-ach gram od 11 lat i przez około 4-5 lat byłem administratorem na którymś z nich. Większość z nich miało tematykę zwierzątek, chociaż akurat nie kotów, i jedno z nich sam założyłem (Wilczki w zamkach [*]). Przeprowadziłem w życiu kilkadziesiąt eventów, część z nich wykorzystywała inne sposoby rozgrywki niż przez pisanie postów. Zajmowałem się forami z oprogramowaniem PunBB, MyBB, phpBB 2 i phpBB 3.

Zgłaszam się dlatego, że sądzę, że obecna ekipa potrzebuje pomocy. Na forum brakuje aktualizacji niefabularnych, sporo tematów wymaga odświeżenia, napisania od nowa lub uporządkowania. Brakuje nowości w mechanice i nowości fabularnych. Są problemy z prowadzeniem eventów, z aktywnym prowadzeniem akcji wymagających udziału MG. Reklama forum jest nieistniejąca i największym jej problemem jest to, że brakuje treści, którymi można by było ją zapełnić - obecnie do dyspozycji mamy tylko informacje o nowych miotach, które nie są szczególnie zachęcające dla osób z zewnątrz. Mógłbym jeszcze wspomnieć o tym, że technicznie forum ledwo się trzyma i potrzebuje szybkich zmian, ale o tym chyba wiedzą wszyscy, którzy czytali o problemach, między innymi, z rejestracją.

Rozumiem, że opiekowanie się tak dużym forum jest trudne i nie sądzę, że rozwiążę wszystkie problemy, ale zdecydowanie są rzeczy, z którymi pomóc mogę, nawet ze względu na czas, który mogę w to forum włożyć, bo administratorzy często zgłaszają nieobecności.

Pomysłów na zmiany mam bardzo dużo i nie sądzę, żeby był sens opisywać ich tu wiele, więc podam tylko przykłady:
  1. Technicznie.
    • Przeniesienie forum na nową wersję oprogramowania phpBB 3 (obecna jest niewspierana od kilkunastu lat, więc z bugami nikt nie pomoże);
    • Wyposażenie forum w darmowy (!) certyfikat SSL, który ochrania przesył informacji, potwierdza wiarygodność naszej strony i poprawia jej ranking w wyszukiwarkach;
    • Dodanie responsywnego stylu, który będzie zawierał wersję mobilną i pozwoli poprawnie używać forum na telefonach;
    • Doprowadzenie do porządku optymalizacji forum dla wyszukiwarek internetowych, żeby łatwiej było znaleźć Artemidę w Google i żeby zalinkowana strona wyświetlała się z sensowną miniaturą, nazwą i opisem (obecnie w Google to wygląda tak -> LINK).
    • Wprowadzenie na forum rozszerzeń, które umożliwią m. in. łączenie kont (nie trzeba się przelogowywać osobno na każdą postać), używanie Google Analytics, dodawanie nowych stron (na przykład mapa nie musiałaby odsyłać do imgur, tylko wyświetlałaby się na forum), zachowywanie niedokończonego postu nawet pomimo odświeżenia/opuszczenia strony pisania postu czy nawet dodawanie opcji rzutów koścmi i kustomizowanych losowarek.
    • (W przyszłości, bo to potrwa) Stworzenie rozszerzeń pozwalających na zautomatyzowanie nużących obowiązków funkcyjnych (szczególnie MG, którzy głównie robią teraz za losowarkę do liczb i bota kalkulującego ataki).
  2. Administracyjnie.
    • Zmiana podziału obowiązków funkcyjnych. Obecnie administratorzy odpowiedzialni są za prawie wszystko i blokuje to pracę moderatorów, natomiast MG nie są w stanie nawet realnie zamknąć prowadzonych akcji, bo rzuty na leczenie wykonywane są przez adminów (lub modów? ostatnio?).
    • Zmiana układu kategorii niefabularnych, żeby ułożenie tematów było bardziej intuicyjne i żeby nowi gracze mogli bez problemu znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Porobiłem diagramy tego, więc powinno szybko się ziścić, kiedy będę miał uprawnienia do wprowadzenia tego w życie.
    • Połączenie ze sobą części tematów w "Zasadach", żeby były bardziej intuicyjne i treściwe, oraz przepisanie części z nich na nowo. Dodanie brakujących informacji (informacje o objawach chorób nie są dostępne dla zwykłych graczy, więc na przykład ciężko odegrać jest usprawiedliwienie nieobecności chorobą).
    • Zredukowanie liczby tematów, które należy często aktualizować (np. obecnie mamy dwa spisy MG i chyba ze trzy tematy z listą administratorów).
    • Uproszczenie części procedur (rzuty na leczenie wykonywane również przez MG, akceptowanie przydzielania doświadczenia przez każdego funkcyjnego, który nie jest tym, który prowadził daną akcję i zaproponował liczbę punktów, zmiana metody i funkcji treningu MG, etc).
Nie ukrywam, że nie jestem osobą, dla której najważniejsza jest tradycja. Obecny kryzys aktywności na forum i opinie wielu osób utwierdziły mnie w przekonaniu, że potrzebne są szybkie, realne zmiany, które pomogą się temu forum rozwinąć i które rozwiążą problemy irytujące graczy od lat.
his face lit up under yellow street light
with eyes of fear as he caught me in sight
i won't hurt him but he knows that i might

Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 45/150

Data wysłania: 25.02.2021, 23:13
  Wygląd: Zgrabny, średniego wzrostu kot, o niebieskich oczach, krótkiej sierści, czarny colorpoint, z białymi skarpetkami i plamką na czole
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/thread-7984.html
  Trwałe urazy:
Cóż, oto przychodzę. Pragnę, chociaż spróbować, zgłosić się na moderatora.

Na Artemidzie może nie jestem tak długo jak co niektórzy, moją pierwszą postacią była Sikora, i to pod tym nickiem raczej mnie tutaj znają.

Na samym początku zaznaczę, iż tak, jak najbardziej wiem że mogę wydać się graczem nieaktywnym, bo moje posty wlatują mocno nieregularnie. Ni mniej, na forum wchodzę niemal codziennie, a na discordzie jestem aktywna praktycznie 24/dobę, dlatego mimo mojej sinusoidalnej aktywności jako gracz, nie byłoby dla mnie problemu z wykonywaniem obowiązków moderatorskich, gdyż aktywność, a raczej często jej brak jest związany raczej z brakiem tej nieuchwytnej weny.

Jednakże, poza wyżej ujętą kwestią pewnie najbardziej obecnych administratorów i moderatorów obchodziłoby moje doświadczenie związane z taką funkcją. Zacznijmy więc od tego że w RPG siedzę od 2010 roku, a w pbf ze względu na dopiero wtedy otrzymanie własnego dostępu do internetu od roku 2013, co daje mi blisko z 10 lat doświadczenia jako gracz. Z funkcjami adminstratorskimi i moderatorskimi podobnie, gdyż na większości forum, na których udzielałam się aktywniej przez pewien czas pełniłam jedną z tychże funkcji. Na wielu byłam też dość aktywnym Mistrzem Gry, dlatego w razie desperackiej potrzeby w podobnej roli i tutaj mogę zaproponować swój wkład.

Jeśli chodzi o powód mojego zgłoszenia, cóż nie będę kłamać zawsze chciałam jakoś pomóc Artemidzie, ale nigdy nie widziałam do tego swojej okazji. Po przeczytaniu wszystkich wymienionych przez Zbożową Łapę obowiązkach i dokładnym przemyśleniu sprawy, stwierdzam iż taka okazja właśnie nadeszła. Pilnowanie takich spraw zawsze lubiłam i nie sprawiały mi one zbytniego problemu, a w sprawach technicznych mogę się szybko podszkolić w zasadzie przypomnieć sobie to co już kiedyś poznałam.

Administracja Artemidy, podobnie jak i Moderatorzy wiele czynią, aby to forum nie tylko działało, ale było przyjemnością dla wielu graczy, czy to pod względami technicznymi, czy fabularnymi. Chcę przyłożyć rękę do tego aby forum mogło się rozwinąć jeszcze bardziej, nawet jeśli tylko przez pilnowanie moderatorskich obowiązków.
[Obrazek: huCBfTW.png]
Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 5/100

Data wysłania: 28.02.2021, 11:22
  Wygląd: Niebieski oriental, pręgowany klasycznie, o bardzo blado zielonych oczach i szarym nosku. Co do sylwetki, nadzwyczaj szczupły i wysoki.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?t=7628
  Trwałe urazy:
Warto spróbować

Zgłaszam się na moderatora forum. Chce pomóc i mieć w Artemidę jakiś swój większy wkład. Jestem graczem aktywnym, który ma mnóstwo czasu, by zajmować się właśnie takimi sprawami, które należą do obowiązków moderatora. Mam na myśli między innymi aktualizowanie listy wieku, przerzucanie kont, czy chociażby przyklepywanie awansów. Do tej pory zdarzało mi sie minimalnie pomagać nowym graczom, ktorzy dopiero co zaczęli swoją przygodę z pbf. Chciałbym robić to częściej i o wiele lepiej niż dotychczas.
Jestem osobą miłą, pomocną oraz nie konfliktową. Lubię słuchać i nie mam problemów ze współpracą z innymi osobami. Tak jak wspominałam, wolnego czasu mam wystarczająco dużo i w dzień jestem dostępna niemalże w każdej chwili. Ponadto jestem kreatywna i mam pomysły, które mogłyby się w przyszłości jakoś przydać na przykład jako wieści ze świata albo historię miotów.
Mój staż na różnego rodzaju rp to już prawie... Pięć lat. Na artemidzie gram od czterech, włącznie z jedną, krótką przerwą, która spowodowana była całkowitą zmianą otoczenia i mniejszą ilością czasu. Chwila odpoczynku, by ponownie nabrać chęci.
Jako moderator mam niewielkie doświadczenie, jeżeli brać pod uwagę te wszystkie zwierzęce stronki z zabawami na fb (które swoją drogą teraz już chyba... Przestały istnieć?). Adminowałam również na jednym roleplay, które odgrywane było na discordzie. Oprócz tego jestem mg w treningu na tym forum.
Tutaj powinno być ładne zakończenie, ale nie potrafię ich pisać :pajac:
religion is a breeding grond
when devil's work is deeply found
▪ ▪ ▪

teeth as sharp as cathedral spires
• slowly
• sinking

• in

[Obrazek: XvBhnlJ.png]
Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 6 | Sz: 9 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 5/150
Stat. Med. - lvl: 0 | MED.EXP: 0/100

Data wysłania: 12.06.2021, 22:54
  Wygląd: Prawie że dorosła już kocica nie przypomina żadnego ze swych rodziców. A przynajmniej nie na pierwszy rzut oka. Długa i gęsta szata Koszatki jest bowiem koloru czystego śniegu, jednak odwrotnej, jednolitej barwy, smoliście czarnej są łaty pojawiające się na całym jej ogonie, dużej części tylnych łap, blisko ogona i lewej nogi na grzbiecie, na prawej przedniej łapie oraz na części jej mordki, głównie w okolicach nosa, żuchwy i lewego ucha. Córa Jaskółczego Głosu jest całkiem podobna do swojej matki pod względem budowy. Jest to wysoka, całkiem chuda oraz o długich smukłych łapach kotka, zupełnie jak złotooka rodzicielka. Co do chłodnych oczu kocicy, tutaj widać podobieństwo i do Iglaka i do Jaskółki. Prawe oko Koszatki jest koloru błękitu, natomiast jej drugie, lewe oko ma barwę złota.
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/thread-8296.html
  Trwałe urazy:
Raz się żyje...

Gram na Arci od dwóch lat, tyle stuknęło dokładnie dwudziestego siódmego Maja. Nie jest to co prawda tak długi staż jak innych, ale uwielbiam to Forum i na pewno długo jeszcze na nim pozostanę.
Jak dotąd miałam łącznie siedem postaci, z czego aktualnie aktywnych z nich jest cała czwórka.
Jestem podczas Treningu na Mistrza Gry, a mechanika kostek to niestety jedyne, co ogarniam w kwestii mechaniki forum.
Arcia jest moim pierwszym w życiu PBF, więc nigdy nie miałam okazji być Adminem czy Moderatorem, także nie mam odpowiedniego doświadczenia. Jestem jednak chętna i skłonna do nauczenia się tego, co trzeba, aby pomagać jako Admin Jr.
Mam całkiem dużo wolnego czasu, chociaż jest On troszkę zapełniony różnymi sprawami w internecie i realnym życiu, ale uwielbiam to Forum, a także jego społeczność, więc chcę z całego serduszka móc pomagać i robić tyle ile w mojej mocy na rzecz Arci!
No i... To chyba tyle. Nie spodziewam się zbytnio, żebym się dostała, ale liczą się chęci do pomocy? Czy coś takiego.
Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 4 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 85/100
Stat. Med. - lvl: | MED.EXP:

Data wysłania: 13.06.2021, 01:35
  Wygląd: Przeciętnej urody i wzrostu, krótkowłosa, cętkowana, w połowie biała, w połowie bura kotka. Jej charakterystyczną cechą jest w większości biała głowa, zdobiona jedynie największą burą plamą na prawej powiece, biegnącej do czoła, i kilkoma mniejszymi na samym czubku głowy, a także przy uszach. Na grzbiecie spora łata, przelewająca się bardziej na lewy bok, zajmująca też cały ogon. Kilka mniejszych na łapach. Ma łaciate poduszki i różowy nos. Na świat patrzy oliwkowymi ślepiami. Kiedy mówi, słychać w jej głosie charakterystyczną chrypę, pozostałość po przebytych chorobach.
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/thread-7863.html
  Trwałe urazy: ciągła chrypa
Od mojego pojawienia się na forum minęło już pięć lat (wow), gram od tego czasu z mniejszymi i większymi przerwami. Grałam dwa lata bez przerw medykiem, byłam mistrzem gry, więc chociaż sporo się od tamtego czasu pozmieniało, to względnie pamiętam jak wygląda nasza mechanika. Lubię temat mechanik na forach, siedzę na nich praktycznie od dziesięciu lat, lubię się z nimi zaznajamiać i ewentualnie inspirować. Próbowałam też na początku odrobinę pomagać przy tworzeniu mechaniki z wilczków, która ma się stać podstawą do nowej mechaniki Artemidy - odrobinę, bo jednak nie mam głowy do prawdopodobieństw i wymyślania takich rzeczy od podstaw, ale próbuję wierzyć, że moje dyskutowanie i podrzucanie pomysłów coś daje XD Bo mimo wszystko prowadzić dyskusje na temat nowych rzeczy, pomysłów, podrzucanie własnych, nawet jeśli nie zawsze są one najmądrzejsze i najprzydatniejsze, bo wierzę, że takie też potrafią pomóc, chociażby inspirując innych.
Zgłaszam się przede wszystkim dlatego, że potrzebne są osoby do kwestii technicznych, tak zwanych pierdołek, które, mówiąc całkowicie szczerze, chciałabym robić, w sumie od dłuższego czasu podobało mi się takie dłubanie i porządkowanie na forach, chociaż już dawno nie miałam okazji tego robić - kiedyś, jako dzieciak, na początkach swojej kariery bawiłam się w tworzenie forów, później trochę przestałam i ewentualnie pomagałam z ich tworzeniem. Staram się angażować w forum, orientować się w tym, co się aktualnie dzieje (ale z fabułą jestem troszkę w plecy), zdarzyło mi się też pomagać adminowi z ogarnianiem nieaktywnych kont, bo tylko tyle byłam wtedy w stanie zrobić - a chciałabym móc przysłużyć się bardziej.
Przy ostatnich naborach nie zgłaszałam się, ponieważ ostatecznie pochłonęły mnie studia i chociaż chciałam, to nie miałam nawet na to czasu. Teraz jednak nie tylko mam mniej zajęć, zostały mi też dwa zaliczenia, więc od tego czasu będę miała naprawdę multum czasu. Zależy mi na tym, co być może widać po tym, że zgłaszam się kolejny raz, do trzech razy sztuka, czy coś xD W dodatku jestem dostępna prawie cały czas, na discordzie przesiaduję codziennie i tak naprawdę tylko wtedy, kiedy śpię, nie ma ze mną kontaktu. W innym przypadku nawet gdy nie ma mnie przy laptopie, to zawsze mam przy sobie telefon, więc tak czy siak widzę, jeśli coś się dzieje.
:3

trzy metry ponad ziemią płynie dzień
nie mierzy czasu, nie odlicza ran
ja w hibernacji przekoczuję czas

l poczekam tu na ciebie kilka lat
Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 40/100
Stat. Med. - lvl: 1 | MED.EXP: 62/100

Data wysłania: 13.06.2021, 13:44
  Wygląd: Śnieżnobiałe, długie futro. Smukły ale dobrze zbudowany kocur o przeciętnym wzroście. Jego jedno oko jest niebieskie, drugie zaś brązowe.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?p=390584#390584
  Trwałe urazy:
Artemida jest moim pierwszym PBF w życiu. Gram na niej od ponad dwóch lat, z małą, miesięczną przerwą w wrześniu tamtego roku. Rp o kotkach piszę od trzech/czterech lat, choć wcześniej kurczowo trzymałam się tych discordowych, tam powoli się rozwijając i doskonaląc. Chciałabym dołączyć do grona administracyjnego, siedząc na miejscu juniora. Głównie po to, by obciążyć aktualnych administratorów. Artemida chcąc nie chcąc to duże forum, przez co jest z nim masę pracy, a wiedząc, że mam możliwość pomóc i zająć się chociażby tak małymi sprawami jak kontrolowanie awansów, treningów i sprawdzanie kp, które są równie ważnie by to wszystko szło do przodu, to chcę to spróbować. Czuję się dobrze w takich rzeczach, jestem przekonana, że bym sobie poradziła. Na forum jestem większość swojego dnia, spoglądam co się dzieje, gładko poruszam się po forum, wiem gdzie jest większość przydatnych, ważnych tematów, a także w jaki sposób nakierować na nie nowych graczy, którzy niekoniecznie się w tym orientują. Wielu osobom tłumaczyłam działanie forum, pokazywałam jak zacząć, doradzałam najlepsze wyjścia, starałam się zapewnić im dobry początek, tak, by nie zniechęcili się od samego początku i od razu wiedzieli co i jak.
Jeśli chodzi o jakiekolwiek doświadczenie, przez parę miesięcy byłam członkiem grona administracyjnego na najstarszym, a swego czasu też na największym kotkowym rp na discordzie. Pisałam różne rzeczy, zaczynając od eventow, a kończąc nawet na snach od gwiezdnych, które czasem naprawdę ciekawie mieszały w fabule i rozgrywka była bardziej ekscytująca. Miałam masę pomysłów, choć nie tak często, jakbym tego chciała. Jestem mistrzem gry tutaj, na artemidzie. Ukończyłam swój trening pod okiem Deszczowej Pogody w mniej niż miesiąc, co tylko udowadnia, że szybko chłonę wiedzę i coś nowego wcale mnie nie odstrasza. Staram się brać tyle akcji, ile jestem w stanie, by nic nie stało i znalezienie mg nigdy nie blokowało innych w rozgrywce fabularnej. Dodatkowo powiadomienia z serwera mg mam zawsze włączone, tak, że jak pojawia się coś nowego to zawsze wiem o tym bardzo szybko - podobnie byłoby z sprawą serwera adminowego.
Co do obowiązków, jestem gotowa zliczać expy na wszelkie awanse, sprawdzać treningi, kontrolować i przenosić konta, które powinny polecieć do adopcji/zaginionych, sprawdzać karty postaci, dbać o tematy miotów, tak, by chętny na adopcje/uczestnictwo w miocie zawsze w szybkim czasie dostał hasła do konta, albo został zapisany na listę chętnych, zmieniać użytkownikom imiona przy ceremoniach i dodawać im odpowiednie rangi/przenosić do odpowiednich grup. Dodatkowo śmiało wypowiadać się na wszelkie tematy, wypowiadać swoją szczerą opinię, podsuwać własne pomysły, uczestniczyć w dyskusjach tekstowych, jak i odbywających się na kanale głosowym.x
Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 45/100

Data wysłania: 13.06.2021, 14:27
  Wygląd: Bury ogromy kocur z białymi znaczeniami i charakterystyczną plamę nad nosem.
  Karta Postaci: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?p=374302#374302
  Trwałe urazy: ślady po pazurach na prawym policzku, mała blizna pod futrem na piersi
Dzień dobry/dobry wieczór. Przybyłxm i ja. O zgłoszeniu na (kiedyś) moderatora (teraz) jr admina myślałam już kiedyś, jednakże wtedy podchodziłxm do tego trochę za sztywno i za surowo dla siebie oraz z nastawieniem o wiele bardziej pesymistycznie. Teraz jednak postanowiłxm nie słuchać się złych myśli i najprościej w świecie spróbować. Kotki są moim pierwszym forum na którym gram i siedzę na nim już prawie 3 lata, obecnie posiadam trzy postacie. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie życia bez Artemidy i nie potrafiłx bym z niej zrezygnować za żadne skarby. Być może moja aktywność jeśli chodzi o pisanie postów nie jest powalająca, jednak jestem non stop obecnx, jak nie na samej stronie forum to na discordzie. Zawsze mocno zależało mi na naszym pbfie i niejednokrotnie myślałxm, aby w jakiś sposób pomóc i faktycznie jeśli chodzi o jakieś drobne rzeczy typu liczenie expów czy głosów na wielkim konkursie robiłxm to i zawsze była to dla mnie ogromną przyjemnością.
Niestety nie posiadam żadnego znacznego doświadczenia w moderatowaniu czy administrowaniu na forach, jednakże kiedyś chyba musi być ten pierwszy raz! Jednakże nie oznacza to, że nic nie potrafię i nic nie wiem. Umiem zgrabnie i szybko poruszać się po forum, odnajdywać postacie, tematy jak i poszczególne sesje, które mnie interesują nie są dla mnie problemem. Orientuję się dobrze w tym co się dzieje w Klanie Gromie i trochę gorzej, jednak wciąż wystarczająco w Klanie Cienia. Co do Nowego Świtu, Klanu Rzeki i Wichru też nie jest jakoś najgorzej, znam raczej te najważniejsze rzeczy, jednak poznanie fabuły dokładniej w razie potrzeby również nie byłoby problemem. Bardzo chętnie zajxłx bym się czytaniem kp, sprawdzaniem co z kontami porzuconymi, lub nieaktywnymi oraz oczywiście liczeniem expów dla samotników i pieszczoszków. Sprawdzanie treningów również brzmi przyjemnie.
I to chyba wszystko co chciałam napisać, dziękuję za uwagę ^^
Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 11 | HP: 60 | W: 70 | EXP: 225/300
Stat. Med. - lvl: 1 | MED.EXP: 35/100

Data wysłania: 29.06.2021, 13:58
  Wygląd: Długowłosy bury colourpoint, o tygrysim pręgowaniu, z krótkimi białymi skarpetkami i białą mordką. Oczy niebieskie.
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/viewtopic.php?p=464955#464955
  Trwałe urazy:
h e h e
Nigdy nie wiem jak ładnie pisać zgłoszenia, więc bez cudów, aLE!

Otóż jeśli mnie pamięć nie myli to jest zapotrzebowanie na osoby, które by się świetnie bawiły przerzucając postacie do nieaktywnych, sprawdzające awanse i no nie będę wymieniać wszystkiego i szpanować, że przeczytałam obowiązki junior adminów, ale ogólnie chodziło o nudniejszą część roboty, a tak się składa, że ja bardzo lubię takie zadanka, niemal tak bardzo jak spanie w środku dnia. Nie mam pojęcia jak działają kostki i mogę zadawać milion pytań na początku, bo lubię mieć pewność, że zrozumiałam rzecz w 100% i nie zrobię głupiego błędu, ale jak już załapię co z czym się je to będzie fajnie, obiecuję.
Co tu jeszcze... na arci jestem od roku tak bez uciekania. I kiedyś zdarzało mi się pomagać adminom na zwierzaczkowych forach (ale to było dawno i mam dziwne wrażenie, że w porównaniu z artemidą to na tamtych forkach admini przede wszystkim ładnie wyglądali, a tu muszą robić rzeczy, więc nie wiem czy to się liczy jako doświadczenie, hm).
Ale to może jeszcze dodam, że jakkolwiek przybiegłam zwabiona ogarnianiem pierdółek, to w dyskusjach i wymyślaniu rzeczy też mogę brać udział, tak. To nie tak, że boję się myślenia, bo tak nie jest. Tylko spore szanse, że na spotkaniach głosowych pożytek będzie ze mnie marny, bo zwykle nie słyszę połowy rzeczy, ale udaję, że wszystko zrozumiałam :/
[Obrazek: l8bmfSZ.png]
I swear when I grow up
» I WON'T JUST BUY YOU A ROSE «
x
- ̗̀ _i will buy the flower shop____________
___________and you will never be lonely_ ̖́-
. . .

Statystyki - lvl: 1 | S: 9 | Zr: 7 | Sz: 3 | Zm: 1 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 30/100

Data wysłania: 29.06.2021, 16:40
  Wygląd: Średniego wzrostu, o smukłej ale mocnej budowie ciała. Długie łapy, trójkątna głowa, spore uszy zakończone frędzlami, podłużny nos i złoto-brązowe oczy. Puszyste, wyglądające jakby się falowało futerko w mlecznym odcieniu, dłuższe na piersi, ogonie i szyi, gdzie tworzy charakterystyczną delikatną grzywę.
  Karta Postaci: https://artemida.webd.pl/thread-7996.html
  Trwałe urazy:
Zgłaszam swoją kandydaturę na Administratora Jr.
Nie mam doświadczenia pełnienia obowiązków na tym stanowisku na forach.
Mam z kolei 4 tysiące pomysłów na minutę, co chyba co jakiś czas widać. Bardzo chciałbym zaangażować się w rozwój forum i myślę, że ten sposób to najlepsza opcja.
Szczególnie interesuje mnie pomoc w rozwoju fabuły, od drobnych szczegółów po bardziej wymagające zadania. Jestem pewien, że podrzucę coś ciekawego.
To, co również jest dla mnie istotne, to praca nad wyglądem forum, a potem reklamą, żeby ściągnąć do nas nowych graczy.
Z kolei zajmowanie się zadaniami z zakresu porządkowania to rzecz, która jest dla mnie przyjemna, mam do niej podobny stosunek jak Szafirek. Lubię to robić, uspokaja mnie taka praca i choć może to być niecodzienne, daje sporo satysfakcji, bo lubię kiedy rzeczy są idealnie uporządkowane. Czytałem tematy z obowiązkami i pasuje mi wszystko, co jest tam wymienione.
No i archiwum. Jeśli będzie jakaś robota związana z archiwum to mam już dyplom archeologa w tej dziedzinie i chętnie wezmę ją na siebie.

No i kocham arcię, tak bardzo, że nigdy nie przestałem o niej myśleć i wróciłem po dekadzie <3 nie zamierzam szybko tego zmieniać. Jest tylko lepiej, jestem zachwycony tym, jak forum się rozwinęło i ile osób poświęca na nie czas. Od lutego świetnie się bawię i spędzam tu często absurdalne ilości czasu. Co do MG, to planowałem w przyszłości zgłosić się do tej roboty, najpierw jednak chcę bardziej zadomowić się z moimi postaciami.
Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 10 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 100/200

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości